ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на термобельо
Иди на страница 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на термобельо
Автор Съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Термо бельо Отговорете с цитат
Кажете някоя добра марка Термо бельо.Мерси предварително

_________________
Пирин планина номер 1
Пет Дек 25, 2009 5:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Нумеро уно - Ortovox.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Дек 25, 2009 6:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepino_bg



Регистриран на: 24 Юли 2007
Мнения: 197

Мнение Отговорете с цитат
Нумеро дуе





_________________
Пет Дек 25, 2009 10:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
кви са тия безумни елени Laughing
Пет Дек 25, 2009 11:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Слушат рън рън Рудолф в изпълнение на Моторхед разбира се Wink.

_________________
Който пие бира не умира!
Вто Дек 29, 2009 11:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Това като съотношение цена/качество няма конкуренция на нашия пазар.

_________________
Който пие бира не умира!
Пет Яну 29, 2010 6:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
Вълна баце. Дали ще издаяни 3-4 години пране след всяко ходене като моя полиестерен комплект?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Яну 29, 2010 6:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Полиестера няма да ти казвам на какво мирише след първия ден ходене, ти си знаеш Laughing . Това бельо два дена го нося и си е както сега изпрано. Същото е и с чорапите от мериносова вълна. Колко ще издържи? - поживём увидим Wink.
А още нещо да споделя, вълната е мека и въобще не "боцка", само топли Wink.

_________________
Който пие бира не умира!
Пет Яну 29, 2010 6:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
Mирише на убуу бе то се знае. Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Яну 29, 2010 7:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
sten



Регистриран на: 02 Окт 2011
Мнения: 39

Мнение термобельо Отговорете с цитат
Имате ли впечатления дали е добро това термобельо?
http://www.woolcollection.com/index.php
Чет Окт 13, 2011 11:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
latzi



Регистриран на: 05 Апр 2010
Мнения: 75
Местожителство: Струмско

Мнение Отговорете с цитат
Еее ще се вземе и такова. На летната тениска пише че е 150 като това ме навежда на мисълта че другите с дългия ръкам ще са поне 220. Което ако е така лично мен ме задоволява като дебелина. Другата седмица ще отида до магазина им да ги видя и купя. А колко близо до границата ни ги правят?

Са се разрових и 215+ им е най дебелото. Като тези които гледаме от каталога спортната серия е 190.
Пет Окт 14, 2011 1:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
geagleiam



Регистриран на: 04 Юли 2011
Мнения: 216
Местожителство: С. Дагоново

Мнение Отговорете с цитат
Добро е ако навън е студено и не се занимаваш с активен спорт. Не е за лятото или за активни дейности през зимата.

_________________
http://wiki.bgmountains.org/%D0%9D%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0
Пет Окт 14, 2011 4:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
latzi



Регистриран на: 05 Апр 2010
Мнения: 75
Местожителство: Струмско

Мнение Отговорете с цитат
http://www.woolprosports.com/#s=productDetail&id=128 ето пример па колко е верно...

Дали имат мериносови незнам но това не им пречи да внасят.
Пет Окт 14, 2011 7:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
latzi



Регистриран на: 05 Апр 2010
Мнения: 75
Местожителство: Струмско

Мнение Отговорете с цитат
Не си спомням ортовокса с колко беше с дълги ръкави но игра ножицата. Very Happy Иначе верно бяха дълги. На другото ми бельо също са дълги ръкавите и се замислям дали и там да не режа. Та може и тия да са си с толко дълги ръкави. На мен и двете ми тениски (различни марки) са с ръкави достигащи до пръстите ми.
Пет Окт 14, 2011 10:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
geagleiam



Регистриран на: 04 Юли 2011
Мнения: 216
Местожителство: С. Дагоново

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
latzi написа:
Не си спомням ортовокса с колко беше с дълги ръкави но игра ножицата. Very Happy Иначе верно бяха дълги. На другото ми бельо също са дълги ръкавите и се замислям дали и там да не режа. Та може и тия да са си с толко дълги ръкави. На мен и двете ми тениски (различни марки) са с ръкави достигащи до пръстите ми.
Грешка си е. Вземи една рулетка и виж че тези 90 см стигат за два ръкава . Very Happy Невъзможно е ръкавите да са по-дълги от крачолите освен ако не сме орангутани Smile Преди време им написах емейл в ред рок и си оправиха вибраНа, но само на част от обувките, a тези в Стената не щат да махнат 4 кг на Бореала и после се чудят защо например едно нещо не се купува. Аз си ги купих де , но това е друга тема Smile Като заклет почитател на вълната ми се ще да пробвам нещо подобно като това тук, още повече че съм пред фалит от разни други скъпи покупки, а това си е в пъти по-евтино от известните марки . Не са написали дали работят в събота и неделя. Един въпрос ме гложди. За тези изделия тук препоръчват да се перат с омекотител. Това нормална практика ли е и при по-известните марки като ортовокса например?

Моето долнище е също вълнено на "Патагония" и се забранява прането с омекотители.

_________________
http://wiki.bgmountains.org/%D0%9D%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0
Пет Окт 14, 2011 11:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Следваща
Страница 1 от 17

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov