ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Хижа Петрохан-мнение за отношение на хижаря?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Хижа Петрохан-мнение за отношение на хижаря?
Автор Съобщение
2016godina



Регистриран на: 04 Яну 2016
Мнения: 71

Мнение Хижа Петрохан-мнение за отношение на хижаря? Отговорете с цитат
Здравейте, може ли някой да каже мнение за хижа Петрохан, интересува ме отношението на хижаря към туристите/ самите условия не ме интересуват/?
Благодаря предварително.
Пон Окт 29, 2018 5:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Re: Хижа Петрохан-мнение за отношение на хижаря? Отговорете с цитат
2016godina написа:
Здравейте, може ли някой да каже мнение за хижа Петрохан, интересува ме отношението на хижаря към туристите/ самите условия не ме интересуват/?
Благодаря предварително.


Ами не може да се отговори еднозначно. Ходих преди 3 години. Бях се обадил предварително да кажа кога точно ще дойда. Идеята беше да ида до вр.Ком, после да се върна и нощувам в хижата и на другия ден да отида до гара Лакатник и оттам прибиране. Хижарят ме посъветва да си взема втора (лека) раница за върха, а основната да оставя в хижата. Така и направих.
Когато пристигнах в хижата, той заразпитва кой съм, какъв съм (което се беше странно), но жена му му напомни че съм се обаждал и му каза да слезе да ме настани.
От тук нататък проблеми не съм имал. Тръгнах с леката раница до върха към 12,50ч, като Фидос-хижаря се притесняваше да не замръкна (беше началото на септември) и ме съветваше на побързам. Прибрах се към 20,10ч, вечерях всичко беше наред.
Една от слабостите на хижаря е да играе тенис на маса, другата е да дава задачи (за пресмятане) на туристите. Тъй като не играя тенис на маса, се справих успешно със задачите Very Happy .
Жената на хижаря каза че на следващата сутрин ще става по-късно от времето когато аз ще тръгвам, така че той (Фидос) да стане да ми направи закуска. Така и стана - към 6,30ч закуската беше готова, а към 6,50ч тръгнах. Даже човека ми отвори задния вход, да не заобикалям. Покани ме пак да отида.
Не съм ходил втори път, защото не съм имал път натам. Не знам ако отида пак дали отношението ще е същото.
Но аз лошо от хижаря не съм видял и нищо лошо не мога да кажа за него!

_________________
Добрата преценка се дължи на опита, а той - на лошата преценка.
Пон Окт 29, 2018 5:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
2016godina



Регистриран на: 04 Яну 2016
Мнения: 71

Мнение Re: Хижа Петрохан-мнение за отношение на хижаря? Отговорете с цитат
Планинец написа:
2016godina написа:
Здравейте, може ли някой да каже мнение за хижа Петрохан, интересува ме отношението на хижаря към туристите/ самите условия не ме интересуват/?
Благодаря предварително.


Ами не може да се отговори еднозначно. Ходих преди 3 години. Бях се обадил предварително да кажа кога точно ще дойда. Идеята беше да ида до вр.Ком, после да се върна и нощувам в хижата и на другия ден да отида до гара Лакатник и оттам прибиране. Хижарят ме посъветва да си взема втора (лека) раница за върха, а основната да оставя в хижата. Така и направих.
Когато пристигнах в хижата, той заразпитва кой съм, какъв съм (което се беше странно), но жена му му напомни че съм се обаждал и му каза да слезе да ме настани.
От тук нататък проблеми не съм имал. Тръгнах с леката раница до върха към 12,50ч, като Фидос-хижаря се притесняваше да не замръкна (беше началото на септември) и ме съветваше на побързам. Прибрах се към 20,10ч, вечерях всичко беше наред.
Една от слабостите на хижаря е да играе тенис на маса, другата е да дава задачи (за пресмятане) на туристите. Тъй като не играя тенис на маса, се справих успешно със задачите Very Happy .
Жената на хижаря каза че на следващата сутрин ще става по-късно от времето когато аз ще тръгвам, така че той (Фидос) да стане да ми направи закуска. Така и стана - към 6,30ч закуската беше готова, а към 6,50ч тръгнах. Даже човека ми отвори задния вход, да не заобикалям. Покани ме пак да отида.
Не съм ходил втори път, защото не съм имал път натам. Не знам ако отида пак дали отношението ще е същото.
Но аз лошо от хижаря не съм видял и нищо лошо не мога да кажа за него!


Точно затоа питам, защото чух доста крайни мнения- и положителни и отрицателни, което е странно.
Вто Окт 30, 2018 9:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Смятам, че при него играе роля първото впечатление. Щом те приеме виждаш, че не е лош човек-може би малко странен...
Но това е лично мнение-всеки сам си решава.

_________________
Добрата преценка се дължи на опита, а той - на лошата преценка.
Вто Окт 30, 2018 10:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Бил съм преди повече от 6 години при Него и единственото което ми направи лошо впечатление е, че се опитва да "сватосва" хората и да им дава акъл, за неща които не са негова работа по принцип, но явно и това му е от слабостите.
Иначе се държа много сърдечно, отзивчиво и гостоприемно, подобно на гореописаното от "Планинец".
Като цяло имам положително мнение за човека.
Вто Окт 30, 2018 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kochis



Регистриран на: 18 Май 2015
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Готин е .
Вто Окт 30, 2018 3:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mirosllaw



Регистриран на: 21 Сеп 2011
Мнения: 81
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И моите впечатления от него са изцяло положителни. Отзивчив, любезен, старае се да помогне всячески, без да е досаден. Само, че информацията ми не е много прясна. Последното ми посещение там е било през 2008г.
Вто Окт 30, 2018 4:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
zaples14



Регистриран на: 08 Авг 2013
Мнения: 48
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
В никакъв случай не бива да се спори, ако случайно при някакъв разговор се стигне до политически акцент. Фидос е върл привърженик на бай Тошовото време, ненавижда съвременната демокрация и не обича да бъде репликиран.
Преди година така изглеждаше столовата на хижата

Вто Окт 30, 2018 4:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
2016godina



Регистриран на: 04 Яну 2016
Мнения: 71

Мнение Отговорете с цитат
Вчера качихме връх Тодорини кукли и се отбихме през хижата. Влезнахме, поздравихме го, поръчахме си чай. Запознахме се. Разговорлив и общителен човек. С особено чуство за хумор...самотен... Мисля, че има добро сърце, но трябва да направиш добро първо впечатление. Много ми хареса бай Фидос! Бих отишла да спя там.
Пет Ное 02, 2018 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
shaggy86



Регистриран на: 12 Фев 2017
Мнения: 29

Мнение Отговорете с цитат
Бай Фидос е много приятен човек, но както zaples14 каза, не трябва да се закача по болните му теми. А относно тениса на маса е много добър. Имам приятел който играе редовно и имаше оспорвана битка. Very Happy
Сря Фев 06, 2019 11:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov