ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на панталон
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на панталон
Автор Съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
petarpstone написа:
Благодаря,
Мисля че точно това е номера, който и на мен ми трябва.
Croc


В магазин "Намасте" продават такива панталони. Ако имат интересуващия те размер, можеш да пробваш на място.
Пет Ное 20, 2015 12:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
petarpstone



Регистриран на: 21 Дек 2010
Мнения: 182
Местожителство: Провадия

Мнение Отговорете с цитат
Това с Наместе от кога е като информация (бях им си обаждал преди месец и ми казаха, че нямат от този модел)?

_________________
ТПД "Орлови скали"
http://www.orloviskali.eu
Пет Ное 20, 2015 1:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
eng.Neychev



Регистриран на: 13 Юни 2014
Мнения: 46
Местожителство: Stara Zagora

Мнение Rab Calibre 2015 Отговорете с цитат
Преди месец си купих това http://www.k2outdoor.bg/product/calibre-softshell-pant-mens
Невероятно усещане, когато се движиш с него. При температура - 9 със силен вятър се чувствах перфектно.
Нед Ное 22, 2015 12:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Re: Rab Calibre 2015 Отговорете с цитат
eng.Neychev написа:
Преди месец си купих това http://www.k2outdoor.bg/product/calibre-softshell-pant-mens
Невероятно усещане, когато се движиш с него. При температура - 9 със силен вятър се чувствах перфектно.


Явно е много хубав панталон, обаче цената Shocked ...... да не дават и една моторетка като премия към него Laughing . С подобни характеристики, вярно без ципове ИКК, но пък с тиранти и подложка на гърба/кръста, зимен Ферино си взимах 2.5 да не беше и 3 пъти по- евтин преди 2 години при пролетно намаление. Преди седмица ги погледнах , и Милет са по-евтини със 100 лв нови зимни модели /с 10 % намаление за членове на клуба, който е за участници в състезанията като Витоша 100/ имат и вградени гети, и със защита на кръста и презрамки : http://alpibg.com/облекло/панталони/панталон-alti-rando
Не съм много разбирач, но зимни панталони без презрамки не бих си взел - дрехите излизат на кръста от ходенето и час по час трябва да се "загащваш". Ако се зетегнеш като пък като новобранец с каиша / при тези алумиеви катарами на вградените колани, дали за зимни или летни панталони все едно, това е невъзможно, или ще изпуснат или ще се счупят , не само този всички марки са така , лекички са , а и няма нужда да са други / ходенето е трудно, вентилацията я няма никаква.
Нед Ное 22, 2015 1:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
petarpstone написа:
Това с Наместе от кога е като информация (бях им си обаждал преди месец и ми казаха, че нямат от този модел)?

Просто знам, че продават продукти на тази марка и в сайта им го има този модел. Щом го няма в момента, значи отпада като вариант за пробване.
Пон Ное 23, 2015 10:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
italiano001



Регистриран на: 06 Ное 2015
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Ристо Туристо благодаря за отговора и се извинявам за късното ми включване, въпросните теми ги бях прегледал видях, че в тях се споменава за доволни хора от друг панталон от Декатлон за 90 лв, използван в зимни условия.Лично мене ме вълнуват тези два артикула, дали някой има впечатления от тях или някакви други сходни, които са на техните цени изпробвани и отговарящи за съответните условия за зимен туризъм в българските планини и лятото в Алпите.Поздрави.
Пет Ное 27, 2015 5:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
E99



Регистриран на: 22 Яну 2015
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
Ако някой е ползвал Terra-та зимно, може ли да сподели впечатления? Имам такъв, но досега само в по-топлите сезони съм го носил и не знам дали с едно термобельо отдолу ще е подходящ за зимни преходи.
Вто Дек 15, 2015 6:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NPen



Регистриран на: 18 Мар 2014
Мнения: 2
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте

Попаднах на един панталон на неизвестната за мен марка Spyder. Моделът е ето този: http://www.spyder.com/mens-propulsion-tailored-pant/d/153119C822?CategoryId=221

Имате ли впечатления ако не от панталона, то поне за марката? Като гледам са им скъпи нещата, което за мен не е голям фактор за качество.

Поздрави!
Пет Яну 15, 2016 6:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Отговорете с цитат
До колкото съм запознат марката прави предимно ски екипировка, и не знам до колко ще е удобен за зимен туризъм.Като мнение за качество и т.н. не мога да дам.

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Съб Яну 16, 2016 12:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
NPen написа:
Здравейте

Попаднах на един панталон на неизвестната за мен марка Spyder. Моделът е ето този: http://www.spyder.com/mens-propulsion-tailored-pant/d/153119C822?CategoryId=221

Имате ли впечатления ако не от панталона, то поне за марката? Като гледам са им скъпи нещата, което за мен не е голям фактор за качество.

Поздрави!
Колегата над мен е прав. Този панталон е за ски с топлоизолация, за да не мръзне скиора на лифта:
3M™ Thinsulate™ Insulation (40g) - грамовете са тежест/плътност на м2 "плат"

Ще завриш с него, ако го ползваш за туризъм.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Яну 16, 2016 12:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivo22s



Регистриран на: 15 Мар 2013
Мнения: 1

Мнение Отговорете с цитат
Дайте мнение за този панталон : http://sportdepot.bg/bg/product/ice_peak_ski_pantalon_ripa_10000_mm-3020700321-MD1jYXRlZ29yeSZzZXg9MiZkaXZpc2lvbklkPTM1JmNhdGVnb3J5SWQ9Mg.html

Търся панталон за разходки в планината до около 150 лв. Ако имате други предложения, ще се радвам да ги споделите.
Съб Яну 16, 2016 11:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
E99



Регистриран на: 22 Яну 2015
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
Зс още малко отгоре, може да пробваш това: http://basecamp-shop.com/oblekla/pantaloni/diredt-alpine-pantalon-trek-2014.html
Съб Яну 16, 2016 1:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hristoa76



Регистриран на: 24 Окт 2014
Мнения: 112

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, малко тъп въпрос.Купих си панталон Шьофел,нормален,туристически! На крачола отпред и най- долу са сложили по една метална кукичка- е не мога да разбера каква им е ролята..!Надявам се някой да знае,иначе,мисля да ги отрежа!
Чет Мар 24, 2016 9:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Отговорете с цитат
Hristoa76 написа:
Здравейте, малко тъп въпрос.Купих си панталон Шьофел,нормален,туристически! На крачола отпред и най- долу са сложили по една метална кукичка- е не мога да разбера каква им е ролята..!Надявам се някой да знае,иначе,мисля да ги отрежа!

Предполагам за да се захваща за връзките на обущата, както е при повечето модели нескопосани гети.
Пет Мар 25, 2016 12:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
Hristoa76 написа:
Здравейте, малко тъп въпрос.Купих си панталон Шьофел,нормален,туристически! На крачола отпред и най- долу са сложили по една метална кукичка- е не мога да разбера каква им е ролята..!Надявам се някой да знае,иначе,мисля да ги отрежа!

Предполагам за да се захваща за връзките на обущата, както е при повечето модели нескопосани гети.

Мдам-точно затова е!Да не ти се навдига крачола като газиш в(не много дълбок) сняг!
Относно гетите-явно не съм попадал на скопосани щото всички дето съм виждал си имат кукиSmileSmile
Пет Мар 25, 2016 9:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 7 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov