ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Транспорт от, за и във Родопите
Иди на страница Предишна  1, 2

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
Транспорт от, за и във Родопите
Автор Съобщение
kokoex

Мнение Автобуси за Смоялн от автогара Родопи Отговорете с цитат
Във връзка със разписанието - автобусите за Смолян от автогара Родопи - Пловдив сутринта в 6:00 и 7:00 не се движат Sad
Във 6:30 има един автобус за Рудозем, който предполагам минава и през Смолян, но така и не разбрах дали е всеки ден или само в неделя, защото на касата ми казаха, че щом е Неделя билети се купуват направо от шофьора както си и беше де.
От Баните има сутрин в 7:40 директен автобус за Пловдив - НЕ минава през Смолян. От Давидково сутринта в 6:30 има друг, който прави връзка с този от Баните за Пловдив.
Пет Юли 26, 2013 11:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan

Мнение Отговорете с цитат
Бих искал да попитам как стои случаят с обществения транспорт от София до Чудните мостове? До Пловдив ми е лесно - отивам с влак, но от Фелибето натам не знам какъв е случаят. И може ли да стане за един ден отиване и връщане? Мерси предварително!
Пет Сеп 06, 2013 11:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gundu

Местожителство: София

stefan написа:
Бих искал да попитам как стои случаят с обществения транспорт от София до Чудните мостове? До Пловдив ми е лесно - отивам с влак, но от Фелибето натам не знам какъв е случаят. И може ли да стане за един ден отиване и връщане? Мерси предварително!

От София до Чудните мостове и обратно за един ден няма никакъв проблем ако си с кола. С общестевен транспорт мисията ми изглежда невъзможна. Най бързия и директен транстпорт е с автобуса за Смолян в 8.00 от централна автогара, после вече започват въпросителните - откъде и как. Слизане в Хвойна в 11.20 и.... кракомобила през Кабата за около 5-6 часа си горе или слизане на разклона за Забърдо 11.40 и... на стоп до горе - ако със стопа имаш късмет може да успееш даже да се върнеш и до София същия ден (на връщане разбира се пробваш стоп поне до Хвойна Smile ). Събота и неделя мястото е доста посещавано та май си струва да се опита.

Нед Сеп 08, 2013 4:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Алекс.Йо

Местожителство: София

Разписание на автогара Доспат:

Съб Авг 27, 2016 11:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.