ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Заслонът на връх Руен, Осогово
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Заслонът на връх Руен, Осогово
Автор Съобщение
Дженгала



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
Не съм влизал отдавна във форума, но един ми каза, че има нещо тук свързано с мен, а то било във връзка със Царев връх - ами на картата на Осогово в едноименната хижа добре помня, че този връх е изцяло в Македония, но мога и да бъркам...
Чет Авг 20, 2009 2:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
shark



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 23
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Явно в wiki-то е сбъркано. Мерси за отговорите и наздраве на този "един". Smile
Чет Авг 20, 2009 12:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Друм



Регистриран на: 24 Яну 2008
Мнения: 203

Мнение Отговорете с цитат
Друм написа:


Онзи Царев връх (в уикито) се намира в Рила.
Wink


Явно нещо сте недогледали, затова ще повторя още един път Smile В уикито е написан връх в Рила планина, небезизвестния Царев връх. Онзи в Македония също се казва така (казват му още и Султантепе), но не се има предвид него, т.е. няма грешка.
Чет Авг 20, 2009 11:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Друм написа:
Друм написа:


Онзи Царев връх (в уикито) се намира в Рила.
Wink


Явно нещо сте недогледали, затова ще повторя още един път Smile В уикито е написан връх в Рила планина, небезизвестния Царев връх. Онзи в Македония също се казва така (казват му още и Султантепе), но не се има предвид него, т.е. няма грешка.


Абе в статията http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%8A%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B5_%D0%B2_%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D0%BD%D0%B0%D0%B4_2000_%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0 баш са си дадени 4 Цареви връха - в Рила, Осогово и два в Алиботуш. На снимката в същата статия е даден осоговския Царев връх, ето линк към голямата и версия - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Carev_Vrv_Osogovo_Macedonia.jpg .

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Авг 20, 2009 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
shark



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 23
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ей, dido, много си бРЪз! Изпревари ме с минути.

Сега остава някой добър човек (с account) да поправи списъка!
Пет Авг 21, 2009 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Аз ще го оправя, нека само да видим, че Осоговския е в РМ, а не в България. Карти, нещо ?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Авг 21, 2009 12:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Друм



Регистриран на: 24 Яну 2008
Мнения: 203

Мнение Отговорете с цитат
Май аз съм недогледалия. Вярно, че има още цареви върхове - не съм ги видял. Все пак в пълната версия на снимката е написано, че върха си е в Македония, както е в действителност.
Пет Авг 21, 2009 12:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
shark



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 23
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Дженгала написа:
на картата на Осогово в едноименната хижа добре помня, че този връх е изцяло в Македония


dido написа:
Аз ще го оправя, нека само да видим, че Осоговския е в РМ, а не в България. Карти, нещо ?


Ами ако това ще помогне, аз мога да щракна една снимка на картата в хижа Осогово този уикенд. Все пак пътят за Руен минава от там. Wink
Пет Авг 21, 2009 1:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Друм



Регистриран на: 24 Яну 2008
Мнения: 203

Мнение Отговорете с цитат
Ето тук има карта на Осогово.
Пет Авг 21, 2009 11:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Мерси, картата си показва нещата... Оправих го.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Авг 21, 2009 12:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov