ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Бивак-сак. Предимства и недостатъци. Избор.
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Бивак-сак. Предимства и недостатъци. Избор.
Автор Съобщение
trix



Регистриран на: 09 Апр 2010
Мнения: 156

Мнение Отговорете с цитат
Чувала е във сака. От изправено положение се стъпва с единия, а след това и с другия крак. Както се обуват панталони. Качулката на главата и се ляга. Не е сложно - току що го направих със заципен спален чувал.

_________________
Враг няма, спокойно. Всичко е вече зомбирано.
Чет Юни 26, 2014 11:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
trix написа:
Чувала е във сака. От изправено положение се стъпва с единия, а след това и с другия крак. Както се обуват панталони. Качулката на главата и се ляга. Не е сложно - току що го направих със заципен спален чувал.

да видиш каква забава е ако трябва да лягаш в хамак Smile
Чет Юни 26, 2014 11:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
joy_boy написа:
trix написа:
Чувала е във сака. От изправено положение се стъпва с единия, а след това и с другия крак. Както се обуват панталони. Качулката на главата и се ляга. Не е сложно - току що го направих със заципен спален чувал.

да видиш каква забава е ако трябва да лягаш в хамак Smile

За момент си го представих и това с хамака.
Laughing Laughing Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пет Юни 27, 2014 10:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
trix



Регистриран на: 09 Апр 2010
Мнения: 156

Мнение Отговорете с цитат
Винаги съм предписвал на пациентите си бял равнец за подобряване на равновесието. Етеричното масло може да се впръсква в ушите при жироскопа. Very Happy

_________________
Враг няма, спокойно. Всичко е вече зомбирано.
Пет Юни 27, 2014 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
А някой да е ползвал това - Ortik Tupek ?

https://www.youtube.com/watch?v=vF9W6B-TUEA
Пон Сеп 08, 2014 1:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
primitiven



Регистриран на: 18 Окт 2017
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
имам бива сак феринио за 30 лв го взех 2010 , тестван е с ефитн чувал за комфорт 10+ градуса ,в който винаги ми е студено дори с якета Smile , мога да кажа че ми беше топло и наистина стана конденз ,който почна да мокри чувала , давал съм го и на хора,които им е студено в палатката с чувала ,да дигнат градус и да го свалят след това ,полезно е тежи 200 грама ,носяго почти винаги като някакъв вид застраховка,но не мисля да спя в бури на открито с него ,можеби ако има нещо като навес над мен да не ме вали дъжда ,а само да ме пази от вятър ,бих дремал така .

_________________
Планината няма нужда от мен
Нед Май 13, 2018 1:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov