ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
monsita написа:
– Вие вземате подкуп! – А не, аз пари не вземам! – Но срещу вас има дело – взели сте подкуп в размер на 100 000 лв.? – Че то това пари ли са?


Това ми напомня на този:

Пътен полицай спира мутра. Кара го да отвори багажника, а вътре - автомати.
- Какво е това, бе? - пита катаджията.
- Ами калкулатори.
- Какви калкулатори, не виждаш ли, че са калашници?
- Ами аз с тях си оправям сметките ...
Вто Мар 13, 2018 12:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат


_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Мар 14, 2018 4:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Чапаев и Петка бягали от германците. Стигнали една лаборатория на немците - реваншисти и решили да се скрият. Вътре гледат - машина на времето, а гестаповците блъскат по вратата. Не му мислили и скочили вътре, натискат копчето и право 2018г.! Излизат от машината, а лабораторията станала на миграционен лагер. Чапаев пита един мургав от групата мигранти:
-- Какъв си ти, бе? -- А оня нали бил мераклия казва:
-- Натурален германец. -- Петка се почесъл и сръгал Чапай:
-- Казах ти аз, че с тези вредни емисии на дизела от немските танкове ще забравят какво е рус германец.

Tooth Tooth Tooth

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Съб Мар 17, 2018 11:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
https://fakti.bg/life/293208-top-repliki-koito-shte-chuete-samo-na-masa-v-severozapada

Very Happy Very Happy Very Happy
Сря Мар 28, 2018 7:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Ей тоя е много напред с туризма и пиенето Наздраве!
https://www.24chasa.bg/sport/article/6817676
Пон Апр 16, 2018 7:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение старо е, но въпреки това си струва да се прочете пак Отговорете с цитат
Из бюлетина на австралийската Комисия за обезщетение на пострадалите при трудови злополуки.


Уважаеми господине, Пиша ви в отговор на молбата за допълнителна информация към т. 3 от доклада ми за злополуката. Причината за инцидента беше наречена от мен "недооценяване на обстоятелствата". Вие помолихте за по-обстойни обяснения и аз се надявам, че следващото по-долу описание на случилото се ще ви удовлетвори.


По професия съм зидар. В деня на инцидента работех сам на покрива на една новострояща се шестетажна сграда. Когато приключ их работата си, установих, че са ми останали излишни тухли, които, както след това се оказа, са тежали около 230 килограма. За да не ги пренасям на ръце до долу, аз реших да ги спусна до земята във варел, като използвам макарата, прикрепена към стената на строящата се сграда. Слязох долу, застопорих въжето, качих се обратно на покрива и сложих тухлите във варела. След това отново слязох долу и отвързах въжето, придържайки го леко, така че тухлите да бъдат спуснати бавно. В т. 11 на доклада за инцидента съм указал, че моето собствено тегло е 60 килограма. Поради изненадата си, че изхвърчах от земята така внезапно, забравих да пусна въжето. Не е необходимо да казвам, че продължих да се изкачвам по стената на сградата с висока скорост. Някъде към третия етаж пресрещнах варела, който в този момент се придвижваше надолу към земята със също толкова впечатляваща бързина. Това може да обясни фрактурата на черепа, а също и незначителните охлузвания и счупената ключица, които са описани в т. 3 от доклада за инцидента. Продължих бързото си изкачване, като скоростта му бе съвсем леко намалена след сблъсъка ми с варела, и не спрях преди пръстите на дясната ми ръка да се врежат в макарата. За щастие по това време вече се бях окопитил и се държах здраво за въжето, вместо да се поддам изцяло на болката. Горе-долу по същото в време очевидно варелът бе стигнал до земята и при удара в нея дъното му се откачи. В този момент, вече освободен от тежестта на тухлите, останали на земята, варелът е тежал около 25 килограма. Отново ви приканвам да обърнете внимание на данните за моето собствено тегло. Както можете да си представите, сега аз започнах бързо да слизам надолу по стената на сградата. Към третия етаж отново се срещнах с варела, който този път се изкачваше нагоре. Това ми донесе фрактури на двата глезена, избити зъби и няколко разкъсни рани по краката и долната част на тялото ми. Тук късметът започна леко да ми изневерява. Срещата ми с варела все пак ме забави достатъчно, за да намали нараняванията ми при падането върху купчината тухли и за щастие последствията бяха само няколко пукнати гръбначни прешлена. Съжалявам, че трябва да докладвам и това, но докато си лежах върху купчината тухли, изпитващ голяма болка и без да мога да мръдна, изглежда пак изгубих присъствие на духа и съм пуснал въжето, и единственото, което можех да правя, бе да лежа там и да гледам как празният варел започна отново пътешествието си надолу към земята и в края на краищата се стовари върху мене. Това обяснява и двата счупени крака. Надявам се, че тези отговори ще задоволят интереса ви.

Случаят е действителен.
Пон Апр 16, 2018 9:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
По Жоро Пеев:

Кико бе събуден среднощно от рязкото, но закъсняло усещане, че този път се е напил до пълна загуба на сексуална ориентация... Confused

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Апр 18, 2018 5:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
След поредното малко, Коко с интерес установи, че теорията за относителността би могла да има и сексуална страна, когато използва писоара на погрешния бар.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Чет Апр 19, 2018 9:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Винаги ми е смешно да гледам английски филми. Там и най-големите тежкари карат коли с десен волан, да им излезе по-евтинко. Idea
Нед Апр 22, 2018 9:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Наложило се млади и стари да живеят под един покрив. За разлика от много други живяли в мир и разбирателство. Един ден както си седяли в стаята свекър, свекърва и снаха, свекървата казала :
- Ех, снахо, хубава си ни е къщичката само дето стените искат боядисване, но нямаме с какво.
Скочила снахата. Отрязала брадата на свекъра. Направила голяма дебела четка и боядисала стените. Седнали пак всички дружно да пият чай, а свекървата казала :
- Ех, снахо, разхубави се нашата къщичка ама тия стари прозорци я загрозяват. Искат боядисване ама нямаме с какво.
Скочила снахата. Отрязала мустаците на свекъра. Направила четка и боядисала прозорците. Мръкнало се. Прибира се мъжът от работа и гледа баща си седи пред къщата.
- Тате защо седиш навън? - попитал синът-Мръква се.
Бащата казал :
- А бе, вътре жените са се хванали да правят баница. Не знам яйца имат ли, нямат ли...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Май 15, 2018 5:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
monsita



Регистриран на: 19 Фев 2018
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
Получих sms от непознат номер: - "Извинявай, вината не е твоя, срещнах друг, просто така се получи, не ме мрази." Егати, вече и чуждите гаджета ме зарязват!
Пет Май 18, 2018 12:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Вече не е политкоректно да се казва "алкохолик", а "човек с нетрадиционна трезвеност"! Наздраве!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Май 22, 2018 11:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Баба към внука си:
- Как е вагината?
- Бабо, приятелката ми е веганка...
Вто Май 22, 2018 5:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
По време на националната лига, на едно дерби Киркор и Гарабет се чудили как да вземат билети. Дошъл денят на срещата, а билети нямало. Тъй си и минал мача, а нашите се срещат на другия ден. Киркор пита:
-- Ти гледа ли мача? -- Гарабет:
-- Не, не ме пуснаха. А ти?
-- Е гледах го, как?!
-- Къде намери билети?
-- Ами без билет. На входа се наредих и гледам пред мене едни с някакви карти на врата, единия вика "политкор" - пускат го, друг вика "синдикаткор" - влиза и той, трети казва "парткор" - и той, идва и моя ред и викам "Киркор" и показвам баджа от шкембеджийницата, дето съм готвач, охраната - де погледна и ме пусна. Така и аз бях там.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Вто Май 22, 2018 5:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
В далечния Балкански Виляет стават весели неща...
Восток дело тонкое...

https://www.newsru.com/world/22may2018/turkmenia.html

Laughing
Вто Май 22, 2018 7:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 88 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov