ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
мнения за обувки Net Walk

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
мнения за обувки Net Walk
Автор Съобщение
disbelief



Регистриран на: 16 Яну 2011
Мнения: 66

Мнение мнения за обувки Net Walk Отговорете с цитат
Здравейте,
имам двама тийнейджъри, на 14 и 16 години и искам да им купя бюджетни обувки за 4-6 часови, леки преходи. Колебая се между Netwalk и Quechua.
Моля, споделете вашите мнения.
Бюджет - 120 лв/ чифт.
Благодаря!

Пон Юли 30, 2018 5:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Супер за Нет-а, 2006 си купих едни за 90 лв, 6 години ги носих в планината, а зимата и в града. 2013 половината Ком Емине направих с тях, супер удобни и допреди да ги метна в пералнята да ги пера не пропускаха и вода Smile Сега още ги ползвам на село по двора. Леко се разлепиха като ги бях оставил до камината на Дерменка да съхнат след цял ден в дъжда... Ама тя ракията е виновна, хем знаех че така ще станеSmile Преди 2 години си взех пак такива. По рядко ги ползвам, но са ми окей, приятелката ми и нея съм обул с такива. На Кечуа обуща имам едни като кец, мега удобни... ама за града. Нямам наблюдение, но бих избрал родното и доказалото се. Wink Успех!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пон Юли 30, 2018 6:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hitch-hiker



Регистриран на: 03 Авг 2013
Мнения: 71
Местожителство: Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Смених 2 чифта модел Аржентина.Като за първа обувка стават.Имаха мека подметка, хлъзгаха се на мокри камъни.
Съб Сеп 15, 2018 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Преди години и аз утрепах едни. Носих ги няколко години, много здрави! Не помня точния модел.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Сеп 17, 2018 10:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
bibsy



Регистриран на: 12 Мар 2018
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
Netwalk не съм носила, но си бях взела инцидентно един чифт на Quechuа, че за пустите ми малки крачка трудно се намират номера. Уж от по-скъпите им модели. Впечатленията ми са, че много се пързалят. А подметката след не повече от 100-на км. вече за нищо не става. Грайферите са почти изядени. Може аз да не съм случила на модел, но не бих си взела пак.
Пон Сеп 17, 2018 12:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
disbelief



Регистриран на: 16 Яну 2011
Мнения: 66

Мнение Отговорете с цитат
В крайна сметка взех 2 чифта Нетуолк, изпробвахме ги и момчетата са много доволни. Мисля, че е най-добрият избор, ако бюджетът ви е ограничен до 100 лв. (човекът ми направи отстъпка 97 лв/чифт)
Съб Дек 01, 2018 12:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Дали има къде да се видят и мерят в Пловдив? Поради ограничения бюджет може да си вземем едни такива с жената.
Съб Дек 01, 2018 4:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
disbelief



Регистриран на: 16 Яну 2011
Мнения: 66

Мнение Отговорете с цитат
http://nidiood.com/kontakti/
Нед Дек 02, 2018 2:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
disbelief написа:
http://nidiood.com/kontakti/

Благодаря!
Интересно според картата е на няма и 300 метра от вкъщи. На ден минаваме по 5-6 пъти от там, как не сме го видели...
Нед Дек 02, 2018 9:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
disbelief



Регистриран на: 16 Яну 2011
Мнения: 66

Мнение Отговорете с цитат
Пада се в дъното на тесен двор, вратата на офиса е в ляво. Не е магазин.
Нед Дек 02, 2018 10:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Днес минах през там и си купих модел Аржентина. 47 номер са ми идеални. Като цяло трудно намирам моя номер обувки, а това което намирам не винаги е каквото търся, но тези ми паснаха идеално. Изработката изглежда доста солидна и качествена. Мембраната е coNfortex, като там имаше и с coMfortex, че даже и няколко модела с Gore-tex. Дават гаранция един месец, съответно трябва да ги разтъпча добре през това време и после да драсна още един коментар тука как са.
Пет Дек 14, 2018 7:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Вече няколко месеца активно носене от мен и жена ми, никакви оплаквания. Вчера им беше най-тежкото изпитание и устояха на всичко по много. Газехме в кал, мокър сняг, киша, мочурища, локви и поточета и за наше щастие и учудване не се намокриха грам. Дори не оставаше и следа от влага по кожата. Хванах им и цаката как да ги суша от потта в движение. Събувам ги махам стелките пъхам по една носна кърпичка в обувките и за 10-15 минути имам сухи обувки, иначе съхнат с дни.
Пон Мар 18, 2019 9:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov