ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
GroupBuy: OFRM Geotrade

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
GroupBuy: OFRM Geotrade
Автор Съобщение
TheGrave



Регистриран на: 09 Дек 2008
Мнения: 92

Мнение GroupBuy: OFRM Geotrade Отговорете с цитат
Мераклии да цепнем 1 lifetime лиценз за Geotrade (Topo или Topo + City)? Вярно, че бая карта се навъди вече, но Geotrade имат доста солидна user-ска база и там се появяват интересни трасета. Аз напоследък ползвам и тази - http://bgtopodv.samsiev.eu/, която е доста доста детайлна в някои региони и за разлика от BGMountains и Geotrade не докарва Nuvi-то до crash всеки път при навигация независимо дали му задавам точки в средата на царевичака, до които няма път.

Те цени кои видим като бивш лицензиран потребител с 20-те процента коледна отстъпка:



Много важно: картата не бива да се upload-ва никъде, защото от това, което чета по форуми са почнали да вкарват някакъв per-account идентификатор и изглежда всяка карта може да се проследи вече. Затова и картата я няма никъде - ban-ват акаунти (чете се и, че прецакват умишлено компилацията - справка версиите със счупен search).
Чет Яну 04, 2018 11:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Как ще си я делиш с някой, след като картата е закачена към конкретна машинка?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Яну 05, 2018 12:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
TheGrave



Регистриран на: 09 Дек 2008
Мнения: 92

Мнение Отговорете с цитат
Е па както едно време - с Garmin unlocker-а.
Пет Яну 05, 2018 1:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
unlocker-a чупи търсенето.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Яну 05, 2018 1:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
TheGrave



Регистриран на: 09 Дек 2008
Мнения: 92

Мнение Отговорете с цитат
E това вече е силно неприятна новина Very Happy Интересно какво са променили при компилацията, което да води до този проблем.

Вариант Б - купуване на BaseCamp версията и директно от MapSource да се засилва в приемника. Не вярвам това да са успяли да го ограничат. Вероятно затова и цифрите там са по-сериозни и няма lifetime абонамент.
Пет Яну 05, 2018 1:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Имам купени всякакви версии, вкл такава за МапСорс. Възползвах се от някакви намаления преди време...

Не съм я ползвал никога да бъда честен - абсолютно ненужна ми е в планината предвид какво има в BGMountains. Последната ми върши добра работа и в ниското последните години, та...

Каква е точно версията няма никакво значение. Мапсорската също е заключена към определена машинка и отключването и потенциално би трябвало да счупи търсенето. Това с чупенето на търсенето е много много старо - не знам защо си останал с впечатлението горе.

Друго нещо. В новите гармински машинки - 64 и някои 62, във фърмуеръра им има код, който търси за специфичен модел в кода на крадени и отключени гармински карти. Това обикновено води до брикване на машинката, та по-добре не си играй Smile Ако чак толкова ти трябва тая карта - просто си я купи.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Яну 05, 2018 2:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov