ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Еднодневна снежна Амбарица

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Еднодневна снежна Амбарица
Автор Съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Еднодневна снежна Амбарица Отговорете с цитат
Arrow

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс

Последната промяна е направена от peca на Вто Фев 05, 2019 9:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Фев 03, 2019 10:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Re: Еднодневна снежна Амбарица Отговорете с цитат
peca написа:
Решихме да се възползваме от добрата прогноза за времето и да напълним очите.
Времето беше наистина добро никакъв вятър, слънчево и безоблачно.
9:00 бяхме на лифта и с първото завъртане потеглихме нагоре, снегът започва малко след лифта, до Добрила има пъртина от моторната шейна на хижаря или някакво АТВ.
От хижата нагоре имаше следа от ски и никаква партина но снегът беше твърд и идеален за снегоходки, за 2:40м. се качихме от лифта до Амбарица.
Там малко почивка, снимки порадвахме се на времето и гледките и тръгнахме надолу към лифта.
Малко снимки: https://photos.google.com/album/AF1QipMNSA8Ljl-4siIT5xSJYu1oOOgKVsaAvuCgj69n/photo/AF1QipMQkSaLKQY7Dse8_D97zVwhj1UWa3Ns3KFJw5rX



Връзката със снимките не функционира.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Нед Фев 03, 2019 5:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Arrow

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс

Последната промяна е направена от peca на Вто Фев 05, 2019 9:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Фев 04, 2019 10:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
https://photos.google.com/?tab=mq&pageId=none


Драга Пеца, не виждам повод за да ми публикуваш снимките. Въпреки това не ти се сърдя за грешката, защото така ти давам стимул да зарежеш сивото ежедневие и да хванеш планинските пътеки, при все личните неудачи. Радвам се че съм успял да стана трън в очите на някой, който тъй или иначе има нещо общо с Балкана. Приятно гледане!

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет

Последната промяна е направена от Whitestar на Вто Фев 05, 2019 5:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Фев 05, 2019 2:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Plamen К



Регистриран на: 03 Май 2011
Мнения: 832
Местожителство: Казанлък

Мнение Отговорете с цитат
Whitestar написа:
peca написа:
https://photos.google.com/?tab=mq&pageId=none


Драга Пеца, не виждам повод за да ми публикуваш снимките. Въпреки това не ти се сърдя за грешката, защото така ти давам стимул да зарежеш сивото ежедневие и да хванеш планинските пътеки, при все личните неудачи. Радвам се че съм успял да стана трън в очите на някой, който тъй или иначе има нещо общо с Балкана. Приятно гледане и дано ме видиш!


Всъщност той не публикува твоите снимки, това е линк към гугъл от който всеки вижда собствените си снимки, запаметени в галерията, преди да направи част от тях публични.

Пец, вземи оправи тези снимки, първо направи "споделен албум" /чрез синия надпис горе вдясно "+създаване"/, после поискай линк към него и най-накрая го сподели с нас.
Успех!
Вто Фев 05, 2019 4:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Plamen К написа:
Whitestar написа:
peca написа:
https://photos.google.com/?tab=mq&pageId=none


Драга Пеца, не виждам повод за да ми публикуваш снимките. Въпреки това не ти се сърдя за грешката, защото така ти давам стимул да зарежеш сивото ежедневие и да хванеш планинските пътеки, при все личните неудачи. Радвам се че съм успял да стана трън в очите на някой, който тъй или иначе има нещо общо с Балкана. Приятно гледане и дано ме видиш!


Всъщност той не публикува твоите снимки, това е линк към гугъл от който всеки вижда собствените си снимки, запаметени в галерията, преди да направи част от тях публични.

Пец, вземи оправи тези снимки, първо направи "споделен албум" /чрез синия надпис горе вдясно "+създаване"/, после поискай линк към него и най-накрая го сподели с нас.
Успех!


Ясно, станало е недоразумение. И в такъв случай, Пец, вземи ги оправи тези снимки! Laughing Laughing Laughing

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Вто Фев 05, 2019 5:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Петър



Регистриран на: 20 Авг 2012
Мнения: 425
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
реса,
за да покажеш снимките направи следното:
1. Отвори албума със снимките /независимо какъв е/.
2. Кликни в/у символа "споделяне".
3. От падащото меню клик в/у "създаване на връзка".
Копирай я тук за да ги разгледаме.
Вто Фев 05, 2019 6:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Whitestar написа:
peca написа:
https://photos.google.com/?tab=mq&pageId=none


Драга Пеца, не виждам повод за да ми публикуваш снимките. Въпреки това не ти се сърдя за грешката, защото така ти давам стимул да зарежеш сивото ежедневие и да хванеш планинските пътеки, при все личните неудачи. Радвам се че съм успял да стана трън в очите на някой, който тъй или иначе има нещо общо с Балкана. Приятно гледане!

Сори за грешката, иначе никой като теб не може да ми е стимул, ежедневието ми си е супер за разлика от твоето, явно!

БЕЗ ИЗВИНЕНИЯ.
П.П. Заради такива хиени като теб бях спрял да пиша 3г. тук

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Вто Фев 05, 2019 9:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
https://photos.app.goo.gl/iBnZz8J4FSJf4bMTA

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Вто Фев 05, 2019 9:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
Whitestar написа:
peca написа:
https://photos.google.com/?tab=mq&pageId=none


Драга Пеца, не виждам повод за да ми публикуваш снимките. Въпреки това не ти се сърдя за грешката, защото така ти давам стимул да зарежеш сивото ежедневие и да хванеш планинските пътеки, при все личните неудачи. Радвам се че съм успял да стана трън в очите на някой, който тъй или иначе има нещо общо с Балкана. Приятно гледане!

Сори за грешката, иначе никой като теб не може да ми е стимул, ежедневието ми си е супер за разлика от твоето, явно!

БЕЗ ИЗВИНЕНИЯ.
П.П. Заради такива хиени като теб бях спрял да пиша 3г. тук


Възможно е да има грешка, нито съм амбициран та да пиша активно във форума, нито съм се натрапвал на някой конкретно. Самият аз съм съвсем новак в туризма и все още се уча. Познавам едва 5-6 човека от всички. А и теб не познавам лично и не виждам причина да не си писал заради мен! Просто с теб не сме си писали до сега. Въпреки това едва ли е късно да започнем. Както се казва винаги има първи път. Самият аз най-често споделям снимки след някое ходене или пиша по някой стих, когато съм в настроение. Това са фактите, за другото не знам!

P.S.
Иначе - хубави снимки.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Вто Фев 05, 2019 10:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov