ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Хората се забавляват. Поощряват го. Нито е забавно, нито е смешно обаче. Абсурдистан! Кажете ми, че тази държава може да тръгне към добро.
Чудя се в Германия например, дали щяха да го поощрят?

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Мар 01, 2018 12:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Тя и Германия вече не е същата. не може милиони хора от третия свят да пристигат и да си е Захарна Германия, както я наричахме. Създават се гета, ома Мершел вече официално признава, че има зони в които държавна власт не може да влезе. Боклуци се хвърлят, отпадъци, бабите немски червени от възмущение , едни с фустани си изхвърлиха отпадъците в метрото и пред мен направиха на нищо една баба, осмелила се да възрази . Нарушават се закони, безобразия на всякакво ниво. Пиша си от време на време с един познат от Оттобрун, захарно градче в което живях.....вика в Мюнхен е лошо, ама дотука няма да дойдат. Казвам му...ще дойдат и до твоята врата с темповете с които ги вкарвате....След 6 месеца реве...пред фирмата му лентяи - кафяви просяци, не може да влезе човек искат му "вход" . Полицията само мига с очи. Направили лагер на бежанци наблизо и цените на имотите паднали главоломно. Живущите искат да двигат стена в квартала да се защият от набези по къщите и просяци, а полицията плаши данъкоплатците, работили цял живот да направят марката синоним на благополучие, че са нацисти и ги чака затвор....
В лагерите сирийците свалили крановете за вода ... искаш малко вода - 5 евро и ти дават крана . И ред други цигании. Информация от първа ръка. Ще оскотеят скоро и там, ще достигнат нашето ниво.
Виц от Мюнхен :
двама полицаи спират автомобил. Единият към другия:
Абдула, ела тука , имаме шофьор със странно име - Ханс.....

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Чет Мар 01, 2018 1:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zlia



Регистриран на: 03 Ное 2014
Мнения: 205

Мнение Айде стига... Отговорете с цитат
Моля ви се това в Германия няма как да се случи, нито ще се случи в бъдеще. Нека мислим как е възможно в дъжава от ЕС пък била тя и най-бедната това да е случва. Това на клипа, а и паркиралите по тротоари и зелени площи както и 50% от шофьорите не са нормални интелигентни хора от европеидна раса Smile. Са орки ли са, вендоли ли са незнам. Вица няма да го коментирам- стар е и не е измислен за Мюнхен.
А относно миграцията на хора това погледнато в по-голям времеви отрязак си е нещо нормално, случвало се е и ще се случва.

И накрая ЧЕЗтита ви баба Марта!
Здраве и берекет !
Чет Мар 01, 2018 9:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Извод Отговорете с цитат
Изводът е мой и стигнах до него след особено дълго използване на различни като обем и стил раници(чудех се дали да го сложа в темата"избор на раница... Rolling Eyes ),но основно изкристализира след последното ни ходене по Пирин преди месец.
Та: "Раницата трябва да е така подредена,че каквото и да ти потрябва-първо да вадиш...РАКИЯТА!!!" Alcohol
п.п Стефак-а ше ме разбере....
Чет Мар 01, 2018 11:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Re: Извод Отговорете с цитат
fena73 написа:
Изводът е мой и стигнах до него след особено дълго използване на различни като обем и стил раници(чудех се дали да го сложа в темата"избор на раница... Rolling Eyes ),но основно изкристализира след последното ни ходене по Пирин преди месец.
Та: "Раницата трябва да е така подредена,че каквото и да ти потрябва-първо да вадиш...РАКИЯТА!!!" Alcohol
п.п Стефак-а ше ме разбере....
Clap

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пет Мар 02, 2018 12:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Re: Извод Отговорете с цитат
didogen написа:
fena73 написа:
Изводът е мой и стигнах до него след особено дълго използване на различни като обем и стил раници(чудех се дали да го сложа в темата"избор на раница... Rolling Eyes ),но основно изкристализира след последното ни ходене по Пирин преди месец.
Та: "Раницата трябва да е така подредена,че каквото и да ти потрябва-първо да вадиш...РАКИЯТА!!!" Alcohol
п.п Стефак-а ше ме разбере....
Clap


Имаме единодушие! Laughing

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Мар 02, 2018 12:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Re: Извод Отговорете с цитат
fena73 написа:
...че каквото и да ти потрябва-първо да вадиш...РАКИЯТА!!!"

Като бях малък, основният аргумент, с който баба ми ми излизаше срещу ходенето на туризъм и по хижи бе, че болшинството ходещи са завършени алкохолици...
Пет Мар 02, 2018 10:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefak



Регистриран на: 09 Мар 2011
Мнения: 282
Местожителство: Видин

Мнение Re: Извод Отговорете с цитат
fena73 написа:
Та: "Раницата трябва да е така подредена,че каквото и да ти потрябва-първо да вадиш...РАКИЯТА!!!" Alcohol
п.п Стефак-а ше ме разбере....


Поради многото и най-различни описания на особеностите на нашия туризъм вероятно става дума за моята скромна особа.
Да,напълно те разбирам.
Страничните джобове на моята раница се използват само за питиета,чаши и мезета.
Отляво виното,отдясно ракията или уискито.
Наличното в страничните джабове се използва само за напоителните почивки по време на път.
Тежката артилерия е в раницата,но там вече по хижите.
Croc Наздраве!
Пет Мар 02, 2018 2:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Re: Извод Отговорете с цитат
vladofff написа:
fena73 написа:
...че каквото и да ти потрябва-първо да вадиш...РАКИЯТА!!!"

Като бях малък, основният аргумент, с който баба ми ми излизаше срещу ходенето на туризъм и по хижи бе, че болшинството ходещи са завършени алкохолици...

Мъдра жена....а тези,които не са завършени-скоро завършват академията...
Пет Мар 02, 2018 8:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Re: Извод Отговорете с цитат
Stefak написа:
fena73 написа:
Та: "Раницата трябва да е така подредена,че каквото и да ти потрябва-първо да вадиш...РАКИЯТА!!!" Alcohol
п.п Стефак-а ше ме разбере....


Поради многото и най-различни описания на особеностите на нашия туризъм вероятно става дума за моята скромна особа.
Да,напълно те разбирам.
Страничните джобове на моята раница се използват само за питиета,чаши и мезета.
Отляво виното,отдясно ракията или уискито.
Наличното в страничните джабове се използва само за напоителните почивки по време на път.
Тежката артилерия е в раницата,но там вече по хижите.
Croc Наздраве!

Профито си е профи!
...а моята (едната)няма странични джобове... Sad
Пет Мар 02, 2018 8:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
"Мъжът ѝ я пратил да плати тока, а тя се объркала и купила енергото."

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Пон Мар 05, 2018 9:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:
"Мъжът ѝ я пратил да плати тока, а тя се объркала и купила енергото."


+1
Сря Мар 07, 2018 11:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Гранична полиция звъни на червения телефон в Берлин. Отсреща - Меркел вдига.
-- Г-жа Меркел, тук има половин милион сирийци, мароканци и авганци. Искат да мигрират при Вас. Какво да ги правим?
-- Пускай ги!
След една седмица пак:
-- Г-жо Меркел, тук са седемстотин хиляди чужденци, с бурки и дълги бради?
-- Няма проблем, пускай ги!
На третата седмица - пак същото. Затварят телефона, а единият граничар вика на колегата си:
-- Казах ти аз, че от както Скайлокър и Елан Мъск отидоха при Ангела, миналия месец, нещо са измислили.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Чет Мар 08, 2018 11:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Отговорете с цитат
кот на баня....

Чет Мар 08, 2018 3:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
monsita



Регистриран на: 19 Фев 2018
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
– Вие вземате подкуп! – А не, аз пари не вземам! – Но срещу вас има дело – взели сте подкуп в размер на 100 000 лв.? – Че то това пари ли са?
Пон Мар 12, 2018 3:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 87 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov