ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Поставяне на паметна плоча
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Поставяне на паметна плоча
Автор Съобщение
fena73

Местожителство: Ст.Загора

Мнение Re: За тези с въпросите. Отговорете с цитат
tzezko написа:

4. Други предложения се приемат, стига да не са твърде атрактивни.

Прекалено атрактивно ли е да останеш да пийнем по едно(две,три...) вечерта...? Rolling Eyes
Сря Окт 11, 2017 8:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko

Местожителство: софия

Мнение Има, има... Отговорете с цитат
Станислав написа:
.................За лепило.................

Еййй, с такава предвидливост си приет безусловно и безвъзвратно в бригада "Чешмостроител и прочие"!

Сложил съм едно флаконче мощно монтажно лепило в раницата, а нагоре ще го сложа в някой вътрешен джоб за да го запазим топло и да функционира по-добре.

fena73 написа:
...............Прекалено атрактивно ли е Rolling Eyes........................

Изобщо, даже хич и въобще не е прекалено, а си е много пожелателно- задължително, ама разни прозаични форсмажори ме натискат да си опропастя неделята, превръщайки я, отчасти само(горещо се надявам), в работен ден. Но ще се наваксва, курбанчето се задава. А доктор Васко да подготвя освестяващите инжекции.
Чет Окт 12, 2017 12:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumi_xristova

Мнение Отговорете с цитат
Малко инфо от х. Мальовица - Снегът в района е малко, на петна. Топло е и се топи. До събота може би няма да има никакъв.
Чет Окт 12, 2017 2:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38

Местожителство: София, кв. "Овча купел"

(Настроението в настоящата тема почти ме кара да забравя поводът, поради който се събираме...)

Бройте ме и мене сред участниците и шерпите (още уточнявам транспорта си, но това са подробности).

Ще се радвам да се съберем и да си спомним отминалите времена. А в неделя да измислим хубав преход заедно.

Само се чудя какви ще са температурите през нощта и на сутринта - дали да взимам палатка, или само спален чувал... Think

Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пет Окт 13, 2017 10:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mirosllaw

Местожителство: София

Понеже вече си има директори по монтажа , изхранването, общата координация, та най-лесно е да се пиша в групата на шерпите. Все пак да попитам - Цецко говореше за перфоратор - има ли вече? Свредла - 8 и 10 мм? Аз мога да взема свредла с SDS захващане, също така ще взема по-дълги дюбели от тези, за които писа Станислав - 100Х10мм. Лепилото какво е - готово за употреба в туба от която само се изстисква или е прахообразно и се бърка с вода? Ако е второто да взема съдче някакво за бъркането.
Пет Окт 13, 2017 2:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
fena73

мдаа...с тая подготовка монументът е в кърпа вързан-да се разбира перфориран,фиксиран с дюбели и залепен Smile
...щяло да има организатор по изхранването ли???А аз си мислех че ше черпите само с лепило(за мазанье) и цимент(за супичка)... Rolling Eyes
Пет Окт 13, 2017 8:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko

Местожителство: софия

Мнение 'сичко е под контрол! Отговорете с цитат
Отговор на всички въпроси- на място!
Съб Окт 14, 2017 6:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito

За тази дружина няма непреодолими неща. Благодаря на всички за прекрасно изживяния ден в Мальовишкия дял. Без значение по какъв повод сме се събрали знаем как да черпим от хубавите неща в живота с пълни шепи. До нови срещи!

Съб Окт 14, 2017 9:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73

Tito написа:
За тази дружина няма непреодолими неща. Благодаря на всички за прекрасно изживяния ден в Мальовишкия дял. Без значение по какъв повод сме се събрали знаем как да черпим от хубавите неща в живота с пълни шепи. До нови срещи!

Аве много кибици имаше ....едва ни събра мястото...ма кво да прайш-щом Цецо е там секи си мисли че ше има курбан... Laughing
ееех къде е чак 27-ми...
Нед Окт 15, 2017 8:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
staria

Местожителство: гр.Ботевград

Прав си! Някои работиха, повечето гледахме... Но бяхме там. За Тошко! Един от нас! Благодаря на всички за това изживяване и малко снимки, докато професионалните фотографи промият лентите...
Нед Окт 15, 2017 9:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT

Местожителство: Плевен

Фенчето най- много да мълчи................казвам аз. Най много страдах от него, тича нагоре като козел, навря ме в сняг до кръста, а той си свирка. Наложе се да се прибирам през Рилския манастир.....................ама какви калугерки има самоооооооооо огИн.
Браво на дружината , че сте свършили хубавата работа. Другия път и аз ще дойда.
27.11.2017 че тогава Стефко е зает.

Ей Бате Петьооо, да вземеш да направиш снимчоците да се виждат без всякакви регистрации, че аз немам.
И последно да попитам някой бебе взехте ли в неделя, че раздаваха на хижата монахините.
Пон Окт 16, 2017 9:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73

EXIIIT написа:
Фенчето най- много да мълчи................казвам аз. Най много страдах от него, тича нагоре като козел, навря ме в сняг до кръста, а той си свирка. Наложе се да се прибирам през Рилския манастир.....................ама какви калугерки има самоооооооооо огИн.
Браво на дружината , че сте свършили хубавата работа. Другия път и аз ще дойда.
27.11.2017 че тогава Стефко е зает.

Ей Бате Петьооо, да вземеш да направиш снимчоците да се виждат без всякакви регистрации, че аз немам.
И последно да попитам някой бебе взехте ли в неделя, че раздаваха на хижата монахините.

ТръгнАл изхода по цвички-ше кажеш че отива на среща с монахините у равното-аз съм му виновен....
кви бебета кви 5лв-обрахте женорята на отиване...пробвахме на мъжко цяла вечер Confused
Пон Окт 16, 2017 11:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
staria

Местожителство: гр.Ботевград

Готово Ники, извинявай! Цък.
Пон Окт 16, 2017 2:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Пчелата Жужа

EXIIIT написа:
Наложе се да се прибирам през Рилския манастир.....................ама какви калугерки има самоооооооооо огИн.

Laughing Laughing Laughing
Рилският манастир е мъжки, какви калугерки!? Disgust Disgust
Пон Окт 16, 2017 10:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38

Местожителство: София, кв. "Овча купел"

Ружа 62г. написа:
EXIIIT написа:
Наложе се да се прибирам през Рилския манастир.....................ама какви калугерки има самоооооооооо огИн.

Laughing Laughing Laughing
Рилският манастир е мъжки, какви калугерки!? Disgust Disgust

На път за Втора тераса срещнахме 2 същества, които EXIIIT попита за пътя за Рилския манастир, защото предположи, че са калугерки, идващи оттам. Вероятно са искали да слязат до девическия метох в Самоков. Ето и снимка на въпросните калугерки (много странно и непонятно защо на снимката има изплезени езици и точене на лиги... Tooth ):

Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пон Окт 16, 2017 11:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.