ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Туристическа спалня на вр. Ботев
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Туристическа спалня на вр. Ботев
Автор Съобщение
bobsixkiller



Регистриран на: 09 Май 2011
Мнения: 62
Местожителство: Търговище

Мнение Отговорете с цитат
На 25.08.2018 минахме оттам, като забелязах следните нововъведения спрямо м.08.2017:
- Телевизор в столовата със сателитна телевизия;
- Готвената храна включва освен споменалият боб и супа леща ( вероятно и други);
- Хладилна витрина за предлаганите напитки ( включително прясно мляко към кафето ! );
- В столовата е монтирана огромна закачалка за сушене на десетки неща едновременно;
- Второ спално помещение ( там където беше входа през 2017г) с по-малко легла;
- Изхода/входа на спалното е в ляво на постройката,
- Разбрах че има баня - но не я видях, тъй като не нощувахме, а само минахме от там и не съм любопитствал;





_________________
Приключения опасни за читатели прекрасни

Последната промяна е направена от bobsixkiller на Пет Сеп 14, 2018 9:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Авг 30, 2018 12:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
JWalker



Регистриран на: 21 Авг 2007
Мнения: 282
Местожителство: Ботевград

Мнение Отговорете с цитат
На 24.08.2018 ходих до туристическата спалня. Имаше храна - пилешко с ориз, супите бяха вече свършили. Много хора имаше на върха. Каменица и Астика кенчета по 2.80 - радост за душата след изкачването. Това място ще стане все по-добро с времето.

_________________
Щастие за всички даром и никой да не бъде пренебрегнат!
Редрик Шухарт
http://www.redmine.org
Чет Авг 30, 2018 8:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
ТС “ Ботев връх” минава в зимен режим на работа от 10.12.2018 до 25.02.2019г. През този период няма да има хижар, при желание за нощувка трябва резервация поне 5 дни по-рано!!!
087 727 3547
Нед Дек 09, 2018 2:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
alexvan написа:
ТС “ Ботев връх” минава в зимен режим на работа от 10.12.2018 до 25.02.2019г. През този период няма да има хижар, при желание за нощувка трябва резервация поне 5 дни по-рано!!!
087 727 3547

Брее на нас миналата седмица човека ни каза,че ще си е там цяла зима или поне до празниците...даже ни канеше да ходим за Нова Година...
Вто Дек 11, 2018 9:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
alexvan написа:
ТС “ Ботев връх” минава в зимен режим на работа от 10.12.2018 до 25.02.2019г. През този период няма да има хижар, при желание за нощувка трябва резервация поне 5 дни по-рано!!!
087 727 3547

Брее на нас миналата седмица човека ни каза,че ще си е там цяла зима или поне до празниците...даже ни канеше да ходим за Нова Година...

И на нас края на Октомври като бяхме ни каза, че тази Зима е там без прекъсване, ама като минава на Седмица по-един се е отказал.

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Сря Дек 12, 2018 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Тъй като има вероятност на 15.07 късно вечерта да се озова на Ботев, бих искал да попитам дали може да се разчита за нощувка в спалнята?
Пет Юли 12, 2019 1:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
Тъй като има вероятност на 15.07 късно вечерта да се озова на Ботев, бих искал да попитам дали може да се разчита за нощувка в спалнята?

Ами аз минах в работен ден преди 2 седмици-човека си беше горе-даже пийваха с Ичо от заслона отпреде...
все пак не е зле да удариш един телефон-има обхват и хазяина си говореше...
Пет Юли 12, 2019 7:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
За съжаление ще трябва да споделя негативна обратна връзка за въпросното място. Днес се качих до върха по обяд и отидохме с племенника да му бият печат и да пием по един чай. Спалнята беше абсолютно празна, само “хижарят” беше там. Крайно неприветливо и откровено киселяшко отношение дори на най-обикновено “Добър ден!”, а елементарно питане какво има получаваше отговор, който да те откаже от по-нататъшен разговор.

Да не би да са им наложили на тия “хижари” да закусват всяка сутрин по 3 зелени лимона? Направо не ми се стъпва по хижи вече от такива нещастници.

Protest

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Авг 11, 2020 7:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Чай даде ли, в крайнa сметка?
Вто Авг 11, 2020 9:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Tiito аз бях споделил някъде из темите за предната година и че там повече няма да спирам. Държа се много грубо към едни чужденци, които дори и не разбираха какво им говори. Според мен този човек има психически проблеми, или многото работа през лятото не му се отразява добре.
Вто Авг 11, 2020 9:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Еми заобикаляйте го.
Всички, мисля ще са доволни.
Вто Авг 11, 2020 9:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Tito написа:
За съжаление ще трябва да споделя негативна обратна връзка за въпросното място. Днес се качих до върха по обяд и отидохме с племенника да му бият печат и да пием по един чай. Спалнята беше абсолютно празна, само “хижарят” беше там. Крайно неприветливо и откровено киселяшко отношение дори на най-обикновено “Добър ден!”, а елементарно питане какво има получаваше отговор, който да те откаже от по-нататъшен разговор.


В темата "Къде се мотахме последно" бях споделил подобно мнение сега юли месец. Наистина необяснимо за мен е това отношение. Миналата година се сблъскахме с подобно отношение, но мислехме, че е случайно. Това е причината да нощуваме само в засл. Ботев и само там да се храним.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Вто Авг 11, 2020 9:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Kent написа:
Чай даде ли, в крайнa сметка?

Даде, с отвращение..

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Авг 11, 2020 9:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Тито, сложни са взаимоотношенията между хижари и туристи по време на летния сезон понякога. Има различни хижари и различни туристи, има мммм "негативен опит" и има граница на търпение. Има и " снощен съм" - хижаря не е майка Тереза, ми двукрак, който виси някъде на гъза на географията със съмнителна полза за акаунта си.
Ходейки скромно е Бавария, Доломитите, Проклетия, масива на Олимп - не мога да се въздържа да спомена , че тука в хижи и заслони си е мечтания комунизъм. От към цена/ услуги..
Приветствам критиките, ма нека не засилваме шейната..,
Вто Авг 11, 2020 10:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Пределно ясно ми е, че работата им е супер неблагодарна. То често в хотели на “първа линия” те срещат по същия начин, но поне в моите наивни представи хижарят е част от духа на планинския туризъм и очаквам да изповядва не само махленски битови ценности.

Снощен в един на обяд? По-скоро сутрешен, ако алкохолът е причината, но мисля че не е.

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Сря Авг 12, 2020 9:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov