ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
до Twoo: Ни ъкъл, бих добавил аз... Обикновен без-умец..
Сря Ное 20, 2019 2:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Twoo написа:
https://trafficnews.bg/absurdi/sakandal-dotsent-reklamira-dobavki-koito-boian-petrov-161015/
Ни срам ни свян... Уж образовани хора, а лъжат като дърти ци*ани...


Четох го онзи ден и се чудих...Поне да беше измислил нещо по-оригинално. Хич не мога да повярвам, Боян Петров да не е чувал за добавки, съдържащи Л-арганин. Най-вероятно дори е приемал такива, но друга марка.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Ное 20, 2019 3:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Когато човек е фалирал, гледа как да се справи без да плаща. Иска да изпие някъде едно безплатно кафе. Ще му се да седне някъде и да се поразговори. Направил съм пространно проучване върху безпаричието.
По тази причина ... минавам през англиканската църква, където предлагат кафе. А ако влезеш вътре и присъстваш на литургията им, дори ти подаряват и някоя религиозна книга ...
Дали не се опитвам да мина метър? Така е.
Чет Ное 21, 2019 5:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Когато ме виждат господин И. и годсподин Х. винаги ме викат в тяхната компания и ме черпят. Те имат яки портфеили, получават тлъсти пенсии и инкасират и по шест-седем наема всеки един. Вшждат ме мен че съм без пари и ме черпят. Тези дни когато ми казаха “ела да пийнеш по нещо” се разплаках – не зная защо. Може би от обич.
Завчера като ме видяха отново и ме повикаха не седнах при тях, срам ме хвана.
Пет Ное 22, 2019 2:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
За жалост такава музика вече май няма.

https://www.youtube.com/watch?v=84GRP-GsVgA
Пет Ное 22, 2019 8:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Пазете се от некадърни шивачи!
През годините срещнах какви ли не малоумници, за някой дори работех, но така и не се озлобих достатъчно, че да затворя нечии бизнес. Е вчера една некадърна шивачка успя да ме вбеси така че сън да не ме хваща. Така се зарадвах че успях най-накрая да си намеря PrimaLoft яке и тънка пухенка... Прималофта имаше съвсем леко скъсване на левия ръкав 5 на 5мм, а пухенката чисто нова, но с леко разкъсан шев около 3-4см на един от редовете. Та въпросната госпожа ми заши някакъв крив участък 2 на 2см наподобяващ квадрат с шевове през 2мм един от друг. Стана адски грозно, инак изглежда що годе здраво зашито. Както и да е... Ама пухенката да я зашие на криво и с кафяв конец, при положение че е синьо и е на редове... Е това вече е престъпление! За капак я мацала отвътре с тебешир да знае кой ред е... Ех та не видях вчера в дъжда, че бързах... Не ми даде и касова бележка. Сега ще я докладвам докато не и видя ателието затворено, та никога повече да не осакатява дрехите на хората. Ако мразите тайно някой пратете го при нея! Ателието е зад четвъртък пазара.
Вто Ное 26, 2019 10:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отнеми газта.... Отговорете с цитат
…..че да не стане обърквация.

Защо ще и затваряш ателието на госпожата? Ами като си си купил втора ръка дреха, ти си отишъл и при евтина шивачка, значи. Толкова си може жената.
´що не даде някой лев за шев повече на някой от долуизброените и нямаше сега да хабиш невъзстановяем нервен ресурс?

Ники Стил Моделс - Николай Титов ЕТ Пловдив
Ангов Стил ЕООД Пловдив
Атес стил ЕООД Пловдив
Бале ООД Пловдив
Бапа - спорт ЕООД Пловдив
Блар - Румяна Балючева ЕТ Пловдив
Булгариен Бейчаер ООД Пловдив
Гема - 96 ООД Пловдив
Деколейт - Георги Дунков ЕООД Пловдив
Дизен ЕООД Пловдив
Евростил Комерс ООД Пловдив
Елпида - Нанси ООД Пловдив
ЕН - ДИ ООД Пловдив
Ивиа - Иванка Събева ЕТ Пловдив
Илен ЕООД Пловдив
Рефлекс ЕООД Пловдив
Сисон (Сисон ЕООД) Пловдив
Стефи - Стефка Гергова ЕТ Пловдив
Сторекс 2000 ООД Пловдив
Тидея ООД Пловдив
Тони - К ЕООД Пловдив
Хера 44 ЕООД Пловдив

Я докладвай и правителството докато не го видиш затворено, та никога повече да не осакатява живота на хората.
А-а-а, Двойния....
Вто Ное 26, 2019 11:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Интересен списък. Мерси!
Защото не познавам шивачи. За това... Инак не съм търсил да е евтино. Аз ако исках да мина тънко малко тиксо и е готово. Нали е за гората... Другото и с леко разшит шев можеше да се носи и така... Но обичам нещата да се поддържат. Якетата естествено са от килата. 600лв за нови не ми се дават... А работа дето и сам мога да свърша, предполагах че всеки определил се като шивач ще успее. Наивно от моя страна. За Бале не съм се сетил изобщо, макар че имам сако от тях и 6 години не е мръднало... Ако са същата фирма де...
Вто Ное 26, 2019 11:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Нищо не оправдава някой, който не си върши работата както трябва! Това няма общо със скъпо или евтино. Защо тогава не си напише отвън на ателието - "шия както падне" ? Присъединявам се към тези, които мразят циганските работи. Антирекламата е силно оръжие и трябва да се използва, щом има основание.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Ное 26, 2019 12:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
По тази логика трябва да се затворят 90% от автосервизите, 50% от лекарите ще си останат вкъщи, 99% от майсторите по шпакловка, ВиК, пътно строителство ще останат без работа … Razz

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Вто Ное 26, 2019 1:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение А как трябва? Отговорете с цитат
mislesht написа:
Нищо не оправдава някой, който не си върши работата както трябва! …………………

……..."шия както падне" ?

Присъединявам се към тези, които мразят циганските работи. ……………………………...


Критериите за "как трябва" са синусоида някаква.
Може да е била написала "шия както мога". И сигурно го е била написала с цена от 4 лв. за ремонт на пухено яке.
´айде на не се дискриминираме, моля. Нали сме в декадата на ромското включване.
Вто Ное 26, 2019 1:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Аз като ходя някъде обикновено не питам за цена, щом искам да се свърши работа. Ето колата половин година течеше като лейка защото в сервизите отказваха да я приемат. Никъде не съм питал за пари и тн... Исках да се оправи. Е накрая се намери човек. Оправи я и му платих двойно ей така от благодарност. Аз се занимавам с компютри... Звънкат ми хора и очакват че с кристална топка виждам всичко, хвърлям и малко боб за допълнителна проверка и им казвам какво да направят... Любимото ми е след някой ремонт да кажат. Ама това твоето нищо не струва ти за пет минути работа толкова пари... Та разбирам ги хората гледам да влизам в положение, но понякога не мога да си затворя очите, а и не трябва.
По същите причини поздравявам разни некадърни шофьори по цял ден. Знам че няма да променя нищо, но ми е трудно да си трая.
Вто Ное 26, 2019 2:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение По Чудомир... Отговорете с цитат
Twoo написа:
……..…….. няма да променя нищо, но ми е трудно да си трая...………..


"— Море и менека ми остават още малко. Че накарам бай Миле да изчисли харно сметката, па и я, аллалем, че изокам, колко можем, некой ден, ама де да видим кога че е! "
Вто Ное 26, 2019 4:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Re: А как трябва? Отговорете с цитат
tzezko написа:
...Нали сме в декадата на ромското включване...

Ами да, при това не само включване, а направо излитане. Я вижте тук една нашенка как се е прочула:

Cryptoqueen: How this woman scammed the world, then vanished

Магистър по икономика от Констанц, доктор по право от Оксфорд, пие си кафето със семейство Буш, ходи по световни конференции с Росен Плевнелиев и Божидар Лукарски, управлява инвестиционния фонд на Цветелина Бориславова, къпе се в милиарди...

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Вто Ное 26, 2019 4:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Ружи разни... Отговорете с цитат
Нещо само дето я занЕма от година-две. Викат, рибите в Средиземно море знаели нещо.

А пък ние, за една кръпка на яке от Втората правим революция почти.
Вто Ное 26, 2019 5:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 23 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov