ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Сгъваема маса за къмпинг?

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Предишната тема
Следващата тема
Сгъваема маса за къмпинг?
Автор Съобщение
djambarski

Мнение Сгъваема маса за къмпинг? Отговорете с цитат
Здравейте, можете ли да ми препоръчате откъде да си взема сгъваема маса? По принцип си пазарувам от един магазин, но там не ми харесаха като ходих последния път. Чудя се дали да не взема нещо втора ръка. Какво ще кажете?
Вто Апр 10, 2018 10:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Даниел

Мнение Отговорете с цитат
https://www.decathlon.bg/p/8388687_sgvaema-masa-s-4-stolcheta-za-kmping-i-prekhodi-za-4-dushi.html#/17-254-_
Такава върши ли ти работа? Имаме доста подобна алуминиева от същия магазин (не съм сигурен тази на линка дали е същата). Според мен не е лоша, ползвали сме я на 4-5 къмпингувания по около десетина дни. Лека, здрава, регулира се височината и в сгънато положение вътре може да се сложи малко багаж (освен 4-те сгъваеми столчета, влизат и още малко дреболии - като за хора с много деца без ремарке Very Happy).
Сря Апр 11, 2018 11:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
djambarski

Гледах я и тази, но ми идва малко голяма, а и е скъпичка, въпреки че столчетата са голям плюс. Тук https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%BA%D1%8A%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5 ги гледах по 40 лева доста добри масички. Не заемат почти никакво място и мисля, че като големина ще ми свършат работа. Притеснява ме единствено да не уцеля някой кофти търговец, но се надявам, че човек, който обича природата и чистия въздух няма да ме прецака.
Сря Апр 11, 2018 10:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Psychosapiens

Местожителство: Пловдив

http://bulextreme.com/bg/stolove-masi/121-aluminieva-masichka.html

Изглежда свежа

Чет Апр 19, 2018 2:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stanislav

В лидл в момента има подобни на тези горните
Чет Апр 19, 2018 3:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.