ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Първото българско изкачване на Айгер 1975 г. и второто 1978

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Алпи Предишната тема
Следващата тема
Първото българско изкачване на Айгер 1975 г. и второто 1978
Автор Съобщение
Spas



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 159
Местожителство: Sofia

Мнение Първото българско изкачване на Айгер 1975 г. и второто 1978 Отговорете с цитат
Първото българско изкачване на северната стена на Айгер 1975 г. и изкачването по Японската диретисима през 1978 г. с жена -Мария Христова всичко това в сайт със снимкиhttp://aiger1975-78.hit.bg/
Пон Ное 12, 2007 5:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти, евала за ценните кадри и разказа, тези неща трябва да останат документирани, поздрави за вложените усилия.

Гледах наскоро - на феста - филм с това момиче Мария Христова, качване на Вихрен беше - "Изгреви" или от сорта се казваше филма, около 1978. Имаше любопитни моменти там...


Последната промяна е направена от dido на Пон Ное 12, 2007 7:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Ное 12, 2007 7:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Spas



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 159
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Радвам се, че Ви харесва и аз смятам, че трябва да се документира и разпространява да се знае историята Very Happy Very Happy
Пон Ное 12, 2007 7:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
И аз ще кажа "евала". Много ценни наистина. Аз си харесах и тези от Алпите през `76-та Very Happy
Черно - белите са уникални, обаче най - яката снимка за мен е тази :



Извинявай за въпроса, ама ми е любопитно, кой от двамата си ти на втората снимка от галерията, където майка ти ви изпраща - предполагам, че другия мъж е брат ти?
Пон Ное 12, 2007 8:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Мдам. Този кадър е култов! ръкопляскания ръкопляскания
Пон Ное 12, 2007 9:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Spas



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 159
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:
И аз ще кажа "евала". Много ценни наистина. Аз си харесах и тези от Алпите през `76-та Very Happy
Черно - белите са уникални, обаче най - яката снимка за мен е тази :



Извинявай за въпроса, ама ми е любопитно, кой от двамата си ти на втората снимка от галерията, където майка ти ви изпраща - предполагам, че другия мъж е брат ти?

Това е по едно от ребрата от юг на Гранд Жорас, малко преди върха,тогава не успяхме да го изкачим, горе стана много лавиноопасно и се отказахме
Вто Ное 13, 2007 10:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Spas



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 159
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:


Извинявай за въпроса, ама ми е любопитно, кой от двамата си ти на втората снимка от галерията, където майка ти ви изпраща - предполагам, че другия мъж е брат ти?


Извинявай за късния отговор, аз съм този вляво, а вдясно е Райчо Тодоров, който с Ганчо Тодоров след това качиха Пиц Бадиле Very Happy
Имам само по голяма сестра, а това е известния ми ЗАПОРОЖЕЦ с който тогава 1976 г. обиколихме за един месец Алпите
Съб Сеп 27, 2008 10:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Алпи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov