ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Лакатник - Пършевица

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Лакатник - Пършевица
Автор Съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Лакатник - Пършевица Отговорете с цитат
Понеже дават времето сравнително хубаво през викенда, мисля да си ида за изборите до Враца напряко през Лакатник и Пършевица Laughing Не съм минавала скоро от там, последно от Враца до Миланово и ми е чудно как стоят нещата с пътеката от гара Лъкатник покрай скалите (после до Миланово пътя е ясен). Ако някой е минавал скоро - интересува ме там ли си е пътечката, има ли кучета после и разни такива нещица, че ще сме две девойки и само някой звяр ще ни липсва по пътя. Даже се чудя дали да не хвана шорткъта към Пършевица от Очин Дол, но пък там въобще не съм стъпвала от години...

_________________
www.summitsweb.com
Вто Окт 23, 2007 3:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
От Лакатник до Миланово съм ходил само по шосето. Спомням си, че пътя бе много разбит, ма това бе доста отдавна - преди 8 години.

Нарочно ходихме по пътя, понеже там където са копали ската се откриваше много добър геоложки профил и събирахме разни фосили. Още си пазя едни Криноиди от не знам коя ера бяха - май карбона. Laughing


Последната промяна е направена от Speedy на Вто Окт 23, 2007 5:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Окт 23, 2007 4:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
а - къфто ще да е пътя, няма с кола да ходим я Laughing
Вто Окт 23, 2007 4:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Ако не ме лъже паметта 8 км беше от Лакатник до Миланово по шосето. бая серпентини прави.
Вто Окт 23, 2007 5:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Дългичък си е пътя - около 4 часа и половина са до Пършевица. После и до Враца още 3-4 според това как сме с ходенето... ма лошо няма. От Очин Дол са към 3 часа до Пършевица, но жестоко ме съмнява да има някаква маркирана пътека там.
Вто Окт 23, 2007 5:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Надявам се някой друг да каже. От мен толкова. Това е едно от малкото места в Стара планина където съм ходил
Вто Окт 23, 2007 5:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Не съм ходил, но вчера не казаха ли че паднал снежец там? Или беше завчера?
Вто Окт 23, 2007 5:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov