ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Пухенки. Избор.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Пухенки. Избор.
Автор Съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Някой по-нагоре в темата казваше, че не били с топли шевове....А относно поддръжка как са?
Пет Мар 18, 2016 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
DHG написа:
Някой по-нагоре в темата казваше, че не били с топли шевове....А относно поддръжка как са?

моята беше модел с топъл шев. а поддръжката - ами каквато и за другите, няма разлика
Пет Мар 18, 2016 11:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ами аз имам 2 пухенки на Мило, едната е от 1993 г. още е жива, ходя на лов с нея, другата е от 2002-2003 някъде .Много съм доволен. Предполагам, че още държът на качеството. Моите са шити специално за експедиции ,но не вярвам да са по различни от масовите.
Пет Мар 18, 2016 12:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
амбицирахте ме да се разровя и да проверя - сега най - дебелата е тази и за цена под 500лв намирам за прилична:
http://www.milolab.com/article?id=3369&ctxid=1636&lang=bg
Пет Мар 18, 2016 12:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Еми щом сте за наще - така да бъде, ще ви послушам. На мен най-дебелата не ми трябва, по-скоро модела Алпина+.
Пет Мар 18, 2016 4:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Мисля , че ще си доволна.
Пон Мар 21, 2016 11:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ама това е мАж.
И на Цветница ще ядем агнешко заедно.
Пон Мар 21, 2016 4:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ganchosub



Регистриран на: 08 Сеп 2015
Мнения: 16

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,
Какво ви е мнението за тази пухенка:
http://adventure-shop.bg/product/608/YAke-SALEWA-ANTELAO-DOWN-MEN-25201.html?ref=

Намалението е добро (като за БГ) и теглото също. ОК ли е за зимата в нашите планини?. А за някой четирихилядник в Алпите?
Пон Мар 21, 2016 8:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
Ама това е мАж.
И на Цветница ще ядем агнешко заедно.


Laughing
Това на снимката е Криста Пафген, по-известна като Нико /The Velvet Underground/.
Цецко, къде ще го ядем това агнешко бе?
Пон Мар 21, 2016 9:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Кольооо ша та обадя на простачките, захласна се по женски снимки Wink

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пон Мар 21, 2016 10:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ganchosub написа:
Здравейте,
Какво ви е мнението за тази пухенка:
http://adventure-shop.bg/product/608/YAke-SALEWA-ANTELAO-DOWN-MEN-25201.html?ref=

Намалението е добро (като за БГ) и теглото също. ОК ли е за зимата в нашите планини?. А за някой четирихилядник в Алпите?
За яке без качулка е скъпо.
Виж това на Мило - http://yakobg.com/%D0%BF%D1%83%D1%85%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D1%8F%D0%BA%D0%B5-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%BE-%D0%B0%D0%BB%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B0-.html/page/2?search=%D0%BF%D1%83%D1%85
- http://www.milolab.com/article?id=3370&ctxid=1636&lang=bg

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Мар 21, 2016 11:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Абе мъж, мъж ама.............със снимка на Нико........айде де, Не ги разбирам младите вече. Very Happy Very Happy Very Happy Айде весела седмица и като се видим на Цветница ще проверявам кой е още мъж кой жена и т.н.
Вто Мар 22, 2016 10:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valchankata



Регистриран на: 28 Ное 2014
Мнения: 13

Мнение Избор на дамска пухенка: Patagonia или Bergans? Отговорете с цитат
Здравейте, за предстоящите празници съм решил да подаря на жената една хубава пухенка. Първо разгледах в нета, после побиколих софийските магазини и накрая съм се спрял на два модела дамски пухени якета: едната е на Patagonia, а другата на Bergans. На цена са почти еднакви, на външен вид едната ми допада повече, като качествето и двете ми изглеждат добре, но тъй като си е истинска инвестиция, реших да видя какво ще споделят хора, които може би имат пухенки на Patagonia или Bergans. Доволни ли сте или какво не е както трябва? Главно идеята на пухенката е да я носи, когато ходим на зимни разходки, но все пак да става и за градска употреба. Поздави Wink
Чет Дек 08, 2016 1:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Iter



Регистриран на: 05 Юни 2014
Мнения: 55

Мнение Re: Избор на дамска пухенка: Patagonia или Bergans? Отговорете с цитат
valchankata написа:
Здравейте, за предстоящите празници съм решил да подаря на жената една хубава пухенка. Първо разгледах в нета, после побиколих софийските магазини и накрая съм се спрял на два модела дамски пухени якета: едната е на Patagonia, а другата на Bergans. На цена са почти еднакви, на външен вид едната ми допада повече, като качествето и двете ми изглеждат добре, но тъй като си е истинска инвестиция, реших да видя какво ще споделят хора, които може би имат пухенки на Patagonia или Bergans. Доволни ли сте или какво не е както трябва? Главно идеята на пухенката е да я носи, когато ходим на зимни разходки, но все пак да става и за градска употреба. Поздави Wink



По-важни от марката /все пак и двете са реномирани/ са вида /гъшият е за предпочитане пред патешкия/ и качеството на използвания пух /отбелязано на якето като трицифрено число, което започва обикновено от около 500 и стига до 900, колкото повече, толкова по-добре/. А щом е за жената, цветът е най-важен.Smile
Чет Дек 08, 2016 1:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valchankata



Регистриран на: 28 Ное 2014
Мнения: 13

Мнение Отговорете с цитат
Здравей Iter: Цветът е ясен Smile Това ми е най-лесно, тъй като знам какво ще се хареса. И на двете якета пише, че са от гъши пух. На едното пише, че 95% (пух) / 5% (пера) и fill-power 750, на другото дават, че е пух и само колко е fill-power 800. Цената е малко под 500 лв и двата случая. Видях, че има по-скъпи, но няма нужда Smile
Чет Дек 08, 2016 2:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 4 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov