ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине 2017
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине 2017
Автор Съобщение
wanderer142



Регистриран на: 10 Май 2014
Мнения: 539

Мнение Отговорете с цитат
Хора, да прощавате че се намесвам в тази тема, ама като се зачетох и ми хрумна идеята, дали не може да се организира един К- Е за планинари психопати, социопати, интроверти и всякакъв тип асоциални природолюбители. Ще си поканим някой от БАН, водеща психиатрия и поне един милиционер. Да видим ще може ли групата да го докара до Петрохан?! Идея само.
Пет Юни 16, 2017 11:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
То по тоя маршрут други освен гореизброените типажи не тръгват. Old Чатнах! Capitulate

Или както е казал сатирикът - настава лято, слънцето напича, вратите на лудниците се отварят и лудите ръшват по билото на Балкана Laughing

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Пет Юни 16, 2017 1:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wanderer142



Регистриран на: 10 Май 2014
Мнения: 539

Мнение Отговорете с цитат
Е, винаги може да се вкара някаква иновация. Помислете само, каква популярност ще добие отсечката! Някоя телевизия или районно може да пратят дрон, ще акредитират репортери, следователи ...
Освен това ще се отворят широко вратите за хомосексуалисти, комплексари, обикновени депресанти, объркали посоката джихадисти (или както ги наричат, мигранти) ... Представете си - знаме с дъга до черно знаме с йероглифи, дъга до йероглифи... Всеки ще носи каквото му скимне или на сърце - калашници, вибратори, ризи с много дълги ръкави, релаксиращи топки ...
Трябва само по-строг контрол при записването, за да не се допуснат конвенциални участници, защото те винаги развалят всичко.
Пет Юни 16, 2017 2:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мила



Регистриран на: 05 Юни 2017
Мнения: 9

Мнение Отговорете с цитат
Доста наивно от моя страна беше да се регистрирам, че и да си сложа e-mail уведомяване при отговор, за да задам въпрос, отговорът на който ме интересуваше... Не разбирам защо правите теми, при положение, че си мрънкате една и съща протяжна песен.

_________________
Dust if you must, but there's not much time,
With rivers to swim, and mountains to climb;
Music to hear, and books to read;
Friends to cherish, and life to lead
Пет Юни 16, 2017 2:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Мила,
емоцията сякаш идва в повече и почва да пречи на останалите жизнени функции.

Аз останах с впечатление, че си се регистрирала за да споменеш, че влизаш в КЕ-играта ползвайки БФТ. Какъв точно ти беше въпроса и защо такова тежко отхвърляне на евентуалните отговори?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Юни 16, 2017 2:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Мила



Регистриран на: 05 Юни 2017
Мнения: 9

Мнение Отговорете с цитат
Чукча не е читател Wink За мрежа за комари ми беше въпроса, след 4-5 хуморески успях да получа съвет. Иначе, евентуалните отговори не съм ги отхвърляла. Тежкия спам, обаче, ме дразни. Форумната логорея беше на мода преди да се появи фейсбук. След това, обаче, форумите се славят с бърз, лесен и систематизиран достъп до информация. Някои.

_________________
Dust if you must, but there's not much time,
With rivers to swim, and mountains to climb;
Music to hear, and books to read;
Friends to cherish, and life to lead
Пет Юни 16, 2017 2:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Мила написа:
Чукча не е читател Wink За мрежа за комари ми беше въпроса, след 4-5 хуморески успях да получа съвет. Иначе, евентуалните отговори не съм ги отхвърляла. Тежкия спам, обаче, ме дразни. Форумната логорея беше на мода преди да се появи фейсбук. След това, обаче, форумите се славят с бърз, лесен и систематизиран достъп до информация. Някои.


Че масовата слободия в правописа в последните 20-ина години ми е повлияла и действително вече понякога забравям истинското значение на кавичките, мога да приема. Ама че било трудно да получиш отговор на въпроса за мрежата измежду "хумореските", това нема как да го приема! Току-що препрочетох отново последните 2-3 страници и видях поне 7 (седем) отговора на въпроса ти. Или всяка чукча разбира различно нещата от един и същи текст, или си сбъркала форума Smile
Пет Юни 16, 2017 2:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мила



Регистриран на: 05 Юни 2017
Мнения: 9

Мнение Отговорете с цитат
Май е второто. Мерси Wink

_________________
Dust if you must, but there's not much time,
With rivers to swim, and mountains to climb;
Music to hear, and books to read;
Friends to cherish, and life to lead
Пет Юни 16, 2017 3:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Мила написа:
Чукча не е читател Wink За мрежа за комари ми беше въпроса, след 4-5 хуморески успях да получа съвет. Иначе, евентуалните отговори не съм ги отхвърляла. Тежкия спам, обаче, ме дразни. Форумната логорея беше на мода преди да се появи фейсбук. След това, обаче, форумите се славят с бърз, лесен и систематизиран достъп до информация. Някои.
Мила, като за начало можете самата вие да спрете с "тежкия спам", щом Ви дразни. Както и с форумната логорея.

Вашият въпрос за мрежа за комари би трябвало да се зададе в темата Каква е най - подходящата екипировка за КЕ според вас?.

Нали не очаквате в темата, озаглавена "Ком-Емине 2017", да се обсъжда САМО зададеният от Вас въпрос и нищо друго?

П.П. Някои биха сметнали за редно да зададете този въпрос на платената група, на която сте си платили да ви води по Ком-Емине. Аз мисля, че няма лошо да се попита и тук, стига да не се обиждат останалите съфорумци, че пишат хуморески, че спамят и че мрънкат една и съща протяжна песен. Ако мислите, че "обличайки" тези си твърдения в ирония и сарказъм, те вече изглеждат приемливи - грешите.

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пет Юни 16, 2017 3:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Мила написа:
Чукча не е читател Wink За мрежа за комари ми беше въпроса, след 4-5 хуморески успях да получа съвет. Иначе, евентуалните отговори не съм ги отхвърляла. Тежкия спам, обаче, ме дразни. Форумната логорея беше на мода преди да се появи фейсбук. След това, обаче, форумите се славят с бърз, лесен и систематизиран достъп до информация. Някои.


Аха, но разбира се - емоцията какво ли не прави Very Happy

Май си забравила да си зададеш въпроса след регистрацията, щото първите ти две мнения са покана за форумна логорея и спам, какъвто и е понакапал впоследствие.
Не се сърди де, хората са добронамерени и гледат да реагират адекватно на всяка ситуация Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Юни 16, 2017 3:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Любомир Илиев



Регистриран на: 19 Окт 2015
Мнения: 126
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Нищо лошо не е станало. Днес няколко човека с кеф са писали в тази тема. Това са съфорумци, които не биха тръгнали по пътеката с група, защото са достатъчно опитни, подготвени и самостоятелни. Виновни ли са, че имат опит по Пътеката?
Пет Юни 16, 2017 4:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wanderer142



Регистриран на: 10 Май 2014
Мнения: 539

Мнение Отговорете с цитат
Жега е, икиндия е. Времето, в което минавам от бира на мастка с айран. С гузната съвест на капката преляла чашата на Мила, чувствам длъжност да се намеся и опитам да оправя нещата, ако е възможно.
Познавам хора като колежката. От изчезващата порода идеалисти, готови да помогнат, с каквото могат и отказващи да приемат, че са настъпили необратимо прагматчни времена, в които хорат ги мръзи даже и да си почешат скротума, както беше (е било) през 70-те.
Проблема на Мила и хората като нея е, че по презумция очакват същото отношение и от другите - безрезервна подкрепа! Спомням си в първите ми форумни прояви, преди много години, как очаквах хората да оставят всичко друго и да отговорят на зададените от мен въпроси. Без протакане, без майтапи! Постепенно се съвзех.
Драга Мила, в този същият форум имам дузина въпроси, на които не е отговорил нито един човек. Не ми се иска да вярвам, че от 6500 потребители, нито един не е посетил шибаната Копренска пътека и да не ми каже има ли я, няма ли я. На теб ти отговориха няколко човека.
А потребителите отдавна са по-малко. По разни причини. Не се сърди, питай, пиши, шегувай се, ... движи се! Нещата не са чак толкова зле, каkто изглеждат Very Happy Very Happy Very Happy
Чет Юни 22, 2017 4:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Любомир Илиев



Регистриран на: 19 Окт 2015
Мнения: 126
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
wanderer142 написа:
... шибаната Копренска пътека ...

В другата тема (От най-северозападната част на Стара планина до връх Ком) в края на първото мнение има линк към папки в dox.bg и там съм качил един много полезен трак с име
1 - 6. Връшка чука - Ком.gpx
Този трак ще ти покаже най-актуалното инфо за водата по пътя Ком-Копрен, който смяташ да извървиш.
Освен това Ведрин векторизира 10-километровата граничната територия Дунав-Тимок-Миджур-Ком, което веднага може да се види на картата kade.si
Чет Юни 22, 2017 11:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wanderer142



Регистриран на: 10 Май 2014
Мнения: 539

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря! Ще прегледам всичко много внимателно, че импровизациите не са ми силна страна.
Относно "бурката", в наши магазини съм виждал шапка с периферия и мрежест воал против насекоми. Не помня къде, обаче. Все ми се струва, че подходящ лосион е по-доброто решение. Предполагам само.
Пет Юни 23, 2017 8:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Любомир Илиев



Регистриран на: 19 Окт 2015
Мнения: 126
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Тракът Връшка чука - Ком.gpx е на Велислав Николов от 2015 г. Намира се в архива "Връшка чука - Емине.rar" в папка Info_ot_turistite Линк за сваляне: http://dox.bg/files/dw?a=56230c0869

Сега по тази тема:
В онзи участък след Ришки проход лосионите не са достатъчно ефективни. Мушичките ти влизат в очите, носа, устата.
Една мрежичка, закрепена за периферията на шапката посредством 3-4 малки безопасни игли, ще свърши чудесна работа.
Пет Юни 23, 2017 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 5 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov