ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Жега

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Жега
Автор Съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Жега Отговорете с цитат


_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Нед Авг 11, 2019 11:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Наивен въпрос Отговорете с цитат
Значи за кучета и крави може! А онзи нещастник, дето си топнал гъза, ще го търсят с НАСА, за да го глобят 5000 лева? Хайде да ви чуя, де, "еколозите", дето ме обвинявахте, че съм позволил на тригодишни деца да джопнат в езерото! Да ви имам принципите...
Нед Авг 11, 2019 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Re: Наивен въпрос Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Значи за кучета и крави може! А онзи нещастник, дето си топнал гъза, ще го търсят с НАСА, за да го глобят 5000 лева? Хайде да ви чуя, де, "еколозите", дето ме обвинявахте, че съм позволил на тригодишни деца да джопнат в езерото! Да ви имам принципите...

На всичкото отгоре се плащат и субсидии за тази високопланинска паша в парковете. А и понякога получателите на тези субсидии нямат много общо с планината или дори животновъдството...

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Нед Авг 11, 2019 11:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Така де... Отговорете с цитат
Аз затова питам: къде са принципите? В природната забележителност от местно и национално значение "Урдини езера" пасат табуни подивели коне, "отглеждани" със субсидии. Мальовишката река е пълна с лайна от други коне, а водата от реката отива за водопой в хижата. Под хижа "Вихрен" има егрек, а Бъндеришките езера са овоняни от стадата крави. Само една майна мога да им тегля на управителите на двата парка и разговорът ни ще е дотук!
Пон Авг 12, 2019 12:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Re: Така де... Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Аз затова питам: къде са принципите? В природната забележителност от местно и национално значение "Урдини езера" пасат табуни подивели коне, "отглеждани" със субсидии. Мальовишката река е пълна с лайна от други коне, а водата от реката отива за водопой в хижата. Под хижа "Вихрен" има егрек, а Бъндеришките езера са овоняни от стадата крави. Само една майна мога да им тегля на управителите на двата парка и разговорът ни ще е дотук!


Можеш да подадеш сигнал в РИОСВ, с горния клип като доказателство.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Авг 12, 2019 12:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Не така, Дидо! Отговорете с цитат
Искаш да ме натопиш пред прокурора за неразрешени видеозаписи? Оня, къпещият се, чудесно може да осъди снималия го, сайта и управлението на парка за нерегламентрирано снимане. Няма нужда да добавям, че подобни снимки и видео нямат никаква стойност в съда. Вероятно същият проблем съществува и при снимане на крави, кучета и други домашни любимци, но това трябва да обсъдя с моя адвокат.
Пон Авг 12, 2019 2:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov