ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком Емине - пеша, на бързо
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком Емине - пеша, на бързо
Автор Съобщение
Николай



Регистриран на: 20 Юни 2015
Мнения: 26

Мнение Ком Емине - пеша, на бързо Отговорете с цитат
След 8 дни тръгвам по пътеката Ком-Емине пеша със главната целта да завърша за време под 5 дни. Планираме прехода да започне на 5 септември 00:00ч Ето страницата на която можете да следите прогреса:

https://facebook.com/NikolayNachevUltra

Няколко думи за мен. От Габрово съм. Живея в Сиятъл в момента. Ориентировач съм от много много години Smile. Преминах КЕ преди 2 години с колело без подкрепа за 6 дни и малко (механична повреда ми коства тогавашния рекорд). Състезавам се в 24 часови ъдвенчър бягания, ориентиране, ултрабягания и от време на време се захващам с някои многодневен проект като Ком-Емине. По планините и пътеките съм на туризъм или бягания всяка свободна минута.
Пон Авг 28, 2017 12:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Николай



Регистриран на: 20 Юни 2015
Мнения: 26

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте приятели. Скоро екипа се отправя към Ком. За сега последни подготовки, и много почивка за всички.
Ето ориентировъчен график, за да може да следите прехода или които желае да се включи, да избере отсечка.
Моля вижте табличката и пишете тук или в лично съобщение до мен къде и кога желаете да се присъедините (Винаги можете да се присъедините за част от отсечките ако ви се струват дълги и има достъп за по къса отсечка, или за отсечка за която има пейсър вече Smile)

goo.gl/ZAdf11

Благодаря предварително.

Ето GPS страницата където ще е следата ми https://share.garmin.com/Nikolay
Пет Сеп 01, 2017 6:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Успех, Ники! Отговорете с цитат
По-малко от 15 минути до старта. Малко е хладно, но в движение човек се топли!
Успех, ще следим с интерес, а в събота Емона ни зове!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пон Сеп 04, 2017 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Ако смятам правилно, дотук е в графика. На Витиня трябва да пристигне към 19:00 ч. и ако е вярно, че сега е на Белия камък и си почива от известно време насам, може да стане...
Газ, Ники!
Вто Сеп 05, 2017 4:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yan4o



Регистриран на: 29 Юни 2011
Мнения: 414
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Според графика, който е пуснат, трябваше да е в 17:00 (17:10 заради малкото забавяне на тръгване) на Витиня. В 19:00 може и да е там, предвид местоположението му сега, но това са 2 часа изоставане от графика. Аз поне така го разчитам....
Успех все пак! Нечовешки е този график...
Вто Сеп 05, 2017 5:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Мммм-даааа, грешката е моя. Видях, че е тръгнал в 2:10, ама ми беше останало, че ще тръгне в полунощ, та все го смятах с дадените времена + 2 часа...
Вто Сеп 05, 2017 5:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение А условията как са? Отговорете с цитат
Дали не е кално и това да го забавя?

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Вто Сеп 05, 2017 7:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Re: А условията как са? Отговорете с цитат
packo packov написа:
Дали не е кално и това да го забавя?

Едва ли е чак толкоз кално. Днес надвечер се разходих из Витоша -- нямаше и следа от дъждовете в миналите дни. Доста студеният вятър обаче, особено по билото на Стара Планина, може да създава неудобства. Вероятно някои участъци днес са били и в мъгла...

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Вто Сеп 05, 2017 10:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Едва ли, днес на Сопот са летяли до 2200-2300м. Висока е базата на облаците, но вятърът по билото ще е фактор.

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Сеп 05, 2017 11:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Таман сега е при Баба и му предстои да излезе на билото, при вятъра, след доста тичане на завет в горите. До час-час и нещо ще стигне до Кашана... А после? Продължавам да недоумявам, от какво са направени тия хора? При първото си КЕ през 2010-та ми трябваха два дни и половина, за да стигна от Ком до Кашана... с колело Smile
Вто Сеп 05, 2017 11:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
Таман сега е при Баба и му предстои да излезе на билото, при вятъра, след доста тичане на завет в горите. До час-час и нещо ще стигне до Кашана... А после? Продължавам да недоумявам, от какво са направени тия хора? При първото си КЕ през 2010-та ми трябваха два дни и половина, за да стигна от Ком до Кашана... с колело Smile


После Кашана малко сън и газ към Узана! Май по план така го дават. 130 км днес и 120 утре. Условно е днес/утре с 3-4 часа сън и над 20 часа тичане...
Май не са от бира направени, въпреки че една от първите точки днес беше БИРА около Губислав Smile

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Вто Сеп 05, 2017 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Хъм, почивката на Кашана беше дълга. Сега ако жи пи еса е верен е бавен. В смисъл малко по бърз от обикновен пешеходец, а не бегач. Техниката ли е счупена, проблем ли има?

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Сря Сеп 06, 2017 10:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
"...Осми пехотен приморски полк, който записва ненадминат до днес в световната
военна история рекорд, изминавайки 95 километра за 32 часа!"
Това се случило след Съединението, когато българската войска трябвало бързо да се придвижи от турската граница до Сливница. Сега го прочетох и ми хареса Smile Донякъде има нещо общо и с темата Smile
Иначе, за Ники... нещо се е случило явно с него, рекорд едва ли ще има с това темпо и тия почивки. Нека си изкара разходката докрай и ще каже кое как е било Smile
Сря Сеп 06, 2017 10:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
М да, факт е че е бавен, факт че и не се отказва. И при предния опит с колелото беше така. И аз му пожелавам да не се отказва, да се забавлява, и все пак да се пази. Балканът пак си показа зъбите. Едно е на план и екселска таблица, друго е очи в очи. Сериозна заявка остава, с темпото от първия ден. Догодина ще е интересно. Божо, Ники (втория не зная дали няма да се пусне при Илко и Боби с колелата, хамелеон е малко). Smile А и Любо доайена все още иска да си тича. Еххх таз Пътека!!!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Сря Сеп 06, 2017 11:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Явно да Отговорете с цитат
Не спря и на Беклемето.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Чет Сеп 07, 2017 12:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov