ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
До Джемински камък?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
До Джемински камък?
Автор Съобщение
rumyeah



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 14
Местожителство: София

Мнение До Джемински камък? Отговорете с цитат
Привет! Като голям почитател на филма "Възвишение" намислих да ида до мястото, където е снимана финалната сцена, Джемински камък над Антон. Тъй като ползвам основно картата на bgmountains, реших да тръгна по черния път, който обикаля от запад и после се качва до поляните под този "връх". Подочух обаче, че има пряка пътека от Антон до Джемински камък - някой може ли да помогне как да я намеря, че ми се ходи пак натам през октомври?
Съб Сеп 29, 2018 1:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Я кажете къде можем да гледаме филма безплатно.
Съб Сеп 29, 2018 9:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
Twoo написа:
Я кажете къде можем да гледаме филма безплатно.


Намери някой да те черпи едно кино.
Филмът е страхотен, поддържай авторите!

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Нед Сеп 30, 2018 9:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Филма наистина е страхотен, снощи го гледахме. Определено сме решени да посетим местата на които са снимали.
П.п Като човек работещ с компютри съм свикнал първо да видя струва ли си и после да плащам. Wink
Пон Окт 01, 2018 9:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3412
Местожителство: Пловдив

Мнение Re: До Джемински камък? Отговорете с цитат
rumyeah написа:
Привет! Като голям почитател на филма "Възвишение" намислих да ида до мястото, където е снимана финалната сцена, Джемински камък над Антон. Тъй като ползвам основно картата на bgmountains, реших да тръгна по черния път, който обикаля от запад и после се качва до поляните под този "връх". Подочух обаче, че има пряка пътека от Антон до Джемински камък - някой може ли да помогне как да я намеря, че ми се ходи пак натам през октомври?


Ходил съм 2 пъти в района. Виж тук картата първо: http://kade.si/#map=16/2698664.22/5272420.1/0
Значи тръгваш от Антон по черния път на запад, който пресича река Китница. Като пресечеш реката нагоре по склона започваш да катериш по откритото, така че гората да ти остава близо от дясно. По терена има пътеки, образувани при качване на добитъка. Джемиски камък се вижда горе насреща. Ако се придържаш към гората и завиеш на дясно към ръба на ждрелото на Китница, ще видиш водопада Джемински скок. Не го пропускай!. После можеш да изкачиш върха, който всъщност е голяма бабуна по склона.

Ето първата тема: http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=4263&highlight=%C4%E6%E5%EC%E8%ED%F1%EA%E8

Тук в другата тема Пламен е пуснал снимка на трака, да се ориентираш къде се върви: http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?p=74366&sid=64033ed91e67106c38726a78eabcbdc7

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Окт 01, 2018 4:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
rumyeah



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 14
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря, mislesht - за съжаление не видях указанията Ви навреме и вече направих прехода, както го бях замислила (без водопада).
Ето снимките ми тук: https://photos.app.goo.gl/6JnqQ6ySeDfooXgZ8
Пон Окт 15, 2018 6:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3412
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
rumyeah написа:
Благодаря, mislesht - за съжаление не видях указанията Ви навреме и вече направих прехода, както го бях замислила (без водопада).
Ето снимките ми тук: https://photos.app.goo.gl/6JnqQ6ySeDfooXgZ8


Той водопада няма да избяга, на пролет му е времето.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Окт 16, 2018 10:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov