ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Препоръка за ортопедични стелки в София
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Препоръка за ортопедични стелки в София
Автор Съобщение
EXIIIT

Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ами карам ски и нося стелки ортопедични, но само в паркетните чепици в ски обувките съм ги слагал няма ефект.
Също така и в обувките с които ходя в планината също няма ефект. Мисля си, че и ски обувките и планинарските са с достатъчно изразени стелки които не ми изморяват краката. Може и аз още да не съм в напреднала форма на нисък свод или дюстабан или каквото и да е там и затова така да се чувствам.
Пет Дек 15, 2017 5:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei

EXIIIT написа:
Ами карам ски и нося стелки ортопедични, но само в паркетните чепици в ски обувките съм ги слагал няма ефект.
Също така и в обувките с които ходя в планината също няма ефект. Мисля си, че и ски обувките и планинарските са с достатъчно изразени стелки които не ми изморяват краката. Може и аз още да не съм в напреднала форма на нисък свод или дюстабан или каквото и да е там и затова така да се чувствам.

Не съм запознат достатъчно за коментирам, но просто искам да вметна, че има различни видове стелки.
Стелките за които говорех са твърди (не се огъват) и са точно копие на крака ми. До колкото знам, не могат да се използват за нещо различно от ски обувка. Аз лично имах проблем с много неприятно изтръпване на крака и за това си ги направих.
Съб Дек 16, 2017 2:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido

slavei написа:

Не съм запознат достатъчно за коментирам, но просто искам да вметна, че има различни видове стелки.
Стелките за които говорех са твърди (не се огъват) и са точно копие на крака ми. До колкото знам, не могат да се използват за нещо различно от ски обувка. Аз лично имах проблем с много неприятно изтръпване на крака и за това си ги направих.

Глей ти, имам същия проблем. Изтръпването се появява като напъна долните два щраймера. Вероятно сводът пада още повече, та оттам...
В опит да реша проблема сложих шол-ски стелки. Работят, донейде, но сякаш идат твърде големи.

Съб Дек 16, 2017 4:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
taurus

Местожителство: София

Има ли читави стелки (не конкретно за планина), които да омекотяват добре, и да наподобяват някакъв свод?
Понеже с нортфейсите (за града) все едно стъпвам на асфалта (не са оригиналните стелки). Нещо до 20тина лв (и за брат ми ще иска да ги смени). Да са цели стелките. Купувах едни с гел на Шол... изцяло от гел, но са доста тежки.

Тук гледам соломонските ги хвали колегата.

Иначе за ортопедични - още ги пазя тези от 10ти пост - 300лв са обаче (бяха), но доста качествени, даже ги изпрах наскоро в пералнята и нищо им няма (с ~3мм нещо като Eva пяна по средата) , а искам поне още един чифт за работата да си имам, но да не са над 100лв. По принцип имам някакво предразположение и е добре да нося ортопедични, особено ако са калпави (плоски) обувките.

Нед Юни 09, 2019 3:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
vaskoo

Местожителство: София

Правя си стелки тук.
Доволен съм от стелките, износих едни, сега ползвам втори чифт.

Нед Юни 09, 2019 10:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.