ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Яне Янев: С тези хора шега не бива...

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Яне Янев: С тези хора шега не бива...
Автор Съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Яне Янев: С тези хора шега не бива... Отговорете с цитат
С тези хора шега не бива! Ако въпросът не се уреди спешно, на Европа ще и стане много интересно какво се случва на 14 февруари.

Тези думи бяха доста на място според мен, като човек следящ с интерес ракиената тема. Ракийцата и виното (домпром) са част от багажа ми в раницата, когато съм из баира и няма как да не ме вълнува. А и лозарството ми е хоби.

Все съм си мислел, че момента недоволството на народа да му изври и да нахълта в парламента, където да има бой, сълзи и депутатски кърви бе пропуснат през 97-ма, но явно се задава отново такъв.

Не мога да разбера тези кратуни не проумяват ли, че така държавата губи. Айде ясно е че не ги вълнуват хората. Crying or Very sad По мои сметки ако сваря 100 л ракия ще ми искат 500 лв. пари за акциз! Surprised

Ако не се вземат в ръце, ще се наложи да интвестираме в гръцката икономика. Там акциза за 100 л домашна ракия е 40 евро или 80 лв. Както и да го смятам ще съм "по-надалавера" да си сваря ракията в Гърция. Ще правим ракиен туризъм. Карам сутрин по тъмно джибрите в гръцкия казан и отпрашвам по баира. Вечерта си вземам ракията, плащам си 40-те евро и се прибирам доволен. Хем ракия, хем планина!

Какво му трябва на човека! HarHar Clap

Така че или да махат акциза или той да бъде минимален (в рамките на стотинки) за да има файда и бюджета. Idea Дано им просветне.
Сря Яну 10, 2007 11:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov