ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на яке за вятър и дъжд
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на яке за вятър и дъжд
Автор Съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
bebo79 написа:
fena73 написа:
bebo79 написа:
но я ми кажи какъв е шанса да уцелиш хубави полари Polartec примерно на добри марки ?
Да не говорим за софтшели или хубави ветровки..........................просто шанса за подобни неща е супер минимален Very Happy

Шанса е огромен ако имаш време и знаеш къде и кога да ходиш...искаш ли да ти изброя екипировката ми купена от тези магазини-ще ми трябва около час и поне страница писане...


Давай,кажи ми къде и кога да ходя за да си купя и аз подобна екипировка,много ще се радвам ако споделиш това .

Ми аз знам дните на зареждане на всички магазини в СЗ-обикалям с колелото и непрекъснато гледам...това е въпрос не само на късмет а и на постоянство!По София не знам как стоят нещата...
Нед Авг 28, 2016 9:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
bebo79 написа:
fena73 написа:
bebo79 написа:
но я ми кажи какъв е шанса да уцелиш хубави полари Polartec примерно на добри марки ?
Да не говорим за софтшели или хубави ветровки..........................просто шанса за подобни неща е супер минимален Very Happy

Шанса е огромен ако имаш време и знаеш къде и кога да ходиш...искаш ли да ти изброя екипировката ми купена от тези магазини-ще ми трябва около час и поне страница писане...


Давай,кажи ми къде и кога да ходя за да си купя и аз подобна екипировка,много ще се радвам ако споделиш това .

Ми аз знам дните на зареждане на всички магазини в СЗ-обикалям с колелото и непрекъснато гледам...това е въпрос не само на късмет а и на постоянство!По София не знам как стоят нещата...


Ми аз също обикалям в София (не мога всички магазини да обиколя в цяла София) 5-6 магазина и ти казвам как стоят нещата тук Very Happy
Купувал съм си полари но не такива които изброих,просто неща които на мен ми харесват.
Купувал съм си и бързо съхнещи тениски на Craft и две на Quechua но подобни тениски лесно се намират.
В магазините които ти изброих пак казвам не мога да намеря нещата които писах по горе ( туристически панталони както и хубави софтшелове и ветровки ) особено за 10-20лв
Нед Авг 28, 2016 9:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dea simeonova



Регистриран на: 30 Сеп 2015
Мнения: 44

Мнение Отговорете с цитат
То е ясно че пухенката е за на място.Намокрили се веднъж пухът пиши го... Sad ! Пухенката е за момента в който спреш на място, краткият момент в който осъзнаеш че от хипертермия ще стигнеш до хипо за секунди.Да капризен изолатор е ,но е най-добрият такъв.
Нед Авг 28, 2016 9:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petrucci



Регистриран на: 03 Окт 2014
Мнения: 25

Мнение детско яке Отговорете с цитат
може ли да ми препоръчате откъде да взема яке за моя син.търсим нещо 3 сезонно до около 100 лева.по Българските сайтове се уморих да гледам .
Нед Сеп 11, 2016 12:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petrucci



Регистриран на: 03 Окт 2014
Мнения: 25

Мнение Re: детско яке Отговорете с цитат
petrucci написа:
може ли да ми препоръчате откъде да взема яке за моя син.търсим нещо 3 сезонно до около 100 лева.по Българските сайтове се уморих да гледам .
якето се издирва все още като най вероятно се насочвам към Декатлон.очаквам и вашите предложения.
Нед Сеп 18, 2016 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sineva



Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 368

Мнение Отговорете с цитат
От "Декатлон" бих избрал това яке 3 в 1 със свалящ се вътрешен полар и водоустойчивост 5000 mm:

http://www.decathlon.bg/p/8343503_mazko-yake-za-prehodi-arpenaz-300-rain-3-v-1-cherno.html
Нед Сеп 18, 2016 7:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petrucci



Регистриран на: 03 Окт 2014
Мнения: 25

Мнение Отговорете с цитат
Sineva написа:
От "Декатлон" бих избрал това яке 3 в 1 със свалящ се вътрешен полар и водоустойчивост 5000 mm:

http://www.decathlon.bg/p/8343503_mazko-yake-za-prehodi-arpenaz-300-rain-3-v-1-cherno.html
аз търся детско яке за 9 години.търся но не намирам.
Нед Сеп 18, 2016 7:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
petrucci написа:
Sineva написа:
От "Декатлон" бих избрал това яке 3 в 1 със свалящ се вътрешен полар и водоустойчивост 5000 mm:

http://www.decathlon.bg/p/8343503_mazko-yake-za-prehodi-arpenaz-300-rain-3-v-1-cherno.html
аз търся детско яке за 9 години.търся но не намирам.


а един приятел търсеше детско яке за 10 години.и той като вас търсеше но не намираше.не открих нищо по сайтовете за 9 години и не мога да ви помогна,но ви желая успех в търсенето – все пак търсите само за 9 години.дерзайте
Нед Сеп 18, 2016 8:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BlackAdder



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 38

Мнение Отговорете с цитат
Laughing
Нед Сеп 18, 2016 9:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
N-8



Регистриран на: 09 Сеп 2016
Мнения: 12
Местожителство: София

Мнение Re: детско яке Отговорете с цитат
petrucci написа:
може ли да ми препоръчате откъде да взема яке за моя син.търсим нещо 3 сезонно до около 100 лева.по Българските сайтове се уморих да гледам .

Здравейте и моя син е на тези години и намирането на дрехи позволяващи комфортно пребиваване в планината на дете е трудна и скъпа задача.За моя дънгалак миналата година попаднах на някякво ски яке в Лидъл и горе долу сме доволни.Разбирасе това е компромисен вариант и винаги нося доста допълнителни дрехи за да се напасваме според климатичните условия Wink
Нед Сеп 18, 2016 10:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Re: детско яке Отговорете с цитат
petrucci написа:
може ли да ми препоръчате откъде да взема яке за моя син.търсим нещо 3 сезонно до около 100 лева.по Българските сайтове се уморих да гледам .

Имам едим Kiltec от моята дъщеря-вече не и става-ако искаш на ЛС ще ти пратя размерите да прецениш ше стане ли...но е доста плътно и топло-иначе е с мембрана някаква...Smile
Пон Сеп 19, 2016 8:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
razvigor_gachev



Регистриран на: 23 Мар 2017
Мнения: 18

Мнение ветровка Отговорете с цитат
Едно време имаше ветровки и си бяха много удобни сега обаче не мога да намеря
Нед Окт 22, 2017 6:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Почти всички фирми предлагат. Препоръчвам Mac in a sack, аз съм с Ташев за същите пари, но на панталона за три дена промазката замина.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Нед Окт 22, 2017 7:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov