ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание!
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание!
Автор Съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание! Отговорете с цитат
Днес слизам от х.Тъжа към колата,оставена пред къща на улицата,която си е пътя на самия маршрут.Отключвам,паля-не става.Викам приятел на помощ,отваряме капака,акумулатора го няма Twisted Evil ,моля ви се.Автомобила непокътнат!Сума селяни се извървяха да цъкат с език.Втори случай.Първия -на нова КИА.
Rolling Eyes Кажете честно!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Съб Сеп 12, 2015 8:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Не знам дали ще те успокоя, но в този район са така (от Кърнаре до Мъглиж). Ако си забелязала много хора напират да спират до самата х. Буздлуджа. Ако колата е на паркинга има вероятност да се случи същото. Радвам се, че са го откраднали без да ти потрошат капака на колата.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Сеп 12, 2015 8:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Не виждам какво те учудва,тези подбалкански градчета и селца изобилстват от цветнокожи.Те са и най-често извършители на такъв тип кражби.Така ще е поне докато се твърди,че и те са хора.В с. Тъжа имаме един ятак в двора на който си оставяме колата, когато сме в района.Даваме му 10 лв и я вкарваме в двора на къщата.За сега не сме имали проблем. Мога да ти дам името и телефона му и ако няма нищо против, можеш и ти да го ползваш следваия път. Very Happy
Съб Сеп 12, 2015 10:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
НИКОЛАЙ Т. написа:
Не виждам какво те учудва,тези подбалкански градчета и селца изобилстват от цветнокожи.Те са и най-често извършители на такъв тип кражби.Така ще е поне докато се твърди,че и те са хора.В с. Тъжа имаме един ятак в двора на който си оставяме колата, когато сме в района.Даваме му 10 лв и я вкарваме в двора на къщата.За сега не сме имали проблем. Мога да ти дам името и телефона му и ако няма нищо против, можеш и ти да го ползваш следваия път. Very Happy

Напълно споделям мнението и на двама ви с @didogen !!!
Имам ятаци ,няма нужда да им плащам даже,но сакън- да не извървя 200-300 м повече...А и не е имало сигнали досега.
Инак ,имат един автомонтьор,до ракиджийницата -отвсякъде го търсят.Стори ми се много вещ.Седях там 7 чАса да се зарежда някакъв акумулатор,дето ми измислиха,та се уверих-Веско му викат.Даже мръвки умее да пече! Laughing

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Съб Сеп 12, 2015 10:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Абе стига сте лъгали хората. В Тъжа не крадат. Сигурно е. Просто сте си забравили акумулатора у ваше село преди тръгване. Или е изпаднал нейде по пътя.
Съб Сеп 12, 2015 11:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Абе стига сте лъгали хората. В Тъжа не крадат. Сигурно е. Просто сте си забравили акумулатора у ваше село преди тръгване. Или е изпаднал нейде по пътя.

Да!Аз си оставих тел. на хоремага ,за секи случай-ако някой иска да ми го върне. :d #вярафдоброто

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Нед Сеп 13, 2015 12:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Каква ти е колата?
Нед Сеп 13, 2015 9:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
planinar



Регистриран на: 20 Дек 2006
Мнения: 354

Мнение Отговорете с цитат
Хъм, миналата есен спрях пред една къща, след нея имаше още 2-3 до края на селото.
Питах човека, каза не се притеснявай, тука никой не пипа.
Викам, ще я наглеждаш ли (с надеждата да ме покани в двора Wink).
А, виладжия съм, тръгвам си следобед.
3-4 дни стоя там, слава господу, нищо и нямаше.


Последната промяна е направена от planinar на Пон Сеп 14, 2015 1:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Сеп 14, 2015 1:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Аз също съм оставял кола в Тъжа за две денонощия без поражения. Не беше съвсем в края на селото, но само на една пресечка от него, ето тук. Беше през януари 2010 г., толкова ли са се променили нещата към лошо оттогава насам?
Пон Сеп 14, 2015 1:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Просто Велинчето е късметлийка. Всяка година по сумати пъти си оставяме колите около последните къщи и проблем не е имало. Особенно сега има една нова вила на рускиня с висока каменна ограда (предпоследна от ляво), където има постоянно живеещи. Сигурно и камери имат, не съм се заглеждал. А че пипат така е. Имам приятел на ВЕЦ-а и той ме е предупредил по-добре там да я оставяме като се качваме. Ама ние последно време все от там слизаме, така че не става.
Пон Сеп 14, 2015 4:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Отговорете с цитат
И сега какво - да си носим акумулаторите в раниците ли като тръгваме от с.Тъжа?!
Пон Сеп 14, 2015 4:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
goldhand



Регистриран на: 24 Сеп 2007
Мнения: 49
Местожителство: B-S

Мнение Отговорете с цитат
аз съм оставял на центъра баш.-без поражения.
Сря Сеп 16, 2015 2:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Re: Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание! Отговорете с цитат
rain написа:
Днес слизам от х.Тъжа към колата,оставена пред къща на улицата,която си е пътя на самия маршрут.Отключвам,паля-не става.Викам приятел на помощ,отваряме капака,акумулатора го няма Twisted Evil ,моля ви се.Автомобила непокътнат!Сума селяни се извървяха да цъкат с език.Втори случай.Първия -на нова КИА.
Rolling Eyes Кажете честно!

Сега се сетих, че съм присъствал на подобно упражнение, не тук, а в Черна Гора, на Жабляк. Един леко дебилен унгарец със самозаключваща се кола си беше забравил ключа вътре. Собственика на къмпинга каза да не напъваме колата с тел, както обикновено се прави от по-калпавите апаши. Извади някаква "пневматика", която постави около патрона на ключалката и същата се отвори за отрицателно време. Сърбинът се оправда, че е научил номера от постоянните разправии с клиентите му руснаци-скиори зимно време, та затова бил усвоил апашката технология. След като се отвори колата, отварят капака, вземат каквото искат, затварят капака и щракватн вратите. Никакъв майсторлък не е, ако знаеш как се прави, нито вдига шум, нито остават следи.
Сря Сеп 23, 2015 4:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Re: Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание! Отговорете с цитат
vladofff написа:
rain написа:
Днес слизам от х.Тъжа към колата,оставена пред къща на улицата,която си е пътя на самия маршрут.Отключвам,паля-не става.Викам приятел на помощ,отваряме капака,акумулатора го няма Twisted Evil ,моля ви се.Автомобила непокътнат!Сума селяни се извървяха да цъкат с език.Втори случай.Първия -на нова КИА.
Rolling Eyes Кажете честно!

Сега се сетих, че съм присъствал на подобно упражнение, не тук, а в Черна Гора, на Жабляк. Един леко дебилен унгарец със самозаключваща се кола си беше забравил ключа вътре. Собственика на къмпинга каза да не напъваме колата с тел, както обикновено се прави от по-калпавите апаши. Извади някаква "пневматика", която постави около патрона на ключалката и същата се отвори за отрицателно време. Сърбинът се оправда, че е научил номера от постоянните разправии с клиентите му руснаци-скиори зимно време, та затова бил усвоил апашката технология. След като се отвори колата, отварят капака, вземат каквото искат, затварят капака и щракватн вратите. Никакъв майсторлък не е, ако знаеш как се прави, нито вдига шум, нито остават следи.

Мммм...сега вече е ясно за обира!
Обаче не е ясно защо мразиш хора като мен да се качват на високи,страшни и красиви места. #ПАРАПЕТИ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Чет Сеп 24, 2015 12:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Re: Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание! Отговорете с цитат
Ясно ти е като в безлунна нощ с мъгла. Още в началото питах каква е колата, за да се види как е отворена.
Не са много колите за които работи тази "пневматика".
Чет Сеп 24, 2015 8:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov