ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Google Maps карта на Garmin GPS?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Google Maps карта на Garmin GPS?
Автор Съобщение
toc



Регистриран на: 09 Юни 2013
Мнения: 76
Местожителство: Велико Търново

Мнение Google Maps карта на Garmin GPS? Отговорете с цитат
Здравейте,
има ли начин да се експортне някакъв участък от картите на Google Maps за ползване на Garmin устройство.

Благодаря предварително за отговорите Smile
Пон Юни 20, 2016 8:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vandu



Регистриран на: 03 Апр 2012
Мнения: 203

Мнение Отговорете с цитат
Пробвай с Mobile Atlas Creator записва в доста формати, предполагам че и формата за гармин го има.
Надявам се да ти е ползезно
Пон Юни 20, 2016 9:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toc



Регистриран на: 09 Юни 2013
Мнения: 76
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Ще пробвам и ще пиша дали ми е свършило работа, благодаря Smile
Вто Юни 21, 2016 11:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
icpart



Регистриран на: 02 Яну 2012
Мнения: 119
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Мда малко късно отговарям на тази тема но все пак ще дам по добро приложение за целта. Казва се САСПланета от него може да експортнат гугълските карти и както много други в растерен формат за Гармин. Но ще е хубаво автора на темата да уточни на какво точно устройство иска да я тури тази карта. Между другото в Мобак отдавна са премахнати картите на Гугъл от съображения с лицензите за използването им.
Чет Юли 21, 2016 3:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peter1985bg



Регистриран на: 05 Сеп 2016
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте и благодаря на всички,

Не е късно, за мен е въпросът, а досега нямах време да го пробвам, но вече ми трябва. Става въпрос за Garmin Astro и ми изглежда тая програма САСПланета да може да ми свърши работа, но нещо не успявам с експорта. Значи какво правя, нагласям си картата както искам да се вижда, селектирам района, който ми трябва, излиза ми попъп-а за експорт, там вече явно всеки таб е за себе си, не е с обща информация, защото във всеки се избира формат, зоом и т.н., избирам таба експорт, избирам формат (jnx), чеквам първата карта и като дам старт ми създава файл jnx, но е около 1мб, което ми се струва доста малко за района, който съм селектирал, около 100км дължина на правоъгълника. Слагам този файл в BirdsEye папката на gps-а, там имам 2 такива вече, и като го включа ми показва грешка "Invalid BirdsEye File", явно заради този, който сложиш, защото преди това не ми я даваше, и като вляза все пак, другите 2 jnx карти ги показва, а тази - не. Знаеш ли къде бъркам, струва ми се бъгава малко тази програма, но може и аз да бъркам?

Поздрави,
Петър.
Сря Сеп 07, 2016 1:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peter1985bg



Регистриран на: 05 Сеп 2016
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Сега забелязвам, че съм объркал модела на устройството като съм писал, не че са много различни двете де, но става въпрос за Aplha, не Astro, а не мога да променя поста си.
Чет Сеп 08, 2016 8:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov