ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Дъновисти в Централен Рилски Резерват!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Дъновисти в Централен Рилски Резерват!
Автор Съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
pux написа:
, според мен, те гледат на планината единствено като инструмент, пречупен през призмата на собствената им доктрина! И някак си, обсебват нещо, което всъщност не е тяхно. И го унищожават, с най-добри намерения, дори без да го разбират!

Както каза-според теб-според тях е друго...всеки има възгледи,несъвпадащи,за съжаление с тези на колегата и винаги ще има различия...доктрината им също е различна от нашата(което не прави нашата по-добра)
Та така-аз приключвам спора(ако изобщо го е имало,защото и аз не харесвам тълпите в планината) с идеята,която винаги съм се стремял да покажа-има и друга гледна точка от нашата и за някои тя е по-правилната-с ВладоФФ често спорим по този въпрос Very Happy ,въпреки, че съм сигурен- ако се видим ще си стиснем ръцете и ще пием бира като ...хм-да кажем добри познати! Alcohol
Сря Авг 30, 2017 9:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Камаради, нема ли опции да ходите октомври, ноември там по-често. Няма нито дъновисти, нито марсианци. Кучета, мутри, мотоциклетисти, овчари, кравари, мами, фотографи също... абе няма никой. Още от първата половина на септември секват рязко секват ъъъъ разноцветните и разнохарактерни поклонници на Планините.. Или само аз съм се вманиачил в планиране за Пирин, Рила и Стара в "непотребните" месеци???? Които всъщност не са въобще непотребни. Very Happy
Сря Авг 30, 2017 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pux



Регистриран на: 18 Ное 2009
Мнения: 104

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
...Та така-аз приключвам спора...
Smile За мен спор няма, просто изложихме гледните си точки по въпроса, без дори да се скараме, което става все по-рядко напоследък...
Сря Авг 30, 2017 10:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Kent написа:
Камаради, нема ли опции да ходите октомври, ноември там по-често. Няма нито дъновисти, нито марсианци. Кучета, мутри, мотоциклетисти, овчари, кравари, мами, фотографи също... абе няма никой. Още от първата половина на септември секват рязко секват ъъъъ разноцветните и разнохарактерни поклонници на Планините.. Или само аз съм се вманиачил в планиране за Пирин, Рила и Стара в "непотребните" месеци???? Които всъщност не са въобще непотребни. Very Happy

Как вее-както казват ПСС-арите-да дойде убавото време-демек-лошото Laughing и тръгваме Wink
Сря Авг 30, 2017 10:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение извън темата Отговорете с цитат
Понеже съм по Родопите в момента-наблюдавам нещо особено гадно, в сравнение с което дъновистите могат да минат за озеленители...
пътеката от Преспа за Свобода-осеяна с боровинки и малини- се превръща в черен път пред очите ми-багера яростно копаеше хвърляше млади борчета в страни...ха кажете като не е парк-на кой *** да се оплача Twisted Evil
сори за оф топика, ма не се сдържах! Rolling Eyes
Off Topic Oops Protest
Чет Авг 31, 2017 10:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Re: извън темата Отговорете с цитат
fena73 написа:
Понеже съм по Родопите в момента-наблюдавам нещо особено гадно, в сравнение с което дъновистите могат да минат за озеленители...
пътеката от Преспа за Свобода-осеяна с боровинки и малини- се превръща в черен път пред очите ми-багера яростно копаеше хвърляше млади борчета в страни...ха кажете като не е парк-на кой *** да се оплача Twisted Evil
сори за оф топика, ма не се сдържах! Rolling Eyes
Off Topic Oops Protest


Май само на него можеш да се оплачеш в тази държава.
А какво стана с вашия парк в Стара Загора, подкараха ли го със строежи?

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Сеп 01, 2017 1:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Re: извън темата Отговорете с цитат
mislesht написа:

А какво стана с вашия парк в Стара Загора, подкараха ли го със строежи?

Е как!Те го бяха ПУТКАрали още преди референдума-за това наскачака некви гадни зеленяци-да се заяждат с лъскавите чичита с Жипките...ама не успяха,техната мама!!!И-УРА-ше си имаме нов лъскав квартал покрай гадния гьол!(що няма повръщаща имотикона??)
Съб Сеп 02, 2017 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov