ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Спукани гуми преди Зелени Преслап
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Спукани гуми преди Зелени Преслап
Автор Съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Re: Паркинг на ЦПШ Отговорете с цитат
Цитат:
Да ти кажа ли защо стана така? Беше ми писнало и подадох жалба в прокуратурата, че незаконно окупират републикански път. Така се стигна до махането на бариерата и "обособяването на паркинга" като територия само най - долу. Не съм много сигурен, че и преграждането на пътя преди Пионерска е законно и най-вероятно, ако се подаде жалба, ще им се наложи да си обособят паркинг, който да е на различно от пътя място. Понеже не ходя там, не ми е в кръга на интересите, но ако някой се интересува, може да ми пише на ЛС за мнение как може да ги навре в кучи гъз.



Владо, кога си пуснал? 2012 нямаше проблем до ЦПШ, ама есента /тоест извън всеки сезон/?
Чет Фев 18, 2016 5:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Re: Паркинг на ЦПШ Отговорете с цитат
Kent написа:
Цитат:
Да ти кажа ли защо стана така? Беше ми писнало и подадох жалба в прокуратурата, че незаконно окупират републикански път. Така се стигна до махането на бариерата и "обособяването на паркинга" като територия само най - долу. Не съм много сигурен, че и преграждането на пътя преди Пионерска е законно и най-вероятно, ако се подаде жалба, ще им се наложи да си обособят паркинг, който да е на различно от пътя място. Понеже не ходя там, не ми е в кръга на интересите, но ако някой се интересува, може да ми пише на ЛС за мнение как може да ги навре в кучи гъз.



Владо, кога си пуснал? 2012 нямаше проблем до ЦПШ, ама есента /тоест извън всеки сезон/?

Това стана преди около десетина години, става въпрос за най-старата бариера, с която бяха преградили пътя още преди всяко разклонение (сега от тази "инсталация" е останал само фургонът, в който се криеха мишките - събирачи на рекета). Иначе за долния паркинг, май се оказа, че БТС все пак има някакви права и си поставиха бариера и си събират такси. Но поне това става, ако сам искаш да си оставиш колата там, ако не, можеш да идеш на горните паркинги, където такси няма.
Чет Фев 18, 2016 6:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря Ти.
Чет Фев 18, 2016 9:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Потвърждавам убедено предложението на @владофф -да се реагира.Ако е незаконно,наистина при подадена жалба ,сигнал ,или,както той каза-има си начини-та задължително има ответ и ефект!
Аз правя винаги така.И в 90 % от случаите съм била удовлетворена от предприетите мерки.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Чет Фев 18, 2016 9:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Връщам се към темата с последни новини откъм "Пионерска". Още преди разклона за хижата има бариера и събирачи на такса. Водихме деца, поискаха 20 лева за автобуса. При лифта е .... куче влачи ремарке. Джиповете стоят срещу касата, без някой да им пречи, като се опитват да подбиват цената, но без да предлагат нещо по-добро.
От лифта поискаха цена като за група 14.40 на калпак двупосочно. Волните ездачи предложиха 10 лева, но при шест човека + шофьора в джип. Пропускам коментарите, предполагам, че всички сме на едно мнение.
Съб Юли 02, 2016 10:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tomaraya



Регистриран на: 18 Сеп 2011
Мнения: 125
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Добре, че съм походил достатъчно в района , та няма да ми се налага повече да се сблъсквам със ситуацията Duel
Нед Юли 03, 2016 7:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov