ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Палаткуване около Козя стена

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Палаткуване около Козя стена
Автор Съобщение
shantararam



Регистриран на: 20 Ное 2009
Мнения: 68

Мнение Палаткуване около Козя стена Отговорете с цитат
Здравейте, имам едно запитване. Интересува ме има ли някакво място около хижа Козя стена, където релефа да позволява нощуване на палатка. Казаха ми че недалеч по пътеката за Розино можело и да се намери такова място, а доколкото помня релефа около и над самата хижа май не бяха най-подходящите за целта места. Лошото е че приятелите вече са резервирали места в Козя стена, а можеше да се иде на Ехо, но свършила работа вече Smile Който има някаква идея или забележка за нощуването на палатка в района, моля нека сподели Smile

Поздрави от морето!

_________________
За всеки айляк - по един Айляк Хамак
Вто Авг 30, 2011 7:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Бяхме на х.Козя стена на 20.08.2011г. и сме изключително доволни от посрещането и условията в хижата.
Хижата има капацитет от 100 места за спане -12лв е леглото Smile
В хижата всичко е на ниво -има газов бойлер в банята, мивките до столовата са фото реле и водата се пуска автоматично.
Относно палатките в района на х.Козя стена-терена над и около хижата е доста наклонен Smile Не е подходящо, има и клек.
На х.Ехо условията за палатки са отлични -както над самата хижа така и около параклиса Smile
Вто Авг 30, 2011 9:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
След 100х24 двама от нашите спаха на палатка до Козя стена. Не разбрах точно къде, Олга (хижарката) им посочи мястото. Някъде над хижата беше.

Питайте нея, ще ви упъти къде е подходящо за палатки най-близо до хижата. Има вариант, споко Smile

п.с. и поздрави на Олга от "Трупа Вежен", сигурно ще се сети кои сме Smile
Вто Авг 30, 2011 11:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
shantararam



Регистриран на: 20 Ное 2009
Мнения: 68

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
След 100х24 двама от нашите спаха на палатка до Козя стена. Не разбрах точно къде, Олга (хижарката) им посочи мястото. Някъде над хижата беше.

Питайте нея, ще ви упъти къде е подходящо за палатки най-близо до хижата. Има вариант, споко Smile

п.с. и поздрави на Олга от "Трупа Вежен", сигурно ще се сети кои сме Smile
Непременно, благодаря! Wink

_________________
За всеки айляк - по един Айляк Хамак
Сря Авг 31, 2011 9:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Lawina



Регистриран на: 19 Окт 2008
Мнения: 50

Мнение Отговорете с цитат
Охо,значи Олга се е възстановила и пак си е на хижата?
Бях там през юни и ми обясниха,че тя не е добре,слязла е и даже си търсели хижар!
Дано всичко е наред!
Пет Сеп 02, 2011 3:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zezo



Регистриран на: 15 Сеп 2010
Мнения: 191
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Мястото за палаткуване е на десет метра над хижата, зад елхите Wink

Пет Сеп 02, 2011 4:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Lawina написа:
Охо,значи Олга се е възстановила и пак си е на хижата?
Бях там през юни и ми обясниха,че тя не е добре,слязла е и даже си търсели хижар!
Дано всичко е наред!


на 22-23 юли си беше там вече Smile
Вто Сеп 06, 2011 6:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Аз, благодаря на хижарката на х.Козя стена. Има толкова хижари, силни, добри на всички им благодаря, но най-вече на хижарката на Козя стена. Изглежда , че разбра моята умора, идвах от Булуваня, без да ме пита , взе ми раницата и я изнесе на втория етаж. Кавалерството го има, но това какво е? Даа, това е човещина. Скъпа ми дъще, не ти знаех името, сега вече знам. Олге, бъди такава, някой ден ще си получиш възмездието. Аз ти благодаря, може пък и да се видим и да ти кажа в очите, че си ГОЛЯМ човек.
Мечо пух, по пътя Ком емине.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Вто Сеп 06, 2011 10:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
shantararam



Регистриран на: 20 Ное 2009
Мнения: 68

Мнение Отговорете с цитат
Олга е страхотна! Нямах време да предам поздравите, съжалявам, но горкичката се грижеше за над 50 човека едновременно. Представете си само тия почивни дни колко народ, кой с раници, кой с торбички от Лидъл, и горкичката приготвяше стаи, приготвяше вечери, закуски, продаваше бира. Но евала, посрещна ни с усмивки, изпрати ни с камбаната, нямаше никакви проблеми с нощуването на палатката. Много късмет й желая, както й каза един наш приятел, тя е Буда, многоръка и добра! Smile

_________________
За всеки айляк - по един Айляк Хамак
Сря Сеп 07, 2011 9:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
d_genov



Регистриран на: 30 Яну 2014
Мнения: 263

Мнение Отговорете с цитат
Може ли да споделиш къде точно беше мястото за палатка? Хижата е пълна за този уикенд и друг вариант не ни остава, освен палатка. А по телефона хижаря каза, че "по принцип" нямало къде да се опъне. Rolling Eyes
Пет Авг 03, 2018 1:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Генов поста над теб към когото ти е въпроса е отпреди 7 години олга отдавна не е на хижата....но пък мястото за палатки си е там Very Happy
Пон Авг 06, 2018 9:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov