ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Краище, Руй: с. Насалевци - вр. Щърби камък

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Краище, Руй: с. Насалевци - вр. Щърби камък
Автор Съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Краище, Руй: с. Насалевци - вр. Щърби камък Отговорете с цитат
Малко снимки от разходката: https://photos.app.goo.gl/4aKu5PZt8m6rLwJr5
Ако не се виждат, надписите към снимките се появяват след натискане на бутона "i" в горния десен ъгъл на екрана.
Съб Апр 06, 2019 8:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Влече те тази граница и това е Laughing , някой ден ще те арестуват някъде да знаеш Laughing
отново хубаво ходене си направил

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Съб Апр 06, 2019 9:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
Влече те тази граница и това е Laughing , някой ден ще те арестуват някъде да знаеш Laughing
отново хубаво ходене си направил


Е да има и нещо символично в границата - застанал на нея можеш да погледнеш и отсам и оттам - минало, настояще и бъдеще. Време по пространство - получават се интересни комбинации.
Мен не знам, дали ще ме арестуват, защото границата ме обича, а и спазвам някои елементарни правила, разбира се, изглеждащи наглед глупави и незабележими за много хора но,... както се изрази веднъж един дългогодишен граничен офицер и командващ войските в близкото минало: "Граници винаги е имало и ще има - ще се променя само режимът за тяхното преминаване".

Сега сериозно - при една от разходките ми в района на западната ни граница с Р. Сърбия се натъкнахме на граничен наряд (леле как звучи днес това понятие) на доста криво място за джипове (т.е. хората бяха минали пеш доста, докато се качат на границата). Поговорихме си културно около половин час. Дори не ни искаха и лични карти, може би заради естеството на разговора, знам ли..., но приятелски ни предупрадиха да не навлизаме в съседна територия, защото ако попаднем на сръбски наряд, ще си имаме големи неприятности. По-късно на кафе с мой приятел в Трън, който е от района, бях осведомен, че онези не се церемонят - опраскват те с едно бързо производство и така - иди се жалвай, ако си нямаш друга работа на: www.poparmeniya.com
Съб Апр 06, 2019 10:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov