ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Кошчето.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Кошчето.
Автор Съобщение
Сибирь



Регистриран на: 24 Окт 2016
Мнения: 1

Мнение Избор на компас - препоръки Отговорете с цитат
Здравейте!
Хубаво е човек да има GPS навигация винаги в себе си, когато ходи по планините. Цените на GPS-ите, обаче са доста скъпи и се налага човек да потърси нещо по-евтино за навигация, например като карта и компас. Тези дни попаднах в интернет на едни дигитални машинки, които имат функция компас, барометър, алтиметър, термометър и др. екстри. Цените им варират от 30 до 60 лева и над. В сравнение с GPS-ите, които почват от 230 лева нагоре и стигат до 800 лева, че и повече, тези машинки са си сравнително евтини и биха вършили чудесна работа. Иначе, у дома имам един военен компас с течност, ама нещо много се бави с показанията и понякога забива на едно място, и не показва точно. Въпросът ми е, дали някой е ползвал от тези машинки по-горе? Ако може да даде някой отзиви за тях? Коя марка и модел? В кои магазини ги продават?
А, относно компасите, можете ли да кажете кои са най-надеждни? Тези с течност или без?
Предварително благодаря.
Пон Окт 24, 2016 1:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
primitiven



Регистриран на: 18 Окт 2017
Мнения: 20

Мнение Къде няма цигани Отговорете с цитат


Искам да знам ,за да избягвам циганските села и градове ,моля помогнете .

_________________
Планината няма нужда от мен
Пет Юни 29, 2018 5:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Много примитивно! Отговорете с цитат
Примитивен, подобни изказвания са не само унизителни за техния носител, но и наказуеми. Впрочем, наказуеми са и за форума, който ги разпространява. Не знам какво са ти направили точно циганите, по-скоро нищо. А на мен всички лошотии идват от българите. И понеже форумът е планинарски, прочети какви ги вършат българите Нено Димов, Валери Симеонов и Цеко Минев.
Пет Юни 29, 2018 6:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Балканъ



Регистриран на: 09 Ное 2019
Мнения: 1

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти, темата може да е полезна и за други съфорумници. Аз лично не тръгвам без предварително да съм набелязал маршрут и да съм си взел карта. За въпроса ти аз си нося такъв туристически компас за кеф, купих си го от тук. В България GPS-а си е предостатъчен стига да имаш обхват.
Съб Ное 09, 2019 11:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
g.lubenov



Регистриран на: 02 Яну 2013
Мнения: 105

Мнение Отговорете с цитат
То бива бива нескопосана реклама ама тоя опит е плачевен Laughing
Нед Ное 10, 2019 11:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
Рева! Тази реклама я сравнявам с рекламата на добавките, която “Големият кораб” нескопосано прави!
Нед Ное 17, 2019 3:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Markas



Регистриран на: 08 Окт 2019
Мнения: 7

Мнение Отговорете с цитат
Тоз тулуп стефан38 малко като старите трактори-кой му сипеш,той си пърпори и си върви Laughing Laughing Скоро и дупе ще предложи в БТС-то Laughing Laughing Laughing Laughing Срам.
Съб Юни 13, 2020 11:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
Този е за публично линчуване по особено мъчителен начин. Не знам с какъв акъл го дават по телевизиите да приказва глупости. А за това, че го направиха шеф на болница - заради такива като него не ходя на лекар.


А ти и другите които пускате разни снимки и имотикони, имате ли някакви научни обяснения, отностно тезите си ? Защото тези високопарни изказвания говорят за нещо друго, не искам да напиша какво .. Когато няма наука има непремерени изказвания .. и ти по нищо не се отличаваш от другите.
Чет Ное 12, 2020 9:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Svetlix написа:
Този е за публично линчуване по особено мъчителен начин. Не знам с какъв акъл го дават по телевизиите да приказва глупости. А за това, че го направиха шеф на болница - заради такива като него не ходя на лекар.


А ти и другите които пускате разни снимки и имотикони, имате ли някакви научни обяснения, отностно тезите си ? Защото тези високопарни изказвания говорят за нещо друго, не искам да напиша какво .. Когато няма наука има непремерени изказвания .. и ти по нищо не се отличаваш от другите.


Няма да ти отговоря на поста, но си представи, че ти или някой от близките ти пипне тази гадост и ви лекува той.

Я ме цитирай, какво съм написал, че нещо не се сещам. Чакаме и твоите научни открития, доводи и доказателства по въпроса.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Ное 12, 2020 10:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
Този е за публично линчуване по особено мъчителен начин.


Ами ето това. И ако следвам логиката на изказване, би следвало да напиша, че си особено малумен за да пишеш по такъв начин. Но понеже не я следвам, не съм и написал такова нещо Smile
Чет Ное 12, 2020 11:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
ведрине, моля те, изпусни некаква мзузика, разбери мъчно ми е.
Тука слущам азни боклуци тпо радиото. ами да виш 4еба путката лелина да ви еба, аз не ви разбирам общите лафоне и мешане на сдичксо кс чико както казва янчето, а как обикновенсите хра да ви вдазберат да ви емза лелятада ви еба. бжоклуци, зап итвам се дали на техно место не може да ма по-свестни хорада взематгнт заплати-..църлвули шопски комунистическир.
Вто Мар 02, 2021 4:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
Надушвам ги отдалеч .. Smile Тоо продължава да ми сипва Smile и то по лошия начин Smile ...



От: RandomUser
До: kaloyanv
Пуснато на: Вто Мар 16, 2021 4:44 pm
Заглавие: калояне Отговорете с цитат на съобщението
защо ми развали темата, толкова ли ти хареса да ме обидиш

иди някаъде в планината и дано там да си останеш завинаги
Вто Мар 16, 2021 5:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RandomUser



Регистриран на: 21 Окт 2020
Мнения: 0

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Надушвам ги отдалеч .. Smile Тоо продължава да ми сипва Smile и то по лошия начин Smile ...



От: RandomUser
До: kaloyanv
Пуснато на: Вто Мар 16, 2021 4:44 pm
Заглавие: калояне Отговорете с цитат на съобщението
защо ми развали темата, толкова ли ти хареса да ме обидиш

иди някаъде в планината и дано там да си останеш завинаги


МАЙНАТА ТИ КОПЕЛЕ МАЙНАТА ТИ
Вто Мар 16, 2021 5:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
RandomUser написа:
kaloyanv написа:
Надушвам ги отдалеч .. Smile Тоо продължава да ми сипва Smile и то по лошия начин Smile ...



От: RandomUser
До: kaloyanv
Пуснато на: Вто Мар 16, 2021 4:44 pm
Заглавие: калояне Отговорете с цитат на съобщението
защо ми развали темата, толкова ли ти хареса да ме обидиш

иди някаъде в планината и дано там да си останеш завинаги


МАЙНАТА ТИ КОПЕЛЕ МАЙНАТА ТИ


Ако знаех че е такава работата, немаше никога да ти отговарям в темата. ..
Вто Мар 16, 2021 5:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RandomUser



Регистриран на: 21 Окт 2020
Мнения: 0

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
RandomUser написа:
kaloyanv написа:
Надушвам ги отдалеч .. Smile Тоо продължава да ми сипва Smile и то по лошия начин Smile ...



От: RandomUser
До: kaloyanv
Пуснато на: Вто Мар 16, 2021 4:44 pm
Заглавие: калояне Отговорете с цитат на съобщението
защо ми развали темата, толкова ли ти хареса да ме обидиш

иди някаъде в планината и дано там да си останеш завинаги


МАЙНАТА ТИ КОПЕЛЕ МАЙНАТА ТИ


Ако знаех че е такава работата, немаше никога да ти отговарям в темата. ..


ТИ СИ МЕ НАРОЧИЛ МАЙНАТА ТИ ДЪРТ КОПЕЛДАК
Вто Мар 16, 2021 5:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Следваща
Страница 72 от 74

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov