ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Кошчето.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 72, 73, 74  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Кошчето.
Автор Съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
катакомби в България, има само във Варна Very Happy верно че не са изследвани съвсем Very Happy
Пон Яну 04, 2016 7:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
emoemoemo



Регистриран на: 06 Окт 2012
Мнения: 19

Мнение Мъжки и дамски дрехи ScottUSA,K-TEC,Big Bear,Max-Drive-10лв Отговорете с цитат
Здравейте !

Дрехите,които пускам за продажба са оригинални и в много състояние,струват в магазините 4-5 пъти по-скъпо.

1: Непромукаемо мъжко яке. Цвят-тъмносин. Не е обличано нито веднъж. Много подходящо е за всякакъв вид спорт,за планина,къмпинг или търизъм,като не изключвам и носене в града,защото е стилно. От вътрешната страна е с мрежа,има възможност да се стяга в китките и кръста. Разполага с два предни джоба,един на гърдите и един от вътрешната страна. Джобовете са с гумирани ципове. Слагам якето под душа и не пропуска. 100% ветро и водоустойчиво.
Състояние-чисто ново. Размер-М (аз съм 180-90кг. и ми е перфектно). Цена-10лв. Снимки: http://emoemoemo.snimka.bg/other/asdada.897563

2: Мъжки непромукаем анорак Rocky Denim. Размер-М (аз съм 180-90кг. и ми е перфектно).
100% непромукаем в отлично състояние. Разполага с един голям преден джоб,качулка с ластик за простягане и възможност за стягане в кръста и китките. От вътрешната страна е с мрежа против изпотяване. Много стилен,удобен,подходящ за носене,където се сетите. Разполага с качулка. Състояние-отлично ! Цена-10лв. Снимки: http://emoemoemo.snimka.bg/other/dsfsf.897558

3:Мъжко ветро и водоустойчиво яке Scott USA. Размер-L. Разполага с два предни непромукаеми джоба,ципове подмишниците за пеоветрение,сваляща се качулка,система SPECTM ,която представлява Waterprofil Breathable Fabrics.Възможно е да се стяга с ластици в кръста,на корема,на китките и в качулката на две места. Якето си заслужава,качествено и здраво е. Пускам го под душа и капка не минава. Много подходящо е за планина,спорт,носене в града и други предназначения.
Състояние-добро. Цена- 10лв. Подробни снимки: http://emoemoemo.snimka.bg/other/kilhjjmhn.897564

4:Слънчеви очила. Разполагат с надеждна кутия за съхранения. Рамките им са гумирани,за да не се изплъзват. Модела е много готин,а състоянието им-отлично. Цена-10лв. Подробни снимки- http://emoemoemo.snimka.bg/other/kioyhj.897565

За дамите...

1: Неопренов суитшърт Big Bear ,размер- 38. С водонепромукаеми ципове,два предни джоба и мека топла вътрешна вата. Много удобно и стилно. В отлично състояние. Цена-10лв. Снимки: http://emoemoemo.snimka.bg/other/5434654.897560

2:Ветро и водоустойчиво яке с отразителни черти "TCM",размер-S. Подходящо е за човек,висок до 170см. Якето разполага с качулка, светлоотразителни черти (виж снимките) възможност за стягане в кръста,китките и качулката. От вътрешната страна е с мрежа.
100% водо и ветроустойчиво. Подходящо за спорт,планина,туризъм и каквото се сетите.
Здраво и удобно. Състояние-Много добро.
Цена-10лв. Снимки- http://emoemoemo.snimka.bg/other/gvbbb.897562

3: Дамско скйорско яке К-ТЕС. Размер-38.Подходящо за зимни спортове,туризъм,алпинизъм и носене в града.
Изключително удобно,здраво,100% ветро и водоустойчиво.Разполага с качулка,удобни джобове,отвори под мишниците, против изпотяване,различни екстри по него,възможност за стягане в кръста,китките и качулката.
Якето си заслужава !
В добро състояние. Снимки: http://emoemoemo.snimka.bg/other/hnb-k.897561
Цена-15лв.

4:Дамски ски панталони с мембрана Max Drive,размер 38.
Технически характеристики:
1.Respirant
2.Wind resistand
3.Breathable 5000 g/m2
4.Water resistant
5.Ventilation system
Много качествен и удобен.Разполага с добре разположени джобове,вградени гети,система за стягане в кръста. Ветро и водоустойчиво. Подходящо е за зимния ски сезон и не само...
В отлично състояние. Снимки: http://emoemoemo.snimka.bg/other/gdfhgfhf.897559
Цена-10лв. Заслужава си !!!

Всичко е оригинално ! Здраво,без дефекти.
0894 240 130 Емо.
Намират се в София. Изпращам с куриер до цялата страна с опция "преглед и тест" и 20% намаление на доставката. Може да си уговорим среща и да ги видите лично.

Поздрави !
Вто Фев 16, 2016 11:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
emoemoemo



Регистриран на: 06 Окт 2012
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
КОЙТО КУПИ ДВЕ НЕЩА,СВАЛЯМ 5ЛВ. ОТ ЦЕНАТА.
Сря Фев 17, 2016 1:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
emoemoemo



Регистриран на: 06 Окт 2012
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
!!! Който купи 3бр. свалям 10лв. от цената им. !!!
Сря Фев 17, 2016 2:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
emoemoemo



Регистриран на: 06 Окт 2012
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
K-TEC,Max Drive и дамския неопренов суичер са продадени.
Сря Фев 17, 2016 10:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
"Аз съм ЗА всички подобни МАСОВИ търговци на туристическа стока да се изметат от форума. Този подфорум е да могат редовите планинари да си продават излишъците, а не бит пазар."
Цитирам един съфорумец!
Сря Фев 17, 2016 11:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
emoemoemo



Регистриран на: 06 Окт 2012
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
И АЗ СЪМ ЗА...преди да пишеш необмислени коментари да прочетеш обявата.... И ако има нещо в главата ти да видиш от кога имам регистарция в този форум...колко обяви за продажба съм пускал за толкова години (дали има 2-3) и тогава да ме наричаш търговец.... Ако и тези изводи не са ти достатъчни,може би ще видиш на какви символични цени пуснах тези няколко якета и раници и дори с минимален търговски нюх да си направиш сметка,ако съм търговец,ще продавам ли нещата по 10лв.....
Ама като не си си и направил труда да прочетеш,кво ми пишеш коментари бе...
..
Чет Фев 18, 2016 1:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
emoemoemo



Регистриран на: 06 Окт 2012
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Всичко е продадено. Благодаря и моля темата да бъде изтрита...че пак ще се обади някой неподготвен...
Аз не съм търговец,а курсант в Националния военен университет,който в момента е ваканция и иска да изкара малко пари,като си разчисти гардероба от неща,които вече не са ми нужни,а могат да бъдат полезни на някой друг.
Радвам се че символичните цени зарадваха хората,за което благодаря !
Поздрави на всички !
Чет Фев 18, 2016 9:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
Използвай ученическата ваканция да научиш граматиката!
Чет Фев 18, 2016 10:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
emoemoemo



Регистриран на: 06 Окт 2012
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Какъв си смешник... Я изчезвай бе,отрепка...
Чет Фев 18, 2016 4:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
Я се опитай да направиш това което ми написа на лично!
Чет Фев 18, 2016 4:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
emoemoemo написа:
...преди да пишеш необмислени коментари да прочетеш обявата.... И ако има нещо в главата ти да видиш от кога имам регистарция в този форум...колко обяви за продажба съм пускал за толкова години (дали има 2-3) и тогава да ме наричаш търговец.... ..... ако съм търговец,ще продавам ли нещата по 10лв.....
Ама като не си си и направил труда да прочетеш,кво ми пишеш коментари бе...


emoemoemo написа:
Аз не съм търговец,а курсант в Националния военен университет,който в момента е ваканция и иска да изкара малко пари,като си разчисти гардероба от неща,които вече не са ми нужни,а могат да бъдат полезни на някой друг.


Бърз преглед на профила ти в Snimka.bg показва това: Образование: Средно-специално Професия: Търговия
Описание: Облекло и екипировка за лов и риболов.
Туристически принадлежности и аксесоари.
Оцеляване сред дивата природа.
Всичко,което ви е нужно за всякакви излети на открито-планински местности,походи,къмпинг или просто пикник.
НА НАЙ-ДОБРИ ЦЕНИ.
Артикулите са доставени от Щутгард (Германия)- фирми Miltec , Max-Fuchs , Fox Outdoor.



Личното съобщение, което ми прати вчера - "Ей тапанар,ще дойда да ти изкривя тиквата ако ми напишеш още един коментар,майка ти деба и боклук педерастки..." е далеч от съобщение, което може да напише един курсант в Националния военен университет.

Или си много смел, или си много тъп да решиш да заплашваш някой, когото не си виждал и не познаваш. Още повече да ми звъннеш и на мобилния телефон да ме заплашиш.

Съвсем спокойно мога да пусна жалба срещу теб в РУП и Прокуратурата (престъпление по чл.144, ал.1 от НК) и да ти навлека неприятности, които да прекратят незапочнатата ти кариера в службите за сигурност и отбрана.

И като доказателство, че не си анонимен ще ти кажа, че си 21 годишен дришльо, живеещ на номер 121 на столичен булевард. Ако още държиш да ми изкривиш тиквата ще дойда у вас да го направиш. Ако искаш, когато започне учебната година, мога да дойда и до В. Търново, до стаята ти в общежитието, да ми я изкривиш там. Гарантирам ти, че ще ме допуснат безпрепятствено до нея.

Не мисля да ти отделям повече внимание. Ако беше по-зрял и ми беше написал тези съобщения щях да дойда до адреса ти още снощи Smile

Успех в търговията!
Пет Фев 19, 2016 6:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Бонд каза.
Пет Фев 19, 2016 9:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
и още нещо - форума е пълен с доста простаци като Insight, търговци и всякакви подобни хора , заради които не си заслужава човек да направи нещо стойностно от планините и да им го представи. Може и аз да съм близо до тази порода, но не виждам смисъл да споделям нещо с такива хора. На всички, да сте живи и здрави, аз бях дотук.

ADMIN edit - официално Ви предупреждавам, че при следващо подобно нарушение на форумните правила ще бъдете наказан с БАН за определен период от време.
Сря Фев 24, 2016 5:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
El Sendador



Регистриран на: 10 Авг 2015
Мнения: 68
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
пускат го пускат го-сяка вечер...гледат да е като поумалее туристопотокаWinkверно че шефа уж гледа отдалеч,но все пак успя да уплаши едни деца пред ЦПШ-то

УБИЙ ПОМИЯР, СПАСИ ДЕТЕ!
Съб Фев 27, 2016 9:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 72, 73, 74  Следваща
Страница 69 от 74

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov