ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Екесхибиционисти в планината ?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Екесхибиционисти в планината ?
Автор Съобщение
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Екесхибиционисти в планината ? Отговорете с цитат
Цитирам поста на приятел в фейсбук

Дата: 18,08,2017

Цитат:

На вниманието на тези, които се качват на Витоша над с. Железница. Днес петък, на два пъти се сблъсках с мъж, който обикаляше ниската част над с. Железница гол като сокол. Частта , в която започва нискообиколната пътеката за с. Бистрица. Това е точно над спирка "Анина /Енина чешма/" и пътеката над нея се разделя на две пътеки-за с. Бистрица и през егреците за х. Физкултурник. Около 11.00ч. качвайки се към Физкултурник ми се изпречи в самото начало на пътеките. Млад, около 35-40г., само с раница и шапка 🙂 Подминах го, викам си, кво пък така му е кеф.....Около 15.00ч. обаче, когато се връщах , ми изскочи пак от същото място и то фронтално на мен с явното желание да ми се покаже . В първия момент ми стана много гадно, защото всичко друго искам да видя горе , но не и пишките на болни хора....20м. по-надолу при разклона на пътеките, една около 70г. дама си хапваше сладко , но явно тя не го видяла или по-скоро той не й се е показал..Заговорих я, беше видимо спокойна. Мислех си да се върна и да му счупя краченцата с огромната тояга дето си носех, ма се отказах. Искам просто да си знаете и особено ако се качват сами жени или семейства с деца. Този кукундрел явно е много болен. А един млад, хубав....Нямам против голите разходки, имам против явната демонстрация на нещо, което не искам да срещам...


Не съм бил там
Не съм видял - предавам информация.

Изобщо моля никой да не ме напада с глупости и тролене !!!!!!!

Мнението ми е ,че е изключително НЕ РЕДНО това поведение.

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Пет Авг 18, 2017 6:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Не ми стана ясно... Отговорете с цитат
Не разбрах този "приятел" от фейсбука мъж ли е? Щото ексхибиционистите се показват пред жени...
Пет Авг 18, 2017 7:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Мислех си да се върна и да му счупя краченцата с огромната тояга дето си носех, ма се отказах.


Мъж е , мисля , че това за пръчката и това ,че започнах с "приятел в фейсбук " го издава.

До колкото ми е известно не подбират много много. Ексхибиционистите просто искат да ги виждат голи.

Сякви други сексуални фетиши премесени с ментални заболявания са възможни.

В случая се опитвам да предупредя всички полове.

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Пет Авг 18, 2017 8:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Re: Не ми стана ясно... Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Не разбрах този "приятел" от фейсбука мъж ли е? ...

Psychosapiens написа:
Мъж е , мисля , че това за пръчката и това ,че започнах с "приятел в фейсбук " го издава...

Във фейсбук групата "Планинари", която е публична (затова ще си позволя да я цитирам), в 16:50 е публикувано следното:

" Rositsa Bukova
3 часа

На вниманието на тези, които се качват на Витоша над с. Железница. Днес петък, на два пъти се сблъсках с мъж, който обикаляше ниската част над с. Железница гол като сокол. Частта , в която започва нискообиколната пътеката за с. Бистрица. Това е точно над спирка "Анина /Енина чешма/" и пътеката над нея се разделя на две пътеки-за с. Бистрица и през егреците за х. Физкултурник. Около 11.00ч. качвайки се към Физкултурник ми се изпречи в самото начало на пътеките. Млад, около 35-40г., само с раница и шапка Smile Подминах го, викам си, кво пък така му е кеф.....Около 15.00ч. обаче, когато се връщах , ми изскочи пак от същото място и то фронтално на мен с явното желание да ми се покаже . В първия момент ми стана много гадно, защото всичко друго искам да видя горе , но не и пишките на болни хора....20м. по-надолу при разклона на пътеките, една около 70г. дама си хапваше сладко , но явно тя не го видяла или по-скоро той не й се е показал..Заговорих я, беше видимо спокойна. Искам просто да си знаете и особено ако се качват сами жени или семейства с деца. Този кукундрел явно е много болен. А един млад, хубав....Нямам против голите разходки, имам против явната демонстрация на нещо, което не искам да срещам...."



Става все по-интересно, тъй като авторът на публикацията е жена, а в текста липсва точно частта:

"Мислех си да се върна и да му счупя краченцата с огромната тояга дето си носех, ма се отказах."



____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пет Авг 18, 2017 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Супер , цитирал съм цитат на цитата.
Важното е че се знае явно на доста места .

Сега видях ,че неговият пост не може да се сподели , предплагам за това е преписал.
Всичко се върза.

По странното е ,че никой не се хвана за съдържанието а за тва дали шервам поста на мъж или жена ...

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Пет Авг 18, 2017 10:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Psychosapiens написа:
...
По странното е ,че никой не се хвана за съдържанието а за тва дали шервам поста на мъж или жена ...

Новината е много стара и не учудва никого:

Внимание - на Витоша има ексхибиционист!



____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пет Авг 18, 2017 11:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1fw



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 713
Местожителство: София

Мнение откраднат виц, леко модифициран Отговорете с цитат
Районът над село Железница край Витоша е известен с културните си хора. Там дори ексхибиционистите изскачайки на пътеката казват: "Аз наистина страшно се извинявам, но това си струва да погледнете."
Smile
Съб Авг 19, 2017 9:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
баир_будала



Регистриран на: 22 Сеп 2012
Мнения: 252

Мнение Re: Екесхибиционисти в планината ? Отговорете с цитат
Psychosapiens написа:
Цитирам поста на приятел в фейсбук

Дата: 18,08,2017

Цитат:

На вниманието на тези, които се качват на Витоша над с. Железница. Днес петък, на два пъти се сблъсках с мъж, който обикаляше ниската част над с. Железница гол като сокол. Частта , в която започва нискообиколната пътеката за с. Бистрица. Това е точно над спирка "Анина /Енина чешма/" и пътеката над нея се разделя на две пътеки-за с. Бистрица и през егреците за х. Физкултурник. Около 11.00ч. качвайки се към Физкултурник ми се изпречи в самото начало на пътеките. Млад, около 35-40г., само с раница и шапка 🙂 Подминах го, викам си, кво пък така му е кеф.....Около 15.00ч. обаче, когато се връщах , ми изскочи пак от същото място и то фронтално на мен с явното желание да ми се покаже . В първия момент ми стана много гадно, защото всичко друго искам да видя горе , но не и пишките на болни хора....20м. по-надолу при разклона на пътеките, една около 70г. дама си хапваше сладко , но явно тя не го видяла или по-скоро той не й се е показал..Заговорих я, беше видимо спокойна. Мислех си да се върна и да му счупя краченцата с огромната тояга дето си носех, ма се отказах. Искам просто да си знаете и особено ако се качват сами жени или семейства с деца. Този кукундрел явно е много болен. А един млад, хубав....Нямам против голите разходки, имам против явната демонстрация на нещо, което не искам да срещам...


Не съм бил там
Не съм видял - предавам информация.

Изобщо моля никой да не ме напада с глупости и тролене !!!!!!!

Мнението ми е ,че е изключително НЕ РЕДНО това поведение
.



Явно този/тази чиито е цитатът ,много е харесал ексхибиционистът .

Тогава защо се жалва .

_________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Вто Авг 29, 2017 3:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov