ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Препоръка за ортопедични стелки в София
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Препоръка за ортопедични стелки в София
Автор Съобщение
EXIIIT

Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ами карам ски и нося стелки ортопедични, но само в паркетните чепици в ски обувките съм ги слагал няма ефект.
Също така и в обувките с които ходя в планината също няма ефект. Мисля си, че и ски обувките и планинарските са с достатъчно изразени стелки които не ми изморяват краката. Може и аз още да не съм в напреднала форма на нисък свод или дюстабан или каквото и да е там и затова така да се чувствам.
Пет Дек 15, 2017 5:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei

EXIIIT написа:
Ами карам ски и нося стелки ортопедични, но само в паркетните чепици в ски обувките съм ги слагал няма ефект.
Също така и в обувките с които ходя в планината също няма ефект. Мисля си, че и ски обувките и планинарските са с достатъчно изразени стелки които не ми изморяват краката. Може и аз още да не съм в напреднала форма на нисък свод или дюстабан или каквото и да е там и затова така да се чувствам.

Не съм запознат достатъчно за коментирам, но просто искам да вметна, че има различни видове стелки.
Стелките за които говорех са твърди (не се огъват) и са точно копие на крака ми. До колкото знам, не могат да се използват за нещо различно от ски обувка. Аз лично имах проблем с много неприятно изтръпване на крака и за това си ги направих.

Съб Дек 16, 2017 2:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido

slavei написа:

Не съм запознат достатъчно за коментирам, но просто искам да вметна, че има различни видове стелки.
Стелките за които говорех са твърди (не се огъват) и са точно копие на крака ми. До колкото знам, не могат да се използват за нещо различно от ски обувка. Аз лично имах проблем с много неприятно изтръпване на крака и за това си ги направих.

Глей ти, имам същия проблем. Изтръпването се появява като напъна долните два щраймера. Вероятно сводът пада още повече, та оттам...
В опит да реша проблема сложих шол-ски стелки. Работят, донейде, но сякаш идат твърде големи.

Съб Дек 16, 2017 4:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.