ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
без подпис

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
без подпис
Автор Съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение без подпис Отговорете с цитат
Моля уважаемите съдии в форума да обяснят на мен и уважаемите съдебни заседатели на какво основание ми бе отнета превилегията да имам подпис. Такъв какъвто имат много други обикновенни участници в този процес. Както и повечето съдии и Прокурорът на планината.
Загатнато ми бе, че рестрикцията ми е наложена след "онзи случай". Само дето моята явно памет е слаба и въпросното Дело ми се губи. Предварително благодаря на този съдия наложил наказанието да се обоснове. Няма нужда говорителя на съда да прочита присъдата.
И не ми изкачайте пак с разни вмешателства и подклаждания на проблеми. Проблемът е само един - конкретен и не от мен предизвикан. Сполай ви
Нед Авг 28, 2016 1:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
ВЪН ТЪРГАШИТЕ ОТ ХРАМА!
Нед Авг 28, 2016 9:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
с риск да се намеся в нещо което не ме засяга - тая тема ме подтикна да прочета правилата на форума (което рядко правя на повечето места). верно тук са доста кратки - което намирам за положително
да не би тая точка да има общо?
"* Реклама на частен бизнес и туроператорски фирми е забранена. Такива мнения и подписи се изтриват по преценка на admin; "
Нед Авг 28, 2016 10:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
kibik написа:
ВЪН ТЪРГАШИТЕ ОТ ХРАМА!

Ето пример как се пораждат проблемите. Но това ще се толерира и ще остане ненаказано, защото е угодно богу. Амин. Кибик. Как обичам тез ник неймове. Седя седя та се изтървя.
Нед Авг 28, 2016 11:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Дидо (джой бой) и ти си съгласен с това без да знаеш защо е така. Аз не съм. Щот не съм офцъ.

Мнението е променено веднъж
Нед Авг 28, 2016 11:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
мен така или иначе не ме засяга та да вземам страна, чак си се чудя защо се обадих Smile
съгласен съм - според правилата на форума щом го ползвам значи съм се съгласил с условията за ползване поставени от собствениците. не щот съм офцъ /което пък не значи че не съм де/
Пон Авг 29, 2016 4:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov