ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат


_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Яну 10, 2019 4:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Скъпи джанти на евтина кола и силикон на проста жена...ми няма смисъл!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Яну 14, 2019 11:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Тръгнали Петка и Чапаев да секат дърва, че зимата наближавала, а и някой лев трябвало да скътат за студения сезон. Навлязли на вътре в гората, където нямало горски и полиция. Таман взели да махат с брадвата и .... баба меца разярена и рошава се впуснала срещу тях! Хукнали двамата да бягат, па се скрили в една неголяма пещера. Отдъхнал си Петка, Чапаев се облегнал на един сталактит, а сталактита се размърдал и надал сънлив рев – оказало се че това е опашката на горския змей, който бил гладен и тъкмо се чудел с какво да закуси. И докато палел горелката в оромната си паст двамата другари изхвърчали като тапи на вън и се затичали в горските дебри. Тичали, тичали, а на среща в тъмното пробляснала светлинка на къща, в която двамата решили да се скрият и потърсят убежище. Влязал Чапай, Петка след него, а на среща в огнището - оромен казан с пъкаща зловонна смес, а над него една вещица хвърляла сминдух и нокти от сива гургулица. Като ги видяла ревнала: „Айде вас чакам за рецептата на дълголетието, та да стана безсмъртана като мама!“ ... Хуквайки отново на вън, сподирен от бръмченето току що запалена моторна метла, Чапаев попитал Петка: „Абе, Петка, да не би от МОСВ да са издали забрана за сечене на дърва, по европейска дирактива, такова нещо не се беше случвало от годините, когато Сталин утвърждаваше горската стража по тия земи?!“ Петка задъхан измъмрил: "Бе не знам това, ама чух че и печките на твърдо гориво са решили да забранят, тия от ЕС-а."

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Пон Яну 14, 2019 3:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
"Каквато им държавата, такъв им и батмана" - си казал американски турист гледайки баба Яга да прелита над Борисовата градина.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Вто Яну 15, 2019 9:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Търся молитва против грип /актуалния/.
Плащам в отлежала гроздова или крадена криптовалута.
Rolling Eyes
Вто Яну 15, 2019 10:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Девет дена пробвам различни и не помагат. Отпуската ми мина в болнични.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Вто Яну 15, 2019 10:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Бастуни такива! Отговорете с цитат
Ами търсете молитви и си губете отпуските! Не посещавате Корпоративните Пленуми! На тях се разискват и решават всякакви въпроси, включително и наБолелите.
Предписват се и се приемат мощни антиоксиданти и грипоубийци- разбирай чесън с червено вино и сланина.
Сря Яну 16, 2019 2:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aldo



Регистриран на: 25 Сеп 2018
Мнения: 205
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
"...разбирай чесън с червено вино и сланина."
Е те това е доказан вирусоубиец!
Сря Яну 16, 2019 3:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Много поучително:



Гарабед решил да си купи магаре и се уговорил с Киркор да му даде неговото за 50 лв. Киркор трябвало да му го достави на следващият ден.
Киркор се появява на следващия ден в много угрижен вид и Грабед го пита:
- Кажи бе Киркор какво има къде ми е магарето?
- Ми, как да ти кажа Гарабед, магарето снощи умря!
- Е, голяма работа, какво толкова като е умряло. Върни ми парите и всичко е наред.
- Е, там е работата, че изхарчих парите и нямам какво да ти дам.
- Е, тогава ми донеси магарето.
- Че за какво ти е умряло магаре?
- Ти ми го донеси и не бери грижа.
Речено сторено Киркор докарал магарето. След месец се срещат отново и Киркор го пита:
- Какво направи с магарето?
- С магарето ли? Разиграх го на томбола - отговорил Гарабед.
- Продадох 500 билета по 2 лв и изкарах 998 лв.
- Еее, никой ли не се оплака, че магарето е умряло?!
- Оплака се този, който го спечели, ама му върнах двата лева...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Яну 22, 2019 12:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Отишъл Бай Алеко в един локал да отпразнува спечеленото дело по някакъв случай. И тъй като не му била останала нито стотинка от съдии и нотариуси си поръчал един голям чай от мащерка. Пийвал си чая той, а по едно време влезли Ганьо Средногорски, Гочоолу и Дочоолу, които били от загубилата съдебния спор страна. Те нескромно поръчали печени прасенца, пет оки вино и горчив пелин. Хапвали те, пийвали, а на Алеко му каркорели червата. По едно време Гочоолу се провикнал: -- Бае Алеко, няма ли да поседнеш при нас, че нещо ни е отъняла хавата доста като те гледаме? Да хапнеш, да сръбнеш и ти с нас? Помислил, помислил нашего брата, а в ъгъла на една маса седяла правдата, пиела и тя чай и чакала героите да се нахранят та да им види платата, а нашият рекъл: -- А ял съм аз, доста хапнах докато ви нямаше, но сега пак съм гладен и в това време червата му надали шумно глас! -- Ами, че как тъй си гладен като си ял? – Ха, ми ей тъй, в тоз локал е така – готвачът е един арабски джин, но понеже бил стар му било жал за животинките, като изядох прасенцето дето го бях поръчал той взе че го пръкна пак на къра, пък на мен стомаха ми се изпразни! Тогаз станали с правдата, платил и той чая и неговия и си заминали!

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Сря Яну 23, 2019 2:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Брекзит е да си бил с приятели, да си им наприказвал глупости, оповръщал покривката, напсувал домакина, казал "Сбогом" и да си седиш на дивана без намерение да си тръгнеш.
Съб Яну 26, 2019 9:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Дошъл един англичанин в България, купил си къща на село и на втората седмица посетил местната кръчма. След като се напили порядъчно, с двуседмична отлежала шльокавица, произведена по европейски стандарти, за местното производство в селските казани решили да си ходят, кой от където е. Излязли от кръчмата с още двама селяни, а той застанал от дясно на пътя и се развикал:
-- Brexxiii, brexxiii! -- другите двама се спогледали и го попитали:
-- Защо викаш brexit, а не такси? Кмета ни е проевропеец и ако чуе - лошо ни се пише!
-- Ами, не викам такси а Брекси. -- В същия момент до него дотичало едно магаре. -- Така съм кръстил новото си магаре, дето ми го продаде Пешо от съседното село.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Сря Фев 06, 2019 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Орнитолог направо се втрещи, след като враната, на която току-що бе поставил пръстен, каза: "Съгласна съм!"

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Фев 07, 2019 12:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Гледаш Витоша от София и ти идва да цитираш Яворов.
Гледаш София от Витоша и ти идва да цитираш Стоичков.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пет Фев 08, 2019 12:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
Жителите на едно село били тъжни и умърлушени.

- Мога ли да помогна? Какъв е проблема? - попитал минаващ Юнак.

- Ооох, високо в Планината живее един много силен и опасен Змей.

Всеки месец слиза и яде по една девствена мома от селото...

- Мисля, че мога да ви помогна, казал Юнакът и останал да живее в селото.

След няколко месеца, Змеят умрял от глад... Laughing Laughing

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Нед Фев 10, 2019 1:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 95 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov