ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Редки, любопитни, впечатлителни, родни дървета и храсти
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Редки, любопитни, впечатлителни, родни дървета и храсти
Автор Съобщение
pux



Регистриран на: 18 Ное 2009
Мнения: 104

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
...Не мога много да разбера иглолистното дърво какво е. С тия къси иглички, да не е лиственица?...

Снимките не са много добри, но ми прилича на кедър ... На листвениците не им ли падаха игличките през зимата Smile ?
Съб Фев 16, 2019 11:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
[quote="Ристо Туристо"]Уфф, и от Гугъл снимки явно е драма - сори
Най-вероятно ти се получава това http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?p=116947#116947 . Като му свикнеш става лесно:
най-важното е , заменя се краят на снимката : замени =w1280-h628-no с %3Ds1000-tmp.jpg Ведрин го видя къде е проблема с формулите , говори с неговия чиляк в Гоогле и работата стана. Връзки си требват.....
Да не си пропуснал да направиш албума в Гоглето обществен ?
Ако пък си направиш регистрация в Blogger - тя е безплатна, Blogger-га автоматично ти прави снимките в Джи - пег формат, готови за качване навсякъде . Blogger е на Гоггле - и връзката между тях е по подразбиране, веднага те пита и направиш ли я един път винаги съществува.
Сотиров, хвани ги за ушите младежите да отделят 15 минути да станеш Ай Ти - джия Smile

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Съб Фев 16, 2019 11:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Снимките Отговорете с цитат
Иглолистното може и кедър да е. На лиственицата наистина ѝ опадват игличките, но не знам кога е правена снимката. А тия добавки, дето да ги правя към адреса на снимките, ще трябва да си ги татуирам на лявата ръка, та да ги гледам оттам. Да си ядат ушите в Гугъла, бих казал! Това, дето са го направили, хич не е френдли. Стефан може да се подиграва на моя "склад" имгур-баламур, но там на всяка снимка се появява меню с въпроси: каква големина искаш да е и за какво ще я използваш.Съответно просто копираш координатите и си готов.

Ангеле, моите внуци са имунизирани против компютри, смартфони, телевизия, електронни игри и прочие. Просто нямат достъп. Но и да можеха да ми обяснят, нали аз ще трябва да го разбера и запомня? Е, там вече ще срещнат трудност!
Съб Фев 16, 2019 1:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ристо е снимал кедър, дано не го отнесе някой за огрев, ако и да не е нашенски вид.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Съб Фев 16, 2019 2:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
alexks



Регистриран на: 30 Мар 2019
Мнения: 1

Мнение Някой знае ли какво е това Отговорете с цитат
Здравейте, вчера намерих това в една горичка край Ямбол, някой знае ли от какво дърво или храст е?
https://photos.google.com/photo/AF1QipNwzYTe1rEC8exWcWOS5MZ0YTeQZaqO9fLG0zSO
Съб Мар 30, 2019 1:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3283
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Re: Някой знае ли какво е това Отговорете с цитат
alexks написа:
Здравейте, вчера намерих това в една горичка край Ямбол, някой знае ли от какво дърво или храст е?
https://photos.google.com/photo/AF1QipNwzYTe1rEC8exWcWOS5MZ0YTeQZaqO9fLG0zSO

Не мога да видя снимката, може и при мен да е проблемът - дава ми съобщение:

404. Това е грешка.

Заявеният URL адрес не бе намерен на този сървър. Това е всичко, което знаем.


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Съб Мар 30, 2019 2:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tomaraya



Регистриран на: 18 Сеп 2011
Мнения: 125
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Само искам да помоля всички Вас да не огласявате находищата на редките видове ! Вчера видях вандалски изровени луковици на поне 30-50 родопски лалета . Не публикувам снимки -гледката е ужасна , само за ориентир -става дума за землището на Мелник .
Пон Апр 15, 2019 11:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мартин Стоилов



Регистриран на: 12 Апр 2024
Мнения: 1
Местожителство: Пловдив

Мнение Скоруша (Sorbus domestica) Отговорете с цитат
Здравейте планинари! Казвам се Мартин Стоилов и съм докторант в Аграрен Университет Пловдив. Темата на докторантурата ми е свързана с изследване на скорушата в България. Целта ми е да изследвам колкото мога повече плододаващи дървета и накрая да създам насаждение, където да се съхраняват най-ценните форми от този все по-рядък, но много ценен вид. Имам нужда от вашата помощ - споделете информация за всяко едно плододаващо дърво, което ви е известно - описание на плодовете, снимки, местоположение. Ако се притеснявате да споделите точното местоположение, изпратете ми го на лично съобщение. Ще ви бъда много благодарен. Скоро тръгвам на експедиции из страната и ще се радвам да се видим на живо.
Пон Апр 15, 2024 6:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Страница 13 от 13

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov