ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
напън

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
напън
Автор Съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение напън Отговорете с цитат
В този дух имам конструктивно предложение за създване на регламент, по силата на който, всеки драг съфорумец, обладан по някакви причини от непреодолим литературен напън и даващ си сметка за художествената стойност и въздействието върху крехки психики на умотворението си, да може да пише направо в "Кошче"-то. На по- настойчивите, например, може да се лимитират полюц...., т.е. изявите до един път месечно. Или два пъти по една тема, или нещо подобно.
Аз понякога много искам да се "изокам", активирайки всевиждащото цензуриращо око в дух : "Стоит статуя совсем без ......", и за да не създавам дискомфорт, с кеф бих си писал на определеното отходно място.
Съб Юли 30, 2016 3:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение The Purge Отговорете с цитат
Наистина смятам, че може да се отваря "Кошче"-то един път в месеца за два- три часа и всеки желаещ да се пречисти, да го направи, отправяйки съответното послание към желан адресат. Днес Явката, малкото ми дете, с когото си говорим за живота, ми обърна внимание, че дори има такъв филм от преди няколко години.
Нед Юли 31, 2016 10:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov