ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Изгледи от Троян и Ловеч

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Изгледи от Троян и Ловеч
Автор Съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Изгледи от Троян и Ловеч Отговорете с цитат
Миналата седмица ходих малко командировка до Троян, бяхме с кола аз и още три колежки. За разлика от другите, които бяха с автобус, ние с колата успяхме да отскочим и до Хисар капия на Ловеч.
Сега снимки :

Троян + малко история
http://bg.zonebulgaria.com/centralna_severna/troqn/istoria/







Тук някаква централна улица:









Ловеч + малко история http://bg.zonebulgaria.com/centralna_severna/lovech/istoria/













Засега това, иска ми се да пусна малко планински снимки... ама по-натам
До скоро дъра-бъра
Сря Окт 24, 2007 10:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Моста на Осъм е много готин. ръкопляскания
Чет Окт 25, 2007 10:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Тъй а троянската сливова е от най- добрите купешки ракии, досега не се е случвало главоболие да имам въпреки чутовните количества, които успявам да погълна... понякога.

_________________
Който пие бира не умира!
Чет Окт 25, 2007 11:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
хаха, да, троянската е явно доста на висота. Wink
Начи, около тия старите къщи, дето съм ги снимала, имаше някакво кътче, като музей на открито. И разни писаници за миналото на града. И имаше нещо такова написано - не съм го запомнила точно, всичко е по спомен - "Като отидеш в Европа и по специално в еди кой си европейски град, той се слави с еди какво си - напр. Париж с Айфеловата кула, мостовете на Сена..и с еди какво си. Лондон с червените автобуси на 2 етажа, еди кой си град с еди какво си... София е известна с мръсотията по улиците си, а Троян със сливовата ракия и с още нещо, ама не го запомних". При което следваше описание, как по време на беритба на сливите, всички отивали да берат, дори търговците затваряли дюкяните си, а най - разпространения поздрав бил "как е, обрахте ли сливите" Laughing Wink

Поздрави

п.п
Ники, моста и на мен ми е любим Very Happy
Чет Окт 25, 2007 11:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Тва дето не си го запомнила, е Гооолямата бира, мой аверин оттам:

Ей ти един негов портрет със 100 милиметровото цанонско макро на Варвара тая година (Митко пропусна тогава...):


Та Голямата бира е виден троянчанин дето пие само качествена сливова, има ранчо с 20-на сливови дръвчета, казан познай какъв и 30 кубика циментов басейн със щуки вътре, лови риба там като е на кеф Smile
Чет Окт 25, 2007 11:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
може, може...
как съм могла да не го запомня Wink
ма мноо младолик твоя приятел, там в написаното ставаше въпрос за миналия век... Cool
мерси за фотото, кат гледам, и той канонче си има, освен че пие най-добрата ракия ...
Чет Окт 25, 2007 11:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Пропуснах , но съм чувал! То кой ли не е от онзи форум.
Пет Окт 26, 2007 2:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov