ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Мисля си, че ако отслабна ще стана красив. Трябва впрочем да го направя защото здсравето ми е застрашено... Повтарят ми го непрекъснато. Гледам се в огледалото и се разочаровам. Преливам от разширени венни и сланнини. Така както съм я подкарал... Това ми казаха и леекарите... Трябва да отслаабна поне с 35 килограма, които с напредването на възрастта става все по-трудно да бъдат свалени. Полагал съм усилия през последните две години и отслабнах почти седем кила. Бях 138, а сега съм 131, но трябва да отслабна още. Тъй като не съм някой двуметров. Но не срещам психологическа подкрепа, нито опора... Трябва да ядеш пълнозърнест хляб и растителни продукти, беше ми казал някога Нечестивеца [тоест бившия шеф Smile ], а аз му повярвах и сложих още шест килограма отгоре.... Така е. Трябва да отслабна. Като сме подхванали тази приказка не е лесно да отслабна с толкова много килограми, но надеждата умира последна...
Нед Дек 08, 2019 8:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
Започвам да подозирам, че вестник Лична драма ще започнат да крадат идеи за статии от нашия форум, въпреки че и бг мама сигурно ги захранва достатъчно.
Това с отслабването ме подсети за онзи виц с женския форум:
Някаква пише в женски форум:
Момичета, голям проблем имам. Много съм слаба. Не се харесвам. Не мога да кача килограми. Всичко опитах. Ям много сладко, тестени неща, мазно, по много от всичко, късно вечер. Ставам и ям по няколко пъти през нощта..отчаяна съм. Кажете какво да направя!!!
Отговор:
- Умри, кучко!

А ти ако искаш да отслабваш, нали видя в Ком Емине Соло Иван Христанов ли се казваше онзи бегач. Догодина стягаш 15 кг в раницата (ако не знаеш какво толкова да събереш, за да достигнеш това тегло, питай, ще ти кажа Smile ) и... пеша на море.

Това с жената парижанка и кариерата на оперната сцена беше особено забавно. И аз дирижирах Берлинската филхармония, ама после се събудих и краката ми отвити. А за парижанките...ми по мое скромно мнение от рускините/украинките по-убави (поне допреди да се омъжат, т.е. да излъжат някой баламурник няма) няма, а по-грижовни от българките не познавам (сръбкините също, ма те малко урсус си падат). На французойките яко им куца хигиената... Париж не е град за живеене. Та за какво ти е таз парижанка...виж Монако, италианското крайбрежие...ма и те скъпо излизат. Абе земи си мома от село да ти е мирна главата, което пък ме подсеща за един от любимите ми разкази-Задушница...за Станчо и Стоилка. Препоръчвам го на всеки, тръгнал на лов за партньор или преди да се регистрира в Тиндер, или да тръгне по спиид дейтинг или подобни Laughing , както и анимацията Шрек
Пон Дек 09, 2019 3:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Латексче ..... ама не те ли кефи Лъчито.
Мен все повече ме кефи Very Happy Very Happy Very Happy
Браво Лъчко продължавай така, отдавна не съм срещал тук такава свежина.
Пон Дек 09, 2019 10:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Латексче ..... ама не те ли кефи Лъчито.
Мен все повече ме кефи Very Happy Very Happy Very Happy
Браво Лъчко продължавай така, отдавна не съм срещал тук такава свежина.

Що да не ме кефи?! Много добре си хортуваме даже с него. Екзите, не създавай интриги и не насаждай грешни мисли у хората.
Не се познамаме лично, иначе щеще да знаеш кога се заяждам и кога се закачам само Wink А и определено не съм от хората, които ще си губят времето с караници по форумите. Аз и във фейсбук не пиша, а там такива, каквито не харесвам колкото искаш. Е, гледам вчера снимки качила някаква жена. Облечена, обута, с котки даже, абе сериозен планинар явно, не като нас тука да си чешем езиците, покорила Черни връх...и хубави снимки снимала и хоп на входа на заслона се снимала жената покикерена на "парапета"на стълбите и гордо стъпнала с един крак като ловец на плячка от сафари, с котките барабар върху главата на мечката пред входа, а мечкато под нея със заснежен нос гледа тъжно. Чудя се аз, мая се...е защо така...кому е нужно...гледам 240 човека са и харесали снимката, към 10тина са я похвалили с коментар...а да я "похваля" и аз, че бях набрала скорост, че "хвалих" софийска община на сайта им за сигнали преди това...ама се въздържах. Няма смисъл. Само загуба на време и енергия. Както се въздържам от коментари на яхналите кръстовете или куличките по върховете. То коза навсякъне иска да се качи. Какво да я правиш. Няма какво да си губи времето човек в диалози с такива хора.
Пон Дек 09, 2019 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Не ме разбра май .....карай. Very Happy Very Happy Very Happy
Пон Дек 09, 2019 11:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Лахесис написа:
Не се познамаме лично...


Ми като не дойде на срещата … тъй ще е Laughing

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Дек 09, 2019 12:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Лахесис написа:
Чудя се аз, мая се...е защо така...кому е нужно...гледам 240 човека са и харесали снимката, към 10тина са я похвалили с коментар...а да я "похваля" и аз, че бях набрала скорост, че "хвалих" софийска община на сайта им за сигнали преди това...ама се въздържах.

Ще се въздържиш ами, иначе онези 240 добронамерени хорица веднага ще те обвинят, че си хейтър и ще те пребият с камъни. Като в тъмните векове. Както казваше Тодор Колев - разваляш интонационната среда. Very Happy

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Дек 09, 2019 12:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
Лахесис написа:
Не се познамаме лично...


Ми като не дойде на срещата … тъй ще е Laughing

Не ми напомняй, че и без това така ме е яд, а на всичкото отгоре както бях направила баници за целия китайски народ, ядохме 3 дена баница вкъщи. Няма да ми се прияде до другата Нова година с късметите чак.
Пон Дек 09, 2019 2:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Лахесис написа:
Svetlix написа:
Лахесис написа:
Не се познамаме лично...


Ми като не дойде на срещата … тъй ще е Laughing

Не ми напомняй, че и без това така ме е яд, а на всичкото отгоре както бях направила баници за целия китайски народ, ядохме 3 дена баница вкъщи. Няма да ми се прияде до другата Нова година с късметите чак.

Айде сега ще има и други срещи...ако е останало от баницата донеси. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Пон Дек 09, 2019 3:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти, Лахесис.
Тва жените сте безмилостни дори и когато разказвате вицове, предсктавям си какви сте в кревата особено ако е тъмно и наоколо няма никого... Smile
Ще съм ти както сама разбираш благодарен ако поясниш:
Ти какво дирежираше в берлинкската филхармония? Интересно ми е по какво си падаш, прости любопитството ми.
Защо смяташ че рускинните и украйнките лъжат баламурници и защо да са най-красиви? И защо не ти допадат по-точно французойките като хигиенна и Париж?
Защо препоръчваш мома от село? Познаваш ли някоя такава?
И защо те смущава тази мацка дето си правила снимки на витоша и хората ги лайквали?

Освен това, Лахесис, недей толкова да съжаляваш за срещата, на която така и не се разбра защо не отиде... Но нищо... цецко е наясно с човешките немощи и за такива като теб е ортанизирал поправителен изпит, тоест среща, която ще се проведе съвсем скоро...


Изходе, явно терзанията на един са източник на свежина за друг ... Smile

Приятен ден!
Пон Дек 09, 2019 5:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
След това...може би от умората и липсата на подходяща жена го ударих на ядене. Където и да се завъртях си купувах сандвич, банички, сладкиши, газирани напитки...

Обикалям като луд да си намеря работа и се уморявам и още повече се притееснявам. Но работата е като заек. Можеш ли да уловиш заек без да застанеш на пусия?
Пон Дек 09, 2019 9:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе щото стана въпрос в една друга тема за кръчми... Та ако ме питате мен, не че не знам, че не ме питате, ама пак ще ви кажа... Най-добрите кръчми са в плевен и хасково. София, разбира се, е извън класацията, щото не е честно да се сравнява с нея, щото там е целият върхов потенциал на републиката. А най-зле са в пловдив. Аз там като съм на кръчма само вода си поръчвам. При това чешмяна. Та в кайлъка наистина кръчмите са класни. А какви сервитьорки има... Особено лятото...
Пон Дек 09, 2019 10:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ся отбора на майните да се включим Smile
Явно Пловдив ти е нипознат, майна Smile
И откъм жини, и откъм кръчми. Laughing

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Дек 09, 2019 10:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Добре, Васко, щом казваш...извинения. Значи и в пловдив кръчмите и мацките са класни. ОК.
А ти свърши ли ремонтите? А бе много работа е това.

За да бъде сметнато за успешно едно събиране на маса са необходими четири предпоставки: компания, пространство, условия на околната среда, тоест добро проветрение или отопление и накрая качествена храна. Раиска трапеза за мен е онази върху която има добра порция мусака, обилно залята със сос бешамел, големи кюфтенца по смирненски, плуващи в салца, хубаво сготвено месо, пържени картофи, пържени тиквички в чеснов сос, обилна гръцка салата и тарамосалата, както и други салати с разни видове зеленчуци, леденостудени бири и прясна вода в изобилие. А за финал сладки шербети, да отпиваш от тях и езкикът ти да не може да се отлеепи от неббцето.
Пон Дек 09, 2019 11:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Благодаря ти, Лахесис.
Тва жените сте безмилостни дори и когато разказвате вицове, предсктавям си какви сте в кревата особено ако е тъмно и наоколо няма никого... Smile
Ще съм ти както сама разбираш благодарен ако поясниш:
Ти какво дирежираше в берлинкската филхармония? Интересно ми е по какво си падаш, прости любопитството ми.
Защо смяташ че рускинните и украйнките лъжат баламурници и защо да са най-красиви? И защо не ти допадат по-точно французойките като хигиенна и Париж?
Защо препоръчваш мома от село? Познаваш ли някоя такава?
И защо те смущава тази мацка дето си правила снимки на витоша и хората ги лайквали?

Освен това, Лахесис, недей толкова да съжаляваш за срещата, на която така и не се разбра защо не отиде... Но нищо... цецко е наясно с човешките немощи и за такива като теб е ортанизирал поправителен изпит, тоест среща, която ще се проведе съвсем скоро...


Изходе, явно терзанията на един са източник на свежина за друг ... Smile

Приятен ден!

Хахаха, ами виж, посрещнаха ме с Имперския марш от Междузвездни войни...винаги, когато влизам някъде за драматизъм в главата ми звучи Имперския марш. А после дирижирах да свирят и пеят O, Fortuna, Carmina Burana на Орф.
За националностите-много хора от различни националности познавам и с много съм работила. Лични впечатления и мнение. Париж е мърляв, неорганизиран и пълен с прекалено много паплач за моя вкус. Лежи на стари лаври. Но пак това е въпрос на вкус.
Мацката със снимките, както съм написала, ме смущава, защото беше стъпила на главата на мечката и то с котките даже.
Защо не можах да ида на срещата също написах още тогава в темата за срещата. :-/
Пон Дек 09, 2019 11:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 28 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov