ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Среща на любителите на Родопа - Орехово 31.05-02.06.19
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Среща на любителите на Родопа - Орехово 31.05-02.06.19
Автор Съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
С ниска, но за сметка на това много бърза кола, често правеща си селфита с триногите може ли да се стигне до местоназначението? И ако да, къде дебнат трикраките гадини в района?

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Май 14, 2019 12:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KKsNick



Регистриран на: 15 Яну 2018
Мнения: 10
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Tito написа:
С ниска, но за сметка на това много бърза кола, често правеща си селфита с триногите може ли да се стигне до местоназначението? И ако да, къде дебнат трикраките гадини в района?


Пътят до там е асфалт, а триноги може да има в участъка Пловдив-Асенвград.
Там до КЦМ има и стационарна камера.
На входа на с. Хвойна има пункт на КАТ и стационарни камери.
Участъкът Асеновград-Хвойна е с доста завой и малко места за изпреварване,
та с бързата кола - по-внимателно Wink
Вто Май 14, 2019 8:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пишете от петък или събота ще идвате, иначе е ясно че е задължително от петъка Smile.

Така пътувам аз - прибиране от работа в 18,30, приготвяне на багажа, кратка караница с детето и жената (за подържане на тонуса), почивам 10-на минути и към 19,15-20 тръгвам, до 22,00 сме стигнали. Вечеряме и по леглата. Пътят до там е слънце, кеф ти през околовръстното на майнатаун, кеф ти през самия град. Преди тръгване се проучва пътната обстановка, ако има проблем между Пловдив и Асеновград, обиколни варианти бол - и през Ягодово и през Садово. По-бързо от 2 часа и 15 минути от София не съм го взимал, ама после ни се повръща на всички Smile.
От авторите на скъпите снимки напоследък дебнат на влизане в Асеновград, иначе има стационарна камера в Хвойна, влизането в Пловдив преди КАТ, както и на представителствата на Хюндай/Мерцедес. Който пътува по тъмно да намали скоростта след мелницата на Асеновград, крепостта е осветена впечатлително.

Основният план е за ходене с колите до Чудните мостове (заради децата), оттам към Цирикова църква, там съм си заплюл разчистване на влизането в каньона под върха. От там и Кабата обратно към колите или пеш към Орехово, като за последното ще трябва да направим стройна организация с мпс-тата и шоферите. При наличие на добро време и желание - може да се завърти през вила Атия, античния път, хижа Персенк и оттам пътища бол към селото или обратно към колите. Може и през Атия, Мезаргидик и връх Персенк, билно извращение към Кабата
Модър, Лилково и разни варианти около селото бол.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Май 14, 2019 8:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Има ли обхват на тази хижа/ вила /къща за гости????
Гледам Дидогена се гласи да идва, ако няма обхват как ще правим спасителна операция от Чучул до хижата даречем Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
И Пацко ПРОСТАКА ще идва да пречи ама ще е с жената така, че ще си легне още в 22,00ч няма да можем да се видим с него щото аз сигурно ще пристигна в късни доби в петък. Very Happy
Вто Май 14, 2019 9:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Има обхват, има Wi-Fi, има всичко.
Колко пъти пристигаме между 21 и 22,30, заричаме се че след малко лягаме, за да ходим яко на другия ден. Често лягаме малко преди изгрев, пак ходим ама не ни е яко Smile. Понякога берем срам пред децата, като слизат по стълбите за закуска и ни заварят там на биричка преди лягане Croc
Иначе имаме едни пия.... ъъъ, приятели, дето вместо Орехово бяха стигнали почти до Оряхово, та пристигнаха малко преди 3 сутринта, та колко късно да дойдеш Ники?

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Май 14, 2019 9:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Ех, Другарю! Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
….Нещо ми е домъчняло за Вас......



Щом пък така поставяш въпроса...…………….
Вто Май 14, 2019 9:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Цецкооу, ти и домочадие какви ги мислите за мероприятието, ще се материализирате ли?

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Май 14, 2019 11:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Има ли обхват на тази хижа/ вила /къща за гости????
Гледам Дидогена се гласи да идва, ако няма обхват как ще правим спасителна операция от Чучул до хижата даречем Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
И Пацко ПРОСТАКА ще идва да пречи ама ще е с жената така, че ще си легне още в 22,00ч няма да можем да се видим с него щото аз сигурно ще пристигна в късни доби в петък. Very Happy

Не го мисли това. Тази кола не съм я прежалил още.
Пацо много тънкообиден си станал. На стопанката ли се дължи това.?

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Вто Май 14, 2019 1:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Бааа, няма такова нещо Wink
Ще се радвам да се видим.
Дано не се разпадне колата, че малко от нея е останало около ръждата хихи.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Вто Май 14, 2019 9:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
За сега 2 сигурни човеци/ аз и малкото дете/ 10 литра бял винцок / от скъпото това уточнение е за Пацко/ и червен винцок.
1 или 2 несигурни човеци.
Несигурните ще ги уточня до 19.05.2019.
Забравих да кажа, че ще се домъкнем в петък късно, късно, че да не стане и първите часове на събота.
Двете места да са ВИП, че да нямаме разправии с организаторите и по късните часове да правим скандали и побоища.
Сря Май 15, 2019 8:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Записани сте вече Smile. По-натам ще пусна и списък с разпределението по стаи, да си знае всеки къде да се настанява като пристигне и завари останалите, докарали се до нечленоразделна реч и невъзможност за вертикален стоеж и придвижване Smile
Винце няма при мен, ще докарам остатъците от кайсиевата ракия, слабичка ама хубава.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Май 15, 2019 9:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Материализиране Отговорете с цитат
vaskoo написа:
Цецкооу, …………………….



Домъчняло ми е за верни другари, които са в основата на рахата, след здравето на децата и наред с добруването на жената. Ама с цел последното, ще кова дюшеме и ще сглобявам пергола на 300 км. източно от местосъбитето пред каравана, позиционирана на първа писта в к-г "Лозенец", където моята шестица от тотото ще изкара част от лятото.
Естествено, ще наваксам с лятно чеверме в природата, или мощен есенен курбан, или др.под.
Корпорацията е жива!
Чет Май 16, 2019 11:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Другарю Цецко. Времето ще е много много лошо за коване на дюшеме и опъване на перголи, така , че ако размислите.....
Корпорацията си е жива Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Чет Май 16, 2019 11:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение И аз понеже Отговорете с цитат
...съм си тарикат ще пътувам от петък сутринта. Та до кога да си пия сам и да чакам гости. Аааа ще залостя портата и ще посрещам в колибата на кучето, а то вътре при мен.
Аман от работохолици като Изхода... Ма нека, че нали има да помага за ипотеката. Smile
Ще се видим там Wink

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Чет Май 16, 2019 11:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Краткъ сВодка за сБирката дотук:

Дотук има заети 4 стаи от петък, останаха 3.
1. Аз, жената и детето.
2. Непознат за форума приятел с децата.
3. Пацко с жена и куче. Състезание за най-ръждива кола.
4. Ники (EXIT) с няколко представители на младежта.


Ето и непотвърдените, но изявили желание:

Дидо - надявам се да потвърди присъствие, ще е приятно на цялата трупа.
Ристо заяви спане на палатка. Ако може да упомене и дата, надявам се от петък вечер де. Колелото ще го пазим, че да има за какво да му се подиграваме на другия ден.
Kent-а заяви присъствие за маса и разходка, но не каза къде и с кого ще спи кръстницата.
Tito - ще дойде да установи коя е най-бързата ръждива кола, ама ако може да уточни с кого и кога ще пристигне.
didogen - щял да си взима колелото и да пречи на Ристо, и приятелката да му пречи на пиенето ... дано потвърди присъствие, както и точни дати, че заканите му са интригуващи.
Иво - надявам се да потвърди от петък, да довлече и компания, било то с gundu или сгодни женици.
Диана - от цялата провдивска тумба, само Диана се престраши да пише, дано има възможност и желание ореховско. Ако ли не - ще пием за нейно здраве. Другите майни няма да ги споменавам, дано си присетят по някое време преди 31-ви да потвърдят.
Петър - заявка за други дати, надявам се да успее и потвърди за уречените.


Ето и част от липсващите засега, дано се появат, макар да са заподозрени в други неотложни ангажименти:
Цецко - вместо да докара дюшемето да го изгорим в пещта, та да загрее за ярето, той се занимава с глупости.
Метер.АК - Ведрин и Нина, винаги приятна компания, мълчат по въпроса, а няма кой да замери гама-фона.
ФЕНската старозагорска маса я няма никаква.
Ще пробвам да докарам един виден съфорумец, дето се е отлъчил отдавна, е га повлека крак и я гърбев, я някой друг пропише отново тук.
Стефан - като не дойде той, не знам кой друг ще се съгласява така безропотно с всяко мнение или твърдение.
Мартин - водопади и параклиси бол около селото.


Всеки друг да се чувства добре дошъл, от мен малко организация, малко яре, малко ракия и много добро настроение.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Май 16, 2019 11:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov