ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение статия Отговорете с цитат
https://www.dnevnik.bg/zelen/2019/11/03/3964078_s_avtomobil_v_zashtitenite_teritorii_da_obichash_i_da/?ref=home_more_from_Dnevnik
Пон Ное 04, 2019 6:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе не ща да го пиша това в темата за нередностите, защото най вероятно проблема е само при мене... Значи от едно известно време часа на коментарите е с един час напред. Не съм сигурен дали стана с промяната на времто. Но си стои така и не се оправя . Та ако някои го има това и на неговия компютър и знае как да се оправи да каже. Не че ми пречи но дали нещо не е станало дето не трябва и трябва ли да вземам мерки. Иначе влизам и публикувам в сайта без проблеми. Благодарности.
Чет Ное 07, 2019 3:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Отдавна е така. не си обърнал внимание нищо страшно няма Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Чет Ное 07, 2019 3:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти, Изходе !
Чет Ное 07, 2019 3:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат

Чет Ное 07, 2019 3:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Напоследък се забезязва ясната модна тенденция сами жени да щъкат из планините. При това не къде да е из планините, ами баш по най-яките и секси места, щото то е ебати тъпото да ходиш по ниското и в приятно време. Също така характерно е че тия жени са на една съвсем зряла и даже презряла възраст, та оправдания от рода на "малка и глупава съм още" или "не ми са е начесало чесалото" и други подобни не вървят. Та само да кажа на тези мили бесновати дами, че да се опитваш да намериш изход когато си desperate и pathetic чрез вършене на простотии в планините или където и да било другаде е като да се опитваш да загасиш огън като хвърляш в него слама. За съжаление, няма как - воден от светлия пример на цецко - да не цитирам класиците, т.е., народа, който е рекъл, че убостта е довреми, а глупостта е до края.
Сря Ное 13, 2019 8:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
...от едно известно време часа на коментарите е с един час напред...

Влез в профила си и укажи долу към края на страницата с настройките, че часовата ти зона е "GMT + 2 Часа".

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Сря Ное 13, 2019 8:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти, Ведрине. Направих го. Оправи се.
Ведрине, да ти кажа нещо тука... Хич ме няма по тия неща, обаче най-редовно отварям онази там тема дето в нея пишете неколцина души. Нищо не разбирам, естествено, но е голям кеф как си говорите спокойно и лежерно за разни такива неща. Действа много хармонизиращо. Невероятно е как ги разбирате всички тия дивотии и чуднотии...
Сря Ное 13, 2019 8:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Нашият форум и за миг не спира да ни удивлява. И предстои да открием най-доброто в него. Във всяка негова тема се крият невиждани богатства и знание спиращо дъха с красотата си, които омагьосват завинаги. Там ще изкачвате нови и нови върхове и ще се чувствате като господари на света. Разгледайте богатото планинарско наследство на форума и открийте темите, в които можете да оставите и своята следа. Бъдете сред участниците в тези невероятни планинарски приключения.
Къде се намира всичко това?
Планинарски форум. Добре дошли в www.planina.e-psylon.net – станете членове сега!
Сря Ное 13, 2019 10:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Напоследък се забезязва ясната модна тенденция сами жени да щъкат из планините. При това не къде да е из планините, ами баш по най-яките и секси места, щото то е ебати тъпото да ходиш по ниското и в приятно време.


Къде ги срещате такива? За един прЕател питам Cool

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Ное 14, 2019 10:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
ray написа:
Напоследък се забезязва ясната модна тенденция сами жени да щъкат из планините. При това не къде да е из планините, ами баш по най-яките и секси места, щото то е ебати тъпото да ходиш по ниското и в приятно време.


Къде ги срещате такива? За един прЕател питам Cool


Светли отиваш на хижа Мальовица сядаш си отвън и почваш да броиш............
Някой излизат дори с готови бебета отвътре.
Който има снимки да пусне /бате Петьо, Фена и другите дето бяха там и снимаха детската градина/, че на Светли приятеля да разбере за кво става реч. И това е само едно от местата Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Дори потърси в "Срещи" мисля, че там беше темата за поставяне на паметната плоча на Тошко и ще видиш какъв извор на самотни женички си изпуснал Very Happy Very Happy Very Happy
Чет Ное 14, 2019 10:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
ще видиш какъв извор на самотни женички си изпуснал Very Happy Very Happy Very Happy

И разбираш защо са самотни, след като ги опознаеш Laughing
Чет Ное 14, 2019 1:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Митак



Регистриран на: 04 Мар 2014
Мнения: 565

Мнение Отговорете с цитат
Не мога да се стърпя:
- Ох, изпадам в депресия. Много съм самотна и съм напълняла.
- Глупости! Я покажи къде си напълняла?
- Ти още малко ще поискаш да ти покажа и къде съм самотна...
Чет Ное 14, 2019 2:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Кратко и ясно казано, DHG Smile. А мацката на снимката някоя филмова или друга звезда ли е или и ти не знаеш? Smile

Светликс и Изходе, навсякъде са. Няма проблем, че са сами. Няма проблем и че са самотни. Всичко това е нормално. Въпросът е да не вършат глупости. Поне съзнателно. Иначе знаете мнението ми за жените - ако са свестни са страхотни планинари, а и не само. Smile
Пет Ное 15, 2019 12:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
... мнението ми за жените ...

Абе не го знам, ама предвид, че често питаш кой е чел първите три глави на библията, взех, че пак ги прочетох...
Пък там се говори за човека И жената.
Сиреч, отците библиописци са обърнали изрично внимание на разликата...
Пет Ное 15, 2019 10:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 21 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov