ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
гара Цепина- хижа Цепина
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
гара Цепина- хижа Цепина
Автор Съобщение
pavle



Регистриран на: 22 Мар 2012
Мнения: 22

Мнение Отговорете с цитат
Христо, спор няма, че е най-пряко. Въпроса е, че от там не е подходящо да се качва, защото е много стръмно. Не мисля, че е имало някога пътека. Няма никакви следи. Виж как цепи директно изолиниите. Стана ми интересно и.. 22,5% е средния наклон Smile

@dido - мерси. http://mountain.bajhui.org/trac/ticket/455
Пон Авг 22, 2016 9:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hristoa76



Регистриран на: 24 Окт 2014
Мнения: 112

Мнение Отговорете с цитат
Ами,аз точно така го изкачих...С навигацията...и само нагоре..!И не е чак такова голямо драпане-щом не помня да съм се изморил много,пък аз не съм много силен турист!Smile
Пон Авг 22, 2016 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pavle



Регистриран на: 22 Мар 2012
Мнения: 22

Мнение Отговорете с цитат
Да не е толкова драма да се издрапат едни 400 метра, но както каза Родопите са по-слабо посещавана планина и за да идват повече хора пътеките трябва да са подходящи за средностатистическия турист. Не може да разчитаме, че всички харесват храсталясване по стръмни баири без пътека.
Пон Авг 22, 2016 9:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hristoa76



Регистриран на: 24 Окт 2014
Мнения: 112

Мнение Отговорете с цитат
Така е,в Родопите маркировката е потресаващо зле( за съжаление)!Но,пак казвам,реклама трябва...Ето,Гарванов камък,над Баткун,прекрасна гледка,Цепина се вижда като на длан...!Малко хора знаят това място,да не говорим,че ако бях без навигация,едва ли щях да го намеря!
Пон Авг 22, 2016 10:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Павле, благодарско за данните

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Авг 22, 2016 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
pavle



Регистриран на: 22 Мар 2012
Мнения: 22

Мнение Отговорете с цитат
Това ясно, но за да има реклама, трябва първо пътеките да са в добро състояние. Иначе който дойде, няма да повтори.. и също така ще сподели.

Иначе проблема с Гарванов камък е в ловното стопанство там и новият концесионер (от това лято). Обсъждахме с един приятел варианти, но нека мине малко време и ще видим.
Пон Авг 22, 2016 10:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pavle



Регистриран на: 22 Мар 2012
Мнения: 22

Мнение Отговорете с цитат
гара Цепина се сдоби с табела Smile





Повече тук http://facebook.com/alabak.info
Пон Окт 10, 2016 12:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
pavle написа:
гара Цепина се сдоби с табела Smile

Чудно е станало, браво!
Пон Окт 10, 2016 2:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov