ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Питане за х. Аида.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Питане за х. Аида.
Автор Съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Питане за х. Аида. Отговорете с цитат
Здравейте всички. Налага ни се да преспим в района в петък - 4-ти май т.г., има ли някой спал във въпросната хижа скоро? Как е хавата там? Нещо цени, елементарни условия /не сме претенциозни/? Дали е актуален тел.0899/907495? Благодаря предварително, ако някой отговори!!!
Сря Апр 25, 2018 12:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Кент, по обясними причини не съм спал там скоро, защото разстоянието до Хасково е такова, че съм се връщал пеша. Very Happy Веднъж наистина.
Хижата беше ремонтирана основно преди около 10 години, добавиха и мобетчийска постройка, направиха нещо като парно с голяма камина с водна риза в старата столова. Предполагам, че нагоре в стаите е скромно, но достатъчно чисто. Съдя по досегашните посещения на общите части. Цените на бюфета също са търпими.
Отвън има бетонни маси с поизгнили пейки за голяма навалица. Асфалтов път до вратата...
Туристическите обекти наоколо обаче са ..... измислени. Дет вика Стайнбек, когато човек няма с какво да се гордее, почва да се гордее с това, което има.
Не знам каква ви е организацията. Цели, брой на групата.... Ако мога да помогна с нещо?
Мога дори само да мина да черпя по едно като местен.
Можеш да ми звъннеш на 0884-37-48-39.
Сря Апр 25, 2018 8:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
абсурд



Регистриран на: 02 Сеп 2014
Мнения: 65

Мнение Отговорете с цитат
Привет!
Бях на Аида август 2017, ако това се счита за скоро. Хижарят, Хуган Добрев, отговаряше точно на посочения тел. номер. Стаите са прилични и чисти с отделен санитарен възел в тях. Мисля, че нощувката беше 10 лв, не съм много сигурна, едва-ли е повече от 15 лв. За храната не мога нищо да кажа, защото в хижата нямаше никой и хижарят дойде от Хасково да ми отвори, за да нощувам там. Със сигурност трябва да се обадите предварително.
Чет Апр 26, 2018 10:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Re: Питане за х. Аида. Отговорете с цитат
Kent написа:
Здравейте всички. Налага ни се да преспим в района в петък - 4-ти май т.г., има ли някой спал във въпросната хижа скоро? Как е хавата там? Нещо цени, елементарни условия /не сме претенциозни/? Дали е актуален тел.0899/907495? Благодаря предварително, ако някой отговори!!!

Вчера, 27 април 2018 г., петък, по обед бяхме в района на х. Аида. Хижата беше заключена, наоколо нямаше жива душа. Гората е чудесна -- зелена и прохладна -- особено на фона на заобикалящия пек.





_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Съб Апр 28, 2018 1:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov