ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание!
Автор Съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
@ради не получавам известия,някак съм пропуснала въпроса ти.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Чет Сеп 24, 2015 9:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Re: Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание! Отговорете с цитат
radi написа:
Ясно ти е като в безлунна нощ с мъгла. Още в началото питах каква е колата, за да се види как е отворена.
Не са много колите за които работи тази "пневматика".

Тук си прав, разглобявал съм доста ключалки на коли и ми е пределно ясно как изглеждат много от тях, затова и на свой ред аз пък се учудих колко лесно се отвори онази ключалка. А инак принципът на автоключалките е да показват на обикновения човек, че тази врата не трябва да се отваря без ключ, а не че не може. Никаква защита няма и не може да има само от един патрон, сложен на възтънка ламарина...
Освен това, не мисля че изобщо е работено през вратите. С една крива стоманена тел, през предната маска може да се достигне жилото на капака и от там да се изтегли, след което капака сам се отваря. Начини бол, следи никакви. Ако познаваш съответната кола, винаги можеш да изнамериш "решение".


Последната промяна е направена от vladofff на Чет Сеп 24, 2015 10:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Сеп 24, 2015 10:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Re: Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание! Отговорете с цитат
rain написа:

Обаче не е ясно защо мразиш хора като мен да се качват на високи,страшни и красиви места. #ПАРАПЕТИ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Това ми звучи като писано от кандидат-студентите през 80-те години на изпита по история. Завършекът на темата за Кирил и Методий бил следия: ...след дълго водените словесни битки Константин Философ починал в Рим и бил погребан в Сан Клементе. И ни в клин ни в ръкав, следващото изречение е "А Сергей Антонов е невинен и това ще стане ясно на целия свят..."
Чет Сеп 24, 2015 10:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
@владофф хаха-верно не е в темата ,ама ,все пак е ясно за какво те питам ,нали? лол

Аз мисля,че е през капака и там чрез жилото-както казваш ти-защото видях малки следи,много деликатни в-у боята под капака,където е решетката.Но Киа-та не е ясно как са отворили.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Чет Сеп 24, 2015 10:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
@владофф хаха-верно не е в темата ,ама ,все пак е ясно за какво те питам ,нали? лол

Аз мисля,че е през капака и там чрез жилото-както казваш ти-защото видях малки следи,много деликатни в-у боята под капака,където е решетката.Но Киа-та не е ясно как са отворили.

В темата за парапетите написах с повече подробности нещо. Не мразя поддръжниците на парапетите, а само се учудвам на привичките им да променят средата вместо себе си...
Чет Сеп 24, 2015 11:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Re: Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание! Отговорете с цитат
radi написа:
Ясно ти е като в безлунна нощ с мъгла. Още в началото питах каква е колата, за да се види как е отворена.
Не са много колите за които работи тази "пневматика".

Правилно!
Аз не знам за кола с централно, което заключва ако една от вратите е отворена. Веднага се отключва. Отделно, не вярвам, човек който е тръгнал да руши ще си направи труда да заключи кола, за което реално не го брига какво ще става с колата. Има начини и само с изместване на капака, аз за това и казах да се радва, че няма поражения. Абе има някакъв чалъм, ама аз не го знам.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Чет Сеп 24, 2015 7:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
http://share.rofl24.com/uploads/13/7ba6cf435c8b583c97887683cf3b7aee.jpeg


Последната промяна е направена от vedrin на Чет Дек 12, 2019 11:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Сеп 24, 2015 11:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:



Право фцелта Laughing

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Чет Сеп 24, 2015 11:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Re: Майстори крадци в с. Тъжа.Внимание! Отговорете с цитат
didogen написа:
Правилно!
Аз не знам за кола с централно, което заключва ако една от вратите е отворена. Веднага се отключва.

Моята - Audi A4 Avant 2003 година, доста често го правя когато съм натоварен заключвам прибирам дистанционното, и примерно с крак или ръка бутам вратата да се затвори.Може би ако изчакам 10-15 секунди и не съм затворил да се отвори.Но като натисна копчето за заключване и до 5-6-7 секунди затворя вратата си остава заключена колата.

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Пет Сеп 25, 2015 9:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Може, аз имам наблюдение от моята. Отключва се докато успея да затворя вратата. Даже така проверявам дали са добре затворени вратите, вместо да се кьоря в огледалата.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пет Сеп 25, 2015 10:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:


Ако не те хване полицията, "искупвай" десетина АлКУлМАТоРИ и за мен. Very Happy
Моя телефон е като твоя - 0889 570,

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Съб Сеп 26, 2015 7:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Storm



Регистриран на: 20 Дек 2012
Мнения: 69

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:


Evil or Very Mad Laughing


Нед Сеп 27, 2015 12:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Хъм, миналата есен спрях пред една къща, след нея имаше още 2-3 до края на селото.
Питах човека, каза не се притеснявай, тука никой не пипа.
Викам, ще я наглеждаш ли (с надеждата да ме покани в двора Wink).
А, виладжия съм, тръгвам си следобед.
3-4 дни стоя там, слава господу, нищо и нямаше.


Цитат:
Аз също съм оставял кола в Тъжа за две денонощия без поражения. Не беше съвсем в края на селото, но само на една пресечка от него, ето тук. Беше през януари 2010 г., толкова ли са се променили нещата към лошо оттогава насам?


Цитат:
аз съм оставял на центъра баш.-без поражения.



Поздравления за проявения кураж! След като по 24-ти май пристигнах в с.Тъжа, идвайки от в.Триглав и заварих голяма група хора слизащи от няколко очукани сини и бели бусчета, неглиже облечени и под звуците на ориенталска музика. Които бързо и шумно изпълниха малкия център, смесвайки се с десетината колоритни местни субекта там съм на мнение, че и старо трабантче не бих оставил за една нощ в този район.
Нед Сеп 27, 2015 10:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Хора, все още ли съществува опасност да ти счупят колата в село Тъжа?
Има ли къде да се остави на сигурно място за една вечер колата?

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Вто Ное 20, 2018 10:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Май месец бяхме в района, не е имало проблем с колата, оставихме я на края на селото, след последната къща. На другият ден имаше още 3-4 коли наоколо.
Вто Ное 20, 2018 10:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov