ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Денарий Октавиан Август

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Денарий Октавиан Август
Автор Съобщение
vlado1987



Регистриран на: 02 Май 2015
Мнения: 33

Мнение Денарий Октавиан Август Отговорете с цитат
Здравейте, имам денарий на Октавиан Август oт 31г.
Интересува ме някой дали знае къде в София мога да занеса монетата да я погледнат, и ако има някаква стойност да я продам?
Пон Мар 07, 2016 11:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Re: Денарий Октавиан Август Отговорете с цитат
vlado1987 написа:
Здравейте, имам денарий на Октавиан Август oт 31г.
Интересува ме някой дали знае къде в София мога да занеса монетата да я погледнат, и ако има някаква стойност да я продам?

http://www.historymuseum.org/bg/

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Пон Мар 07, 2016 10:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение И моите пет стотинки Отговорете с цитат
Аз пък точно на 3 март до хижа "Чавдар" на Стара планина намерих тази старинна монета, която цели 65 години ме е чакала в шумата:



Тя сигурно помни стъпките на др. Тодор Живков, когато той посещаваше тези исторически места. Както впрочем и аз помня. От дъждовете и ледовете монетата е наполовина изтъняла, но все пак надписите личат. За самата екскурзия ще пиша в темите за Стара планина.

Адаш, нали не ми се сърдиш за закачката? Пусни някоя снимка на денария - интересно е.
Сря Мар 09, 2016 12:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Нумизмати Отговорете с цитат
Сетих се за клуба на нумизматите, който може да бъде полезен и на други приятели от форума. Намира се на бул. "Патриарх Евтимий" преди "Раковски", точно срещу Френската гимназия. Малка къща във вътрешен двор. Събират се в понеделник, сряда и петък след обяд и в събота сутрин. Биха дали компетентна консултация, но трябва да се внимава, ако стане дума за продажба. Затова - със снимка. Ако се знае точното описане на монетата, може да се видят цените в нумизматичните сайтове.
Сря Мар 09, 2016 12:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov