ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Аларма за новите технологии!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Аларма за новите технологии!
Автор Съобщение
mom4i



Регистриран на: 05 Авг 2014
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
УЖас и Шок!

https://www.thesofiatimes.com/skandal/17847/%D0%BC%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B01-%D1%83%D0%B1%D0%B8-700-%D0%B3%D1%8A%D0%BB%D1%8A%D0%B1%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%BD%D0%B0-5g-%D0%B4%D0%BE-%D0%BD%D0%B4%D0%BA-%D1%86/
Нед Юли 07, 2019 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
mom4i написа:
УЖас и Шок!

https://www.thesofiatimes.com/skandal/17847/%D0%BC%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B01-%D1%83%D0%B1%D0%B8-700-%D0%B3%D1%8A%D0%BB%D1%8A%D0%B1%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%BD%D0%B0-5g-%D0%B4%D0%BE-%D0%BD%D0%B4%D0%BA-%D1%86/


По всяка вероятност става дума за фейкнюз, въпреки снимките на антената с надпис А1 и умрелите гълъби. Вероятно са монтаж, така че без паника и излишна емоция от страна на орнитолози, соколари, ветеринари, еколози и тям подобни, с възможни френетични реакции! Punk

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Пон Юли 08, 2019 12:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lz1fw



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 713
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
По всяка вероятност?

Ще премълча.
Пон Юли 08, 2019 2:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Митко



Регистриран на: 18 Фев 2014
Мнения: 37
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Аз пък четох някъде, че са намерили и около 500 човешки трупа, но тайно са ги извозили в неизвестна посока.
Twisted Evil Laughing
Пон Юли 08, 2019 10:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mom4i



Регистриран на: 05 Авг 2014
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
Митко, не се приема! Ако имаш новина - споделяй, ако нямаш - не ни занимавй с клюки някакви! Very Happy Very Happy Very Happy

Това с 5G-то ми се нарежда начело в листата, заедно с модата напоследък всеки да да си изкаже компетентното мнение, че не е имало американци на Луната. Мисля, че са горе-долу същите хора. Те и за Земята не са убедени, че е кръгла, но сега това не е толкова модерно, и си траят по тази тема.

На зле е тръгнал света, с толкова много специалисти...
Вто Юли 09, 2019 8:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
djogobg



Регистриран на: 28 Дек 2016
Мнения: 106

Мнение Отговорете с цитат
Конспираторите се виждат в чудо, когато ги надцакаш:
- Кацането на луната е било инсценирано.
- Ти си мислиш, че самата луна съществува ли?


- Земята е плоска.
- Мисля, че концепцията ти за това, което наричаме Земя е грешна. Светът ни се определя от съзнанието, така че Земята е с различна форма за всеки.


- 5Г убива птици.
- Ти си мислиш, че това е 5Г? Всъщност това е 4Г, просто досега му криеха пълните възможности, за да могат сега да рекламират нов продукт. Всъщност 5Г "клетките" са нов вид акустични подслушвателни устройства и птиците умират от ехо генерирано в утразвуковият диапазон.
Вто Юли 09, 2019 9:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Denton



Регистриран на: 03 Окт 2018
Мнения: 59

Мнение Отговорете с цитат
Навремето имах колега запален по всякакви подобни конспирации. Любимата му история беше, че САЩ имат база на обратната страна на Луната и карат там сърф по хавайски ризи. Един ден дойде и много сериозно ми каза: - Ще ти кажа една голяма новина, но няма да ми говориш зад гърба, че съм луд. Оня е ходил на Марс. - Кой, питам аз, шашардисан. - Обама. След това се врътна и си отиде в неговата стая.

По конкретната "новина", само споменаването на "зелените организации “Чисти Балкани” и “Искаме зелена България”" трябва да покаже колко е истинска подобна спекулация.

_________________
I have come to this great land to seek my very own sun!
Вто Юли 09, 2019 9:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
5G’s Waveform Is a Battery Vampire

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Пон Авг 05, 2019 11:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
колеги, всички виждаме, че сега това с 5G е модерна тема. аз обаче предлагам да се фокусираме малко по-напред: IEEE 802.11ad Alcohol
(незнам дали плахо да спомена, че устройства работещи в диапазона 60GHz се продават свободно на пазара)
Вто Авг 06, 2019 9:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov