ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Обувки Криспи в магазин Алпи

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Обувки Криспи в магазин Алпи
Автор Съобщение
mimka



Регистриран на: 21 Окт 2007
Мнения: 29

Мнение Обувки Криспи в магазин Алпи Отговорете с цитат
Здравейте,от известно време си търся сериозни трисезонни обувки.Наясно съм какво искам.Консултирала съм се с притежатели на съответните марки.И тъкмо да се наканя да обиколя софийските магазини,след като съм се поровила достатъчно в нета,се натъкнах тия дни на инфо за Криспи в магазин Алпи.
Чувала съм добри отзиви и че вече не се внасяли в България.Затова се изненадах.Съответно отворих сайта на Криспи за да сравня снимките на предлаганите модели и видях дребни разлики в иначе същите модели.
Къде информацията е вярна,кое е актуално сайта на Криспи или снимките от страницата на магазина.
Пон Окт 29, 2007 8:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Тия криспита в алпи изглеждат доста добре - Breithorn GTX модела особено, а и топайс. Звънни в магазина (0888 227 736) да питаш обаче, че май държат малко номера в наличност. А, и пиши тука, че и аз съм във фаза зимни обувки Very Happy
Пон Окт 29, 2007 8:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mimka



Регистриран на: 21 Окт 2007
Мнения: 29

Мнение Отговорете с цитат
Не съм наясно с развитието на тази марка,дали вадят нови модели или подобряват качеството на съществуващите.В тази връзка ми направи впечатление че уж модела е един и същ а има дребна разлика я в теглото,я в цветовата гама примерно или шарката .И какви са внесени в Бг.Продавача никога няма да ми каже.
Пон Окт 29, 2007 9:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Идея си нямам и аз. Запознах се с един от гилдията, Вишко. Той май носеше такива и беше доволен де. Човека си ходи бая сериозно зиме в Алпите та мнението му мисля може да се приеме за достоверно. По-важно е дали имат номера от тия модели в магазина, както ти писах.
Пон Окт 29, 2007 9:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov