ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
От Чуйпетлово до Железница

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
От Чуйпетлово до Железница
Автор Съобщение
Vitosha19



Регистриран на: 13 Сеп 2019
Мнения: 1

Мнение От Чуйпетлово до Железница Отговорете с цитат
Здравейте! Напоследък често минавам маршрута от Мърчаево до Чуйпетлово и ми харесва много, приятно е и е доста по-спокойно, но се чудя дали мога да удължа маршрута до Железница?
Може ли да се стигне до там? Ако може, колко време приблизително е пътя и от къде се мина, през Ярлово или има по-пряк път?
Благодаря Ви!
Пет Сеп 13, 2019 10:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Здравей!
От Чуйпетлово препоръчвам да хванеш пътеката за з. Смильо. (Около час). От заслона - обратно на Е4 - червената марка посока Драгалевци до Ярловския Купен ( в тази посока не съм го вървял, изкачване е така че предполагам 2-3 часа). От него надолу по синята маркировка към з. Синята стрела (Слизал съм го само веднъж зимата, под час ще да е). От заслона до Железница няма час.

ПП. Ако решиш имам предложение - търся някого с когото да споделя една моя идея. Тръгвам сутринта от Рударци (там живея). Качваме се до Черни връх през заслоните Каменоделец, Пинко, край х. Рудничар до Конярника. От върха мисля да сляза към Кладница, за да не пповтарям същия път. Ти ако решиш може да слезеш кеф ти към Железница, кеф Симеоново и прочия опции към града.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Сеп 13, 2019 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov